Spotřeba 1.9DCI 88kw

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 10. 2007 15:29

To jsem rád, že konečně vím, proč lidi čipujou - aby jezdili v klidu a v pohodě a s menší spotřebou a výkon využívali opravdu jen zcela vyjímečně....a to se vyplatí.. :lol:
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Vody 27. 10. 2007 15:32

MELLO píše:To jsem rád, že konečně vím, proč lidi čipujou - aby jezdili v klidu a v pohodě a s menší spotřebou a výkon využívali opravdu jen zcela vyjímečně....a to se vyplatí.. :lol: /quote]
kupodivu jednoho takovýho člověka znám, ale to je klidnej řidič a má to opravdu kvůli spotřebě, nechal si výkon posadit víc dolů, nad 3 tisíce nejezdí. Motor je 2.0 HDi
MB W202 C200 100KW
Vody
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 10. 2007 15:33

Vody píše:
MELLO píše:To jsem rád, že konečně vím, proč lidi čipujou - aby jezdili v klidu a v pohodě a s menší spotřebou a výkon využívali opravdu jen zcela vyjímečně....a to se vyplatí.. :lol: /quote]kupodivu jednoho takovýho člověka znám, ale to je klidnej řidič a má to opravdu kvůli spotřebě, nechal si výkon posadit víc dolů, nad 3 tisíce nejezdí. Motor je 2.0 HDio/quote]

tak to fakt slyším prvně - to bych taky bral :wink:
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Jim 27. 10. 2007 15:52

Kokoweet píše:Skoda octavia II 1,9TDI chip 96kw prumerna spotreba dlouhodoba kombinovana 4,4 litru ;) Zlaty TDI

co skutečná spotřeba, meřil jsi ji?
ono to po chipu může trochu kecat....

ale sorry, jestli dynamiku využíváš hojně a zároven jezdíš do 110hm/h, tak ti tu spotřebu 4,4 moc neveřím...na to se musí jet nejen pomalu, ale i opravdu decentně akcelerovat...

když jsem si na svým TDI dal předpisovou jízdu s tím, že budu akcelerovat svižně a co dosáhnu limitu, zvolním....tak spotřeba byla cca 5,7, víc dolů to opravdu nešlo...
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
TDI tuner roku 2007

Odeslat příspěvekod Vody 27. 10. 2007 15:52

MELLO píše:
Vody píše:
MELLO píše:To jsem rád, že konečně vím, proč lidi čipujou - aby jezdili v klidu a v pohodě a s menší spotřebou a výkon využívali opravdu jen zcela vyjímečně....a to se vyplatí.. :lol: /quote]kupodivu jednoho takovýho člověka znám, ale to je klidnej řidič a má to opravdu kvůli spotřebě, nechal si výkon posadit víc dolů, nad 3 tisíce nejezdí. Motor je 2.0 HDio/quote]

tak to fakt slyším prvně - to bych taky bral :wink:-/quote]
holt má kamoše co mu to za lahvinku přemapoval, sám si zvolil jak to chce.....Nutno dodat že mu to jede mooc pěkně.
MB W202 C200 100KW
Vody
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 10. 2007 15:54

Vody: já chci taky... :cry:
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Jim 27. 10. 2007 15:56

Mello: tak se ozvi Dieselopoweru, a udělají to jak budeš chtít.... :)

ale popravdě řečeno, proč chceš u FRS snižovat výkon? :roll: :hm
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
TDI tuner roku 2007

Odeslat příspěvekod Vody 27. 10. 2007 16:01

MELLO píše:Vody: já chci taky... :cry:>/quote]
já bych to třeba nechtěl, aby držel správný otáčky pořád musí kvedlat šaltrpákou, celkově mám radši točivý motory, když naftu tak s automatem :D
MB W202 C200 100KW
Vody
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 10. 2007 16:03

Jim píše:Mello: tak se ozvi Dieselopoweru, a udělají to jak budeš chtít.... :)

ale popravdě řečeno, proč chceš u FRS snižovat výkon? :roll: :hm-/quote]

Já si dělal srandu...i když já si popravdě FRS primárně kvůli výkonu nekupoval. :wink:

BTW: nikdo nemluvil o snižování výkonu - jen o jeho posunutí víc dolů - jestli jsem to dobře pochopil.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Tarwas 27. 10. 2007 16:36

L II 6,5L dlouhodoba :)
Tarwas
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod Diesel 27. 10. 2007 16:47

Ja mam po 100tkm najazdenych za 2 roky priemernu 6.3 l ...hlavne okresky a dialnice.
A5 3.0 TDI quattro MT
Diesel
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod puck 21. 11. 2007 00:02

black_69 píše:ři zpáteční jízdě při rychlostech "co to jde" byla spotřeba 5,9 l/100 km. Samozřejmě byla puštěná klima.
puck
Pozorovatel

Předchozí stránka