206 CC - zkušenosti

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Keejml 23. 1. 2008 16:34

Zdravim,
rád bych se zeptal majitelů nebo znalců jestli by šli do ojetého Peugeotu 206CC, dají se koupit za docela slušnou cenu.
Ale bojím se, jestli tady nejsou nějaký známý problémy těhle aut, co se vyskytujou dost často a oprava není zrovna nejlevnější.
Motor by to byl pravděpodobně 2.0 16V. Díky
Keejml
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod imaster 24. 1. 2008 16:58

Vzhledem k tomu, že tady nic a já mám 206 ne CC, tak Tě pošlu tady: http://www.peugeot-club.com/forum/
imaster
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Keejml 4. 2. 2008 19:47

Tak co jsem potřeboval jsem zjistil, až na jednu věc. Některé motory 2.0 16V od peugeotu mají výkon 100kW a některé 103kW. Jaký je mezi nimi rozdíl? Teda kromě toho výkonu :hm
Keejml
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod J-o-U 8. 2. 2008 20:31

V interieru hlučný, rozvrzaný, v zatáčkách to lupe ve střeše, Daevoo Tico je podle toho prostorná limuzína :roll:
J-o-U
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HondaMan 8. 2. 2008 21:01

S P206CC nemám zkušenost, ale mám zkušenost s P307CC a P206 a nikdy více... P307CC je malá. Mám 185cm a z auta jsem nepříjemně trčel. Po dešti se nesmějí stahovat okénka aby do auta nezatékalo... Prostě je to strašnej verk... P206CC na 100% nebude v ničem lepší, takže já bych se těmto autům vyhnul obloukem...
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod Keejml 9. 2. 2008 19:17

S nedostatkem místa bych při svých 170cm neměl mít problém. To rozvrzání a lupání ve střeše je horší :hm Zkusim jich pár projet a uvidíme...
Keejml
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hrtak 29. 6. 2008 21:05

Mame ji, plne souhlasim s J-o-U, to auto proste pri jizde vrze, nekdy vic, nekdy min., nebral bych to jako vytku, ale proste vlastnost modelu. Kufr je rekl bych opravdu obrovskej na svoji tridu (pravda strechou dole se dost zmensi, ale i tak se tam toho vejde dost), pak je treba pocitat s tim, ze zadni sedacky jsou tam vylozene do poctu tak max na odkladani veci (kdyz cestujes dal a strecha je dole, tak to muzes nahazet na zadni sedacky :). Na sezeni je to vzadu tak do 15minut, se strechu nahore v podstate nemozny (jak spolujezdec ve predu, tak cestujici vzadu budou drit hlavou o strechu (predpokladam ze ridic se hejbat nebude...) dostat 4 lidi do toho auta je nemozny.
Co se tyce jizdnich vlastnosti, tak mame 1.6 a je to pomerne svizny, jen me osobne nevyhovuje razeni, neni uplne presny a obcas si popletu rychlost. Pokud se da strecha dolu, vytahnou se okynka a pres zadni sedacky se da vetrny stit, tak se v autu pohodlne jede i pri 140km/h, nic ti neufoukne, normalne muzes mluvit, neni zima. Nic vic me nenapada, klidne mi pisni PM.
Jinak mym snem je novejsi 307cc/308cc, ta 206 je proste moc malicka :)
Zamysli se nad tím, budeš chtít, aby Howard volil mezi sexem a Halo.
NE! Budu chtít, aby volil mezi sexem a Halo 3.
Leonard vs Sheldon. Big Bang Theory.
hrtak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod caprighia 29. 6. 2008 21:11

Právě mám na stole Auto Motor und Sport Classic a tam je krásný Peugeot 402 L z roku 1935 se stejným principem střechy...nádhera.
Tazio Nuvolari
Umělá Hmota
Pátá Míle
kácovský ležák
caprighia
Štamgast