renault - novinky

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 23. 5. 2020 12:20

MirecBA píše:presne, motor je dany, treba brat len najvyssiu vybavu

blbé je, že když se to nějak trochu líp nakonfiguruje, cenově už to nedávalo smysl :-(
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 23. 5. 2020 12:22

Ta moje konfi 620 tisic, tj tolik co kuga
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 5. 2020 12:23

_maty_ píše:Jsme ted jeli k nasim, se bavime s manzelkou, a ve Zline nejak dosla temata, tak mijim Kadjar, a rikam: “hele ja nevim co se ti na tech renaultech nelibi”? Zadna odpoved...

Tak po chvili rikam: “jako me se celkem libi ten megane kombik”.. Zadna reakce.. (si rikam, hersvec no co zas ma?)

Tak pridam: “noo jako treba Kadjar se mi moc nelibi, ale Koleos a Talisman jsou super, ne”? A ona: “ty co si ses zas zblaznil, sak mame forda”..

A je to :D


A ma pravdu. Kdybys predtim nevymyslel kraviny...
anonymni

Odeslat příspěvekod MV_cz 23. 5. 2020 12:25

Jo, to asi tak nějak bude, já když jsem matoval tak tam ještě furt všechno nebylo a cenově rozdíl ani ne 100 tis. do r.s. takže bylo vybráno. Jasně no bylo to vybavené kombi gtline vs krátké r.s. ale i u gtline se muselo za hafo věcí připlácet. Takže samozřejmě zaměřením úplně jiná auta :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 23. 5. 2020 19:39

_maty_ píše:Jsme ted jeli k nasim, se bavime s manzelkou, a ve Zline nejak dosla temata, tak mijim Kadjar, a rikam: “hele ja nevim co se ti na tech renaultech nelibi”? Zadna odpoved...

Tak po chvili rikam: “jako me se celkem libi ten megane kombik”.. Zadna reakce.. (si rikam, hersvec no co zas ma?)

Tak pridam: “noo jako treba Kadjar se mi moc nelibi, ale Koleos a Talisman jsou super, ne”? A ona: “ty co si ses zas zblaznil, sak mame forda”..

A je to :D

Přihlaš se u TV Nova do výměny manželek.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod metyn 24. 5. 2020 05:14

taky ti připúomíná žumpu? furt na.sra.ná nebo vyčerpaná , že jo, :D , dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod hobitt 24. 5. 2020 08:16

_maty_ píše:Jsme ted jeli k nasim, se bavime s manzelkou, a ve Zline nejak dosla temata, tak mijim Kadjar, a rikam: “hele ja nevim co se ti na tech renaultech nelibi”? Zadna odpoved...

Tak po chvili rikam: “jako me se celkem libi ten megane kombik”.. Zadna reakce.. (si rikam, hersvec no co zas ma?)

Tak pridam: “noo jako treba Kadjar se mi moc nelibi, ale Koleos a Talisman jsou super, ne”? A ona: “ty co si ses zas zblaznil, sak mame forda”..

A je to :D

Chce to vytrvat, ja uz mam tri auta, co bych chtel, doma povolene. :D
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 24. 5. 2020 09:36

Ja jsem teď nedávno zkoušel zahájit diskuzi na téma výměny Aurise za něco krapet prostornejsiho, ale ještě to není ani rok od pořízení a teď je blba doba. To první byl argument ženy a k tomu ještě dodatek, ze je s Aurisem spokojená...tak ještě setrvam nějakou dobu.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 5. 2020 09:37

Ja zasadne auta domu vozim. Proste odjedu v jednoma prijedu v druhem. Bo nutno uznat zena ma vzdy dost rozumnych argumetu. A kdyz to udelm na pank tak si poslechnu max neco ale to prejde.
anonymni

Odeslat příspěvekod hobitt 24. 5. 2020 09:48

Ja se vzdycky radeji prasknu predem se vsim, vcetne veci, co si kupuju domu.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 25. 5. 2020 16:57

Zoe na 24h, 200km, 15tis. Kč kauce, 1kč/km.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 25. 5. 2020 17:15

Kdy to budeš mít? Já 8.-9.6., 200 km, 20 tis. kauce, 0 Kč/km snad :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 25. 5. 2020 17:26

10.-11.6. Jedenáctýho mám volno, tak jsem to napasoval tak.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ingos 25. 5. 2020 18:40

E-citigo, 28.8.-31.8., neomezené km, cena 0,- :-D
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod T.E.CH 25. 5. 2020 18:45

Lukas063 píše:Ja jsem teď nedávno zkoušel zahájit diskuzi na téma výměny Aurise za něco krapet prostornejsiho, ale ještě to není ani rok od pořízení a teď je blba doba. To první byl argument ženy a k tomu ještě dodatek, ze je s Aurisem spokojená...tak ještě setrvam nějakou dobu.


Musiš naladit drahou zavadu, jen tak na očko... :D Musíme se toho zbavit... :mrgreen:
T.E.CH
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků