peugeot 307sw

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod nal 8. 6. 2008 19:58

ludia, nestraste. 308sw bola posledna zachrana pri kombikoch (ked uz zdrazeli golf variant o vyse 10%, bez dovodu)
Dve levíčatá. Jedno znakom, druhé menom.
nal
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimi14 10. 6. 2008 16:53

tak velke ospravedlnenie, mal si pravdu 1.4HDi naozaj do 307 isla. Ale asi len do normalneho nie do SW. Aj tak si mylsim ze na to ake to auto je uz tazke tak ten motor sa s tym musle trapit a aj spotreba bola vyssia. Ved 68k je naozaj malo. A jak som pozeral na auto.cz bolo napisane ze sa zacal montovat v dobe ekd tam sli len 2.0HDi cize aspon 4 roky dozadu. A tento modelovy rok uz neni len 308? alebo sa nebodaj ta 307 este dalej robi?
BMW 520i M50 150k. <<-- bohužiaľ ex. Vydržalo 1 deň.
Pamätajte si. Nikdy nepožičiavajte 150k RWD chalanovi čo má 70k FWD.
mimi14
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stormbringer 11. 6. 2008 11:13

"Moje" 307 plavala a táhla na stranu když měla fřiti silentblok a čep. Po výměně jede docela rovně...
Life is hard. Then you die.
stormbringer
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stormbringer 11. 6. 2008 13:32

Hmmm tak že bych zase naházel prozměnu na Peugeot trochu špíny? Prostě ten chrochták přestal tahat - ne snad že by měl menší maximálku nebo tak, ale třeba při rozjezdu mi přišlo že je to kompresor a ne motor. Po odpojení váhy vzduchu se to zlepšilo. Dal jsem to do AV Caru kde si s tím půl dne hráli a vlastně mi sdělili že sem blb - jedu jim tam udělat trochu dusno!
Life is hard. Then you die.
stormbringer
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimi14 11. 6. 2008 14:02

tak potom porozpravaj, ale ked si napisal ze stratil vykon tak urcite vaha vzduchu, my sme to mali na 2 307
BMW 520i M50 150k. <<-- bohužiaľ ex. Vydržalo 1 deň.
Pamätajte si. Nikdy nepožičiavajte 150k RWD chalanovi čo má 70k FWD.
mimi14
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stormbringer 20. 6. 2008 07:53

No možná sem přecijen blbej já :) Auto sem vyzved s vyčištěným konektorem a vymazanýma závama a jede v rámci svých chabých naftových možností asi jak má. Předpokládám že byl zoxidovaný konektor a v paměti chyby takže asi jen fpondělí zajedu na diagnostiku a uvidíme co tam uvidíme.

Jo, nemáte někdo zkušenost s tímhle? Občas mi blikne taková žlutá kontrolka úplně vlevo dole na panelu kontrolek (asi to má být výstraha hladiny oleje??), ale opravdu jenom blikne a ozvou se tři pípnutí. Stává se to při delší jízdě víceméně na plný plyn (ono s naftou se snad ani jinak na dálnici jet nedá)... Ale oleje je v motoru dost.
Life is hard. Then you die.
stormbringer
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimi14 20. 6. 2008 10:13

a ako vyzera ta kontrolka? a co ti napsie na palubaku ked zapipa? Lebo tam musi aj nieco napisat
BMW 520i M50 150k. <<-- bohužiaľ ex. Vydržalo 1 deň.
Pamätajte si. Nikdy nepožičiavajte 150k RWD chalanovi čo má 70k FWD.
mimi14
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stormbringer 20. 6. 2008 11:56

Je to tak rychlý že se tam ani nic nenapíše. No ta kontrolka vypadá s trochou snahy jako olejová vana, ale v manuálu ani není.
Life is hard. Then you die.
stormbringer
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KubaPa 20. 6. 2008 13:59

Stormbringer: kontrolku mazání jsem u všech aut co jsem v nich seděl viděl ve tvaru olejničky. Nemůže to bejt nějaká jiná náplň? Třeba chladící kapalina nebo ostřikovače?
KubaPa
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod d0ggie 20. 6. 2008 15:04

..zhod to z mostu a bude :-D
Mr.Green
d0ggie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mimi14 20. 6. 2008 15:06

no kontrolka oleja urcite je v manuale takze toto asi nebude ono. Najlepsie je to dat na steker asi. Takto s tym nci moc nevyriesis
BMW 520i M50 150k. <<-- bohužiaľ ex. Vydržalo 1 deň.
Pamätajte si. Nikdy nepožičiavajte 150k RWD chalanovi čo má 70k FWD.
mimi14
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod facny 12. 11. 2008 09:43

Nevím jestli jsem narazil na nějaký dobrý kus, ale mám 2,0 Hdi 79kW FAP a zatím kromě aditiva (4500 CZK) a spravené páčky palubního PC (spravil jsem si sám) jede jak má. Je to už můj druhý žabožrout a zdá se mi když nenarazíš na echt špatný kousek a dáváš mu svoji péči tak se ti relativně odvděčí. Sice spotřeba je průměr 7,5 , ale jezdím krátké trasy po Praze takže není ani důvod k oslavám ani k nadávkám.
facny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod saco 12. 11. 2008 11:03

nal píše:ludia, nestraste. 308sw bola posledna zachrana pri kombikoch (ked uz zdrazeli golf variant o vyse 10%, bez dovodu)

308 SW - to by som nechcel ani zadarmo, to je snáď najškaredší peugeot čo bol vyrobený , no ale každý máme iný vkus
saco
Nováček

Odeslat příspěvekod martinsip 1. 10. 2009 00:55

No mě se čumák taky nelíbí a ***** je ještě horší, ale žena .... :oops:
martinsip
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stormbringer 1. 10. 2009 07:22

d0ggie píše:..zhod to z mostu a bude :-D
Mr.Green


Už se stalo. Skoro doslova a přesně před rokem :-P
Life is hard. Then you die.
stormbringer
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků