Citroën C5 spolehlivost

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 4. 3. 2007 00:09

ja nevim, ale C5 ve mne vzbuzuje velkou duveru. Chtit nejakeho klidase za par penez s vybornou vybavou, bezkonkurencnim komfoterm, bohatym prostorem a solidni motorizaci a automatem, bezu C5 a jsem vysmaty...
Radek Ondrášík
Veterán

Odeslat příspěvekod -LK- 4. 3. 2007 00:50

U známého v práci kupovali dvě nový C5. Stejná výbava, podobný styl provozování. Jeden prakticky bez problémů, druhý neustálé komplikace a návštěvy servisů.
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář

Odeslat příspěvekod Valdauf 4. 3. 2007 15:46

Je to zbytečný řešení.Kdo chce prostor,pohodlí,maximální bezpečnost a celkem slušnou spolehlivost,koupí C5.Kdo má rád motokáry,koupí Audi,BMW.A kdo chce vyhodit pořádnej balík peněz,aby byl jakoby IN,má Pašíka.
Kuk na tygra!!Tááák,teď mám hovínečko!!!!
P405 1.9D......
Konečně rvu asfalt...................
Valdauf
Nováček

Odeslat příspěvekod matuS 5. 3. 2007 23:04

PF píše:třeba se všechny C5 po dobu 2 let neporouchávali... :)-/quote]

ako vtip dobreee
nam sa tie auta v robote sypu...nestoji to za rec.

Ale som nachylny uverit, ze tieto faceliftovane modely su uz na tom dobre.
A zaujimave je, ake ceny na to davaju. Zrovna som ziadal predajcu o cenu C5 2.0hdi exclusive v automate a pytaju za to cez 1,2mil Sk ale hned ponukli zlavu na 980tis...

Len sa potom treba pripravit na to, ze vas citroen zoderie nahradnymi dielcami, ako napr predne svetlo xenon 30tis sk, zadny diel vyfuku 40tis sk, cerpadlo hydroactive 40tis sk, jeden senzor tlaku pneu 4000sk atd atd
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast

Odeslat příspěvekod 1779 30. 3. 2007 07:16

matuS, dá se s Tebou souhlasit, ale za ten výfuk jsi trochu přestřelil. V čechách stojí např v Autokelly 2.653,-Kč, což zjevně není po přepočtu 40 tis Sk.
1779
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod -LK- 30. 3. 2007 10:10

Silně pochybuju, že za 2653Kč v Autokelly bude výfuk originál. MatuS psal "citroen sedře náhradními díly".
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář

Odeslat příspěvekod 1779 30. 3. 2007 14:53

Jasně že to není originál, je to Bosal, orig. stojí v Citroenu cca 8.000,-Kč, což taky není zrovna 40 tis., a navíc mi nejsou schopni říci výrobce a pořád melou něco o originálu, ale nebyl bych příliš optimista v originalitě značkových servisů, několikrát jsem skladníky např. z City Car Praha 7 slyšel objednávat díly v Elitu, takže o značce dílů nemám valné mínění.
1779
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 1779 30. 3. 2007 14:58

Ještě dodatek, když jsem se ptal v Citroenu na brzdy, taky pořád tvrdili "originál" a nakonec zjistíš, že originá dodává ATE, který je možno koupit v každém obchodu s autodíly. I elektronika brzd je od ATE, takže bych se ani nedivil, kdyby orig. výfuk pro dovoz do ČR byl Bosal jen proto, že se tady vyrábí.
1779
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod -LK- 30. 3. 2007 15:07

Jasně, já si o řadě originálních dílů nedělám iluze. Akorát že je rozdíl, když srovnáš originální díl za 3x tolik peněz s neoriginálním (byť třeba i od stejného výrobce, akorát s jinou nálepkou pro zákazníka).
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář

Odeslat příspěvekod Dix_ 5. 1. 2015 15:28

http://www.autoforum.cz/predstaveni/citroen-chce-vice-sportovnich-modelu-potvrdil-i-novou-c5/
Bez bodů
FI 1.4 44 KW
FIIC 1.2 51 KW Sport
Auto jedině s automatem
Dix_
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ludek_II 5. 1. 2015 17:35

Co byste brali ? C5 nebo C6 ?
Ludek_II
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Hustoles 5. 1. 2015 17:38

C6 má větší MI
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod MELLO 5. 1. 2015 17:41

A vetsi kufr
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod dali007 5. 1. 2015 19:35

Bral bych C7, kufr maly, MI nejvetsi :D
dali007
Moderátor

Odeslat příspěvekod Vagi 5. 1. 2015 19:52

Ludek_II píše:Co byste brali ? C5 nebo C6 ?

Dobrej citrón, žádnej citrón.
Vagi
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka