c4-nefungujici tempomat

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod grekos 7. 8. 2007 20:07

tak ubehli 2 roky od doby kdy jsem omylem koupil c4 a zacali problemy.....prestal fungovat tempomat.mate s tim nekdo nejake zkusenosti????
grekos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SusHa 7. 8. 2007 20:39

a nepomohl by spíš servis?
SusHa
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod BigFoot007 7. 8. 2007 20:43

nie. nikdy sa mi to nestalo...Nemas v riti to otocne koliecko???
mobil:Xiaomi Mi5S
AR: Kia Ceed 1.4 Exclusive+Nissan Tiida 1.5 DCi(superKARA)+Fiesta 1.4TDCi
AV:Hisense 49CM3000
BigFoot007
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod BigFoot007 7. 8. 2007 20:44

ked pootocis tym cudlikom ktorym sa zapina rezim tempomatu, nabehne ti na dispeji info o zapnutom rezime tempomatu?
BigFoot007
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod grekos 9. 8. 2007 18:40

kdyz otocim tim koleckem na volantu tak na displeji(centralnim) se objevi ty "stopky",ktere blikaji ale kdyz chci nastavit rychlost tak se proste nic nedeje....joo a cas od casu pri aktivaci tempomatu objevi na centralnim dispeji "servis" a s tim zaroven hlaska na displeji radia..faulty..system ...blabla...neco takoveho....no nevim..v jednom servisu jsem s tim byl a nevedeli si s tim rady....tak uvidime
grekos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Valdauf 9. 8. 2007 20:28

No,prostě srající se elektrika jako ve všech jinejch autech na trhu a Ty z toho máš životní chybu.Nakupte si všichni VW und spol. a přestaňte brečet.
Tohle vyřeší jen servis,nikdo jinej.
Kuk na tygra!!Tááák,teď mám hovínečko!!!!
P405 1.9D......
Konečně rvu asfalt...................
Valdauf
Nováček

Odeslat příspěvekod Saman 9. 8. 2007 20:36

grekos píše:tak ubehli 2 roky od doby kdy jsem omylem koupil c4 a zacali problemy.....prestal fungovat tempomat.mate s tim nekdo nejake zkusenosti????
ty ses taky omyl :lol: resit takovou vec tady a ne v servisu :oboze kdybych byl jako ty tak us mam davno nepojizdnou Audinu, zacal mi cukat motor, no bejt takovej sikula jako ty, tak by se nikdy neprislo nato ze je spatna jedna svicka z sesti :potichu
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod grekos 10. 8. 2007 20:12

valdaufe,uklidni se kamarade.....tady nikdo nebreci...proti vw nic nemam,naopak je povazuji za vekice dobre auta...
pokazeny tempomat nepovazuju za zivotni chybu,jen je to asi 20 ta vec ktera se na aute pokazila...jestli se ti chce najdi si v historii fora,kde pisi o zavadach a chybach ktere jsem mel tu cest absolvovat behem 2 let uzivani....atd atd....
takze jestli ti to nevadi chctel jsem se touto cestou zeptat jeste nekoho dalsiho jestli se mu prihodilo neco podobneho..nezadal jsem nikoho o radu jak to spravit...to bych asi stejne nedokazal..je mi jasne z jen v servise to muzou udelat...
takze jestli se te muj dotaz nejak dotkl,tak se ti tim vazne omlouvam.....
grekos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod grekos 10. 8. 2007 20:15

...a to same plati pro samana s jeho ucukanou audinou... :lol:
grekos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Boslie 7. 1. 2008 20:20

Me se tehle taky stalo, nefungoval tempomat a psalo to service... Stacilo zajet do servisu a za 10 minut bylo po problemu. jinak C4 skvele auto i na dlouhe cesty, mam 1,4 benzin, ale az si pujdu pro novou C4 tak asi zvolim 1,6 naftu v silnejsi verzi.
C4 1.4 16V automaticka klima, barva piskova
Boslie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BigFoot007 7. 1. 2008 21:04

no jo. s naftou to uz bude aj sprinter...
BigFoot007
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod BigFoot007 7. 1. 2008 21:04

Boslie- len otazocka? kolko si uz najazdil s C4 a kolko ju mas???a celkova spokojnost?
BigFoot007
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod grekos 7. 1. 2008 22:55

tak rikas za 10 minut po vsem...hmmm vis co je sranda...pred tydnem jsem jel na jeden vylet asi 150 km a zacalo to fungovat normalne..celkem me to potesilo a prekvapilo..tak jsem si rekl ze to bude chyba nekde v elektrice.a ze se to nejakym zpusobem samo spravilo..ale bohuzel musim konstantovat ze vcera jsem to zase zkousel a je to to same.takze servis to jisti..
mam na tebe jeste jeden dotaz.nebrni ti nekdy pedaly..myslim jen spojkovy a brzdovy...za jizdy je to uplne v klidu ale treba na semaforech kde stojim na brzde a nohu mam lehce polozenou na spojce citim dost silne vibrace..nic prijemneho..a nedela to porad.takze odstranit zavadu je dost slozite.uz jsem s tim byl i v servise ale samozrejmne to nedelalo takze nic.jinak poruch bylo v posledni dobe vic al to se rozepisovat nebudu aby mi tady zase nekdo nenapsal ze tu brecim :D ...
grekos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod p0etrik 7. 1. 2008 22:59

Pokud mas pri stani na krizovatce nohu lehce polozenou na spojce, mozna sis sam odpovedel na to, proc ti vydrzela jen 20tkm... :hm
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod grekos 7. 1. 2008 23:02

kdyz rikam lehce polozenou ,myslim tim ze se ji sotva dotykam.tzn.ze spojkovy pedal se ani nehne z mista kde je.kromtoho nemyslimze je problem ve spojce.divne mi je ze to deal jen nekdy.co se zavad tyce je to vazne zahadne auto...
grekos
Kolemjdoucí

Další stránka