Renault Safrane 3.0V6 Biturbo

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod _NeviM_ 21. 12. 2007 12:34

warhog píše:tento BiTurbo Safrane sa objavil na moje.auto.cz ale zavana to fakeom, ina dnes rano som videl v BA cierneho a mozem povedat ze 2hy krat v zivote, prvy bol tmavocerveny klasicky.

jestli si myslis ze je to fake, tak mi dej svuj telefon, ja ti vyfotim svuj xicht se svym biturbem a poslu ti mms :wink:
_NeviM_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bóďa 21. 12. 2007 17:59

Slawall píše:Safran je krásné auto, hlavně po faceliftu s xenonovými světly:)...a ten výkon...smekám...to by se jezdilo po Německu:D
Např tento
N5110->cmd-j6->N5210->N6230
bóďa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 21. 12. 2007 18:30

Hm to já vím že to není Biturbo, ten obrázek směřoval k té části věty o vzhledu...ale i biturbo může být takové takže nechytej za slovo
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Lucni Konik 21. 12. 2007 19:20

Slawall: tak takhle Biturbo vypadat nemůže, protože v Phase 2 se už nedělalo, leda by někdo udělal bastl :-))
Lucni Konik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bóďa 21. 12. 2007 19:21

Slawall píše:Hm to já vím že to není Biturbo, ten obrázek směřoval k té části věty o vzhledu...ale i biturbo může být takové takže nechytej za slovoe/quote]
tak sorry, ja myslel ze kdyz pises o vykonu, tak myslis biturbo (kdyz jsme v topicu o biturbu), nechtel jsem se te nejak dotknout :wink: jinak co jsi myslel tim ze i biturbo muze byt takove?
bóďa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bóďa 21. 12. 2007 19:22

Lucni Konik píše:Slawall: tak takhle Biturbo vypadat nemůže, protože v Phase 2 se už nedělalo, leda by někdo udělal bastl :-))-/quote]
kdo by delal bastl z lepsiho na horsi :mrgreen: navic predni naraznik by tam asi nenacpal :mrgreen:
bóďa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 21. 12. 2007 19:59

No tak jo hoši, dostali jste mě o Safranu toho zas tak moc nevím...je to přece jen staré auto a už se nevyrábí a na cestách je taky zřídka...:D
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod quasimoto 22. 12. 2007 11:42

ja som si vcera zacal vsimat Safrany, ci su fakt tak vzacne, a asi za 20 min som videl hned 2 :) Aj ked biturbo to neboli
quasimoto
Štamgast

Odeslat příspěvekod warhog 22. 12. 2007 11:54

_NeviM_ píše:
warhog píše:tento BiTurbo Safrane sa objavil na moje.auto.cz ale zavana to fakeom, ina dnes rano som videl v BA cierneho a mozem povedat ze 2hy krat v zivote, prvy bol tmavocerveny klasicky.

jestli si myslis ze je to fake, tak mi dej svuj telefon, ja ti vyfotim svuj xicht se svym biturbem a poslu ti mms :wink:

Heh :mrgreen: To netreba, len to ze to auto vypadalo az prilis dokonale :oops: Ale gratulujem, mas v garazi poklad :tleskani :potichu
BMW 520i 1997 - 8.1l/100km
ex:Mazda 323 1.6i(64kW) 1990 - 7.5l/100km - 214tkm
warhog
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod _NeviM_ 22. 12. 2007 15:08

warhog píše:
_NeviM_ píše:

Heh :mrgreen: To netreba, len to ze to auto vypadalo az prilis dokonale :oops: Ale gratulujem, mas v garazi poklad :tleskani :potichu-/quote]

no je fakt ze jsem tam vybiral fotky kde vypada dobre :twisted: ale kdyz se podivas na biturbo.safrane.org tak uvidis jak byl treba predni naraznik v naprosto zalostnym stavu, na pravy strane dokonce kousek chybel, je fakt ze nejhorsi fotky jsou ty jeste pred koupi, ty hnusny samolepky atd... jinak nejstarsi fotky jsou tam posledni... kazdopadne uz se tesim az tam budu moct dat fotky jak uz je to v laku :razz: pak jeste zrenovovat kola a zvenku uz bude vypadat dokonale 8)
_NeviM_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ##_## 16. 2. 2009 20:35

Na mobile.de je na prodej BiTurbo za 5000éček, mňam

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=5
##_##

Odeslat příspěvekod HondaMan 16. 2. 2009 20:38

nádhera :-)
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod gewehr 16. 2. 2009 21:00

kurna to je krasa, rozmyslam, kedy renault zabudol robit pekne auta? tusim v tom obdobi ako peugeot :nenapadne
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
gewehr
Inventář

Odeslat příspěvekod HondaMan 16. 2. 2009 21:05

Peugeot někdy dělal pěkná auta? :shock:
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod Unleaded 16. 2. 2009 21:09

jen 5100 eur? dyt to je za takovy auto skoro zadarmo :-)
Unleaded
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka