Zástupce Renault v okolí Pardubic

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod 07Petr 5. 2. 2007 22:01

Který zástupce Renaultu je v okolí Pardubic lepší pro prodej, a který pro servis? Je to Boháč Chrudim nebo France Car Dražkovice? Rád bych koupil nové auto (Thalii) a jezdil do spolehlivého servisu, kde si váži zákazníka a autům rozumí.
Prosím podělte se o své zkušenosti.
07Petr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod megane sedan 6. 2. 2007 19:17

To nevím,který z okolí Pardubic ale myslím si,že v případě auta za několik set tisíc nehraje roli vzdálenost. pozor2 .Já sám jsem od Kolína a auto jsem koupil až v Mělníku u AutoR.A to jsem projezdil před tím dost různých prodejců,i od jiných značek,než je Renault.
(vybíral jsem přes půl roku).Moje nejhorší zkušenosti byly nezávisle na sobě u prodejců škodovek.Jinak u toho svého prodejce jsem byl a jsem spokojen .Vše vyřízeno k maximální mojí spokojenosti.Za měsíc jdu na první garančku,tak budu informovat dále.
megane sedan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 16V 7. 2. 2007 18:49

Ahoj,
jsem z Pardubic, auto máme na leasing od června 2005. Přístup prodejce France Car v Dražkovicích velmi vstřícný, vše ukázali, vysvětlili, předvedli, zařídili. Pouze nemají stojan se vzorníkem barev, ten je ve France Car HK a nebo u Boháče. V servisu jsem zatím byl jen ohledně drobných rad, vyzvednout objednaný origo střešní nosič a namontovali mi zakoupené zástěrky na počkání zdarma. Na první servisní prohlídku se chystám sem. Zatím si nemohu stěžovat.
Pokud jde o Boháče v Chrudimi, nevím, nemám zkušenosti. Ale vím, že kolega z práce tam jel na první servisní prohlídku s Loganem, přestože je z HK, jelikož nebyl spokojený se servisem v HK. Při montáži zástěrek mu prohodili kola a klíčem škrábli lak.
Renault Thalia Expression Clima 1,4 16V, metalická béžová Angora, r.v. 2005
16V
Kolemjdoucí