Renault Laguna Grandtour II,1,6 benzín-79 kw

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod lopina 9. 2. 2007 19:20

Zajímaly by mě vaše názory a zkušenosti na tento model s tímto obsahem.Koupil jsem ho před měsícem a jsem s ním spokojen až na senzory tlaku v pneu někdy trvá než se přihlásí,ale hlavně motor se mě zdá docela hlučnější ve vyšších otáčkách snad je to normální,ale nejspíš jsem rozmazlenej minulého auta Safrana 2,5 benzin,5ti-kvalt ten by l docela tichý.díky za vaše názory a zkušenosti.
lopina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pech. 10. 2. 2007 07:56

motor po záběhu možná trochu ztichne, ale osobní zkušenost s tímto autem konkrétně nemám
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 10. 2. 2007 10:01

Myslím, že přesně tenhle typ tu má uživatel Puck. Třeba Ti něco napíše.. :wink:
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lopina 13. 2. 2007 21:58

Auto jsem koupil ojeté má najeto 80 tisíc km,takže je zajeté až dost a už jsem měl dost aut a různých motorizací a nevím prostě mě příjde že je tenhle motor hlučnější,ale je pravda že jsem měl skoro vždy vyšší obsahy motorů tak je možné,že mě to jenom tak přijde a nebo je možné že na tento model je to základní obsah a má trošku co dělat s váhou auta je pravda že auto je línější a musí se dost točit aby to trochu jelo a ten zvuk mě přijde podobnej jako v dieslu, tak nevím jenom by mě zajímaly vaše zkušenosti,ale asi nejspíš budu muset zajít někam do bazaru a vyzkoušet stejné auto,protože mě to docela vadí protože jsem si už zvykl na určitý komfort hladiny zvuku od motoru,a prostě potřebuju vědět jestli je to normalní a u toho Safrana jsem chtěl napsat 5-ti válec,20 ventil to byl super motor.
lopina
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků