Existuje vubec nekdo spokojeny s francouzskym autem

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod black_69 14. 12. 2007 10:09

Zdravím všechny příznivce a odpůrce francouzskejch aut, já mám Renaulta Scénica II 3/4 roku, najel jsem s ním zatím cca 15 tis. km a zatím žádnej problém. Co se týká značkového servisu Renault v Šumperku tak taky spokojenost (zatím jenom plánovaná prohlídka-olej a brzdy). Po 10-ti letech s Fiatem je to docela změna, však taky ten značkový servis v Litomyšli zkrachoval. Ve firmě máme samé Škodovky a o jejich závadách a o úrovni značkového servisu v Ústí nad Orlicí by se dalo dlouho vyprávět. Taky máme jedno Vito (Mercedes) a ředitelé mají Audi A6. Co se týká Mercedesu, tak ve značkovém servisu se jim při běžné opravě potkal píst s ventily či co, jak to dokázali pořádně nevysvětlili a oprava motoru stála jak půl novýho auta. Co se týká Audi, tak ty jsou každou chvíli v servisu (Auto Jarov). Takže já nevidím žádný rozdíl mezi francouzskejma a jinejma značkama. Auta jsou prostě složitý stroje a ty potřebujou svý. Pokud s autem jezdím a nemám ho jenom v garáži a čas od času ho naleštím, musím počítat s tím, že se o auto musím starat a občas v něm něco vyměnit.
Scenic II 1,9 dCi 88 kw
black_69
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 14. 12. 2007 13:23

Zdravím, my máme Lagunu 1,616V r.v. 98, a ještě jsem neměli závadu, jenom jsme měnili rozvoďák a brzdové destičky, olej atd... jinak nic!
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod karel hynčák 15. 12. 2007 21:15

francouzský autům se vyhnětě velký obloukem pozor2 ,zlatý italové
karel hynčák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod caprighia 16. 12. 2007 01:56

...co takhle R 4 CV, R 8 Gordini, R 16 TX, R Alpine, Citroen 2 CV, DS, SM, Simca 1301 Special, Matra Bagheera, Peugeot 203 (Colombo), 404, 504 atd.....jenže pak vezmeme italy, němce, amíky atd...a všude se něco najde...každá doba má svá auta, která tvarem či technikou se obtisknou do historie. Asi to nebude ZX, Mégane, 406...ale ani dnešní Golf, Focus, Bravo atd. i když za 40 let to budou také cenění veteráni...já to moc nemám rád, to kategorické F ne, D ne, I ne....nebo jenom F, D, I...je to věc názoru, zkušenosti - znám lidi kterým se sre Renault Laguna i ty co jezdí s MB do servisu jak domů...auto by se člověku mělo líbit (jemu, ne sousedovi), mělo by splňovat co od něj chce (cabrio, kombi....) a pak se už jen modlit, aby nechytil "smolnej" kus. Je fuk odkud je, zkuste se podívat, kde se ve skutečnosti co vyrábí - že se něco někde montuje a má tam sídlo automobilka ještě neznamená, že díl není úplně odjinud, takže ve frantíkovi najdeš určitě díl z ČR i D, v němcovi díl z F a třeba E atd....takže si kupte auto, co vám padne do oka a do ruky :-)
Tazio Nuvolari
Umělá Hmota
Pátá Míle
kácovský ležák
caprighia
Štamgast

Odeslat příspěvekod Vody 16. 12. 2007 01:59

ja sem po roce a pul stale na vysost spokojen s Peugeotem 106
MB W202 C200 100KW
Vody
Inventář

Odeslat příspěvekod imaster 16. 12. 2007 23:01

Já jsem po roce a půl stále na výsost spokojen s Peugeotem 206.
imaster
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod karel hynčák 18. 12. 2007 20:33

francouze zásadně nebrat pozor2
karel hynčák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 18. 12. 2007 21:49

Hynčáka neposlouchat.. :lol:

Neumí nakupovat auta.. pozor2
Mr.Semtex
Hodnostář

Odeslat příspěvekod michalcenko 18. 12. 2007 22:01

Ja osobne by som z franzuvov nebral iba citrona,ostatnych ano za dobru cenu :lol: :lol:
michalcenko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod imaster 18. 12. 2007 22:46

[quote="karel hynčák"tfrancouze zásadně nebrat pozor2r/quote]

Nějaké argumenty?? Rád se nechám poučit, až si budu kupovat druhé auto. Zatím je to použe výkřik do tmy.
imaster
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod K610 18. 12. 2007 22:54

Ja mam Peugeot 607 2.0 hdi ma najazdenych 250000km a som s nim spokojny. Jedine co mi vadi je ten slaby motor na to auto kebyze mam 2.7 hdi tak som maximalne spokojny.
K610
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 20. 12. 2007 16:47

Saman
Mr. Green naivko, si jako myslis ze v servisce je vsechno, servisku ti vyrobim za 3 tisice namiru presne pro tvoje auto do druheho dne Wink , a kdys si priplatis, tak i s dokladama ze servisu jak to tam krasne pravidelne chodilo, navic bouracka se do servisky nepise Laughing , Punto co sme doma meli , bylo bourane 3x, z toho jednou dost slusne a v servisce sou jen bezne prohlidky na danych kilometrech co doporucuje vyrobce Wink

proste dalsi kdo veri servisce co Laughing

já taky věřím servisce, tady tímto příspěvkem jsi jenom odkýzal že jsi podvodník a *** nic jiného...kvůli takovým lidem mají potom slušní lidé problémy třeba na hranicích! Strejda má Renaulta 19, koupil ho rok staré v bazaru, jel s ním do Německa, na hranicích mu auto zabavili ptz to auto mělo být bílé ne zelené a nemělo vůbec existovat, vyhořelo, kdyby jsme neměli známou na německé policii, tak by o auto přišel. A ty se tady ještě chlubíš tím, že by jsi dokázal svalšovat servisku...to akorát vypovídá o tvojí inteligenci...spousta lidí umí, a dělá nelegální věci, ale nerozkřikuje to na internetu.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod jansko 19. 1. 2008 23:54

kto druhemu jamu kope sam do nej spadne. Hoc neskor ale snad spadne.
jansko
Nováček

Odeslat příspěvekod bexxx 23. 1. 2008 23:19

No tak hlavně to je o tom co komu přiroste k srdci,Já jezdil dost značek,starší auta teda a teď mam dva Citroeny BX a Xantii,na pohodlí muže těžko normální podvozek konkurovat hydraulice.
Každej tu řiká svuj názor,já mam s Francouzema celkem dobrý zkušenosti,jasně že sou spolehlivější značky,ale každý má to svoje.
bexxx
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod honzapm 24. 1. 2008 16:32

Po zkušenostech s Renaultem Thálií a Renaultem Lagunou musím říct, že já s francouzským autem rozhodně spokojený jsem - to jen abych odpověděl na otázku v názvu tématu...
Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to. (Albert Einstein)
honzapm
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka