Renault Thalia

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Marta.Viky 25. 12. 2006 03:14

Necham to dat v zaruce pri prvni garanci a samaozrejme foto bude!!! sam jsem zvedavObrázek
Marta.Viky
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J Kriz 25. 12. 2006 18:57

Podle mých znalostí jsou to první co se sem dostali, až se mi vrátí po svátkách digitál pošlu foto. Za ty léta jsem spatřil takovou pouze jednu v modré barvě já mám červenou metal. Kromě brzdovýho obložení a letos nazimu začala odchozet původní baterka, jsem spokojen až na sedadlo řidiče které není nastavitelné, nejsem čahoun, ale u semaforů musím dodržet odstup pokud si nechci lehnout na volant, ale to byla otázka zvyku. J.K.
J Kriz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JanQ 26. 12. 2006 09:20

Marta.Viky píše:Tak Stastne a Vesele! Tak copak jste dostali pekneho od jeziska na auticko?! ja dostal na moji cernou natalku kridlo takze mam velikou radost!!!


blahopreju k darecku,vyzjisti od jeziska prosim kde ho koupil a kolik stalo:).....jakou ma barvu?
Dacia Logan MCV Stepway TCe 100
www.facebook.com/pages/LKPR-Marshallers/299213700201328
JanQ
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marta.Viky 26. 12. 2006 09:41

Barva je zluta a normalini internetova cena je kolem 1900kc ale todle bylo pres znameho a ten je shani za nejakych 1620Kc takze kdyby nikdo chtel tak neni problem sehnat ale jen ferove jednani nerad bych jich mel doma 10!!! :) ted v lednu pujde do barvy a hned na auto
Marta.Viky
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janhonza 26. 12. 2006 10:48

Jak jsem cetl zluta tak jsem se lekl :o
Jak to das nalakovat,nezvedne se cena az moc?
Cerne se nadalo sehnat?
Kde na netu?
Diky.
Thalia Expression 1,2 16 V
SGS II
Nikon 5100
janhonza
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marta.Viky 26. 12. 2006 10:58

Tk todle je treba na netu http://www.spoilercentrum.cz/shop/renault/thalia/kridlo-rt1l-renault-thalia
kdyz koupis jakykoli doplnek na auto i trena naraznik je vse v barve strikaciho kytu takze bud zluta a nebo bila musis to nechat nalakovat a ta cena za metalizu se pohybuje tak kolem 1500Kc coz je jasny ze cena je drazsi ale v barve ho nikde jinde nesezenes a musi se s tim pocitat!!!
Marta.Viky
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janhonza 26. 12. 2006 11:12

Tak to jo,zase jsem o neco cytrejsi :D
Thalia Expression 1,2 16 V
SGS II
Nikon 5100
janhonza
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marta.Viky 27. 12. 2006 17:22

tak tady zatim foto bez laku v original stavuObrázek
Marta.Viky
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JanQ 27. 12. 2006 17:58

Marta.Viky píše:tak tady zatim foto bez laku v original stavuObrázek


pekne pekne...sel bych do toho taky,jen se trochu bojim vandalu az za to skubnou...holt bydlim na sidlisti,zatim....... :(
Dacia Logan MCV Stepway TCe 100
www.facebook.com/pages/LKPR-Marshallers/299213700201328
JanQ
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JanQ 27. 12. 2006 18:00

a kde si to nechas strikat to kridlo aby ti trefili tu spravnou barvu?
Dacia Logan MCV Stepway TCe 100
www.facebook.com/pages/LKPR-Marshallers/299213700201328
JanQ
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marta.Viky 27. 12. 2006 18:03

nastrikaji to vsude nebo v kazdem lakovne u Renaultu by to stalo tak kolem 2000Kc ja to budu mit pres znameho a to bude za 1500 a barvu micha pocitac podle tveho cisla barvy! ja se nejak tak nadalu nebojim auto parkuju v garazi i kdyz je pravda ze mi tak pred 2,5rokama ukradli felicii ale ted je to supr zabezpecene! A to kridlo je dost pevny a bude jeste prilepene a prisroubovane takze doufam ze si ho nikdo neznarodni!!!
Marta.Viky
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ferda02 27. 12. 2006 22:59

Máte prosím někdo zkušenosti s Thalii 1.5 dci ?Koupili jsme si ji k vánocům a jsem zatím spokojen.První dojem mam lepší než s fábie co jsem měl před tím.Byla strašně poruchová,horší auto sem nepoznal.Nechápu proč tak fábii vychvalují,nic lepšího na ní nevidím.V thálii mam víc místa a pohodlnější sedačky a zdá se mi že i líp sedí na cestě
ferda02
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marta.Viky 27. 12. 2006 23:59

ferda02 píše:Máte prosím někdo zkušenosti s Thalii 1.5 dci ?Koupili jsme si ji k vánocům a jsem zatím spokojen.První dojem mam lepší než s fábie co jsem měl před tím.Byla strašně poruchová,horší auto sem nepoznal.Nechápu proč tak fábii vychvalují,nic lepšího na ní nevidím.V thálii mam víc místa a pohodlnější sedačky a zdá se mi že i líp sedí na cestě /quote]




mam thalii 1,5dci pres pul roku a nic jineho nez chalu nepovim prumerna spotreba ted v zime 4,6 a v lete 4,3 takze supr auto bez problemu!!!
Marta.Viky
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JanQ 28. 12. 2006 00:25

Marta.Viky píše:
ferda02 píše:Máte prosím někdo zkušenosti s Thalii 1.5 dci ?Koupili jsme si ji k vánocům a jsem zatím spokojen.První dojem mam lepší než s fábie co jsem měl před tím.Byla strašně poruchová,horší auto sem nepoznal.Nechápu proč tak fábii vychvalují,nic lepšího na ní nevidím.V thálii mam víc místa a pohodlnější sedačky a zdá se mi že i líp sedí na cestě /quote]



mam thalii 1,5dci pres pul roku a nic jineho nez chalu nepovim prumerna spotreba ted v zime 4,6 a v lete 4,3 takze supr auto bez problemu!!!


velice slusna spotreba...ja mam ted v zime o 2 litry vic nez ty
Dacia Logan MCV Stepway TCe 100
www.facebook.com/pages/LKPR-Marshallers/299213700201328
JanQ
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jetour 28. 12. 2006 07:18

Nazdárek, mám 1.5 dci od 2004 a zatím v pohodě, spotřebička mezi 4l v létě( slehkou nohou) a max 5l v zimě...takže SUPER!!
Naftě zdar
jetour
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků