Citroen C4

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Mirek-607 18. 4. 2005 22:03

matuS: Ono kdyz s tim jedes pohodu, tak jde skoro porad jet na petku, tak cca od 40 vys. Nejlepsi je ale ten zvuk, resp. kdyz nejaky je ;)
Každá práce se udělá sama, jen se jí na to musí nechat dostatek času.

Honda Civic 8G 1.8i-VTEC Sport, Opel Astra G 1.4 16V, Gilera Runner 50DD
Mirek-607
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matuS 18. 4. 2005 22:04

to hej, ale ja jazdim 80% casu v meste. a tam je to s manualom otrava.
co sa tyka ticha, to im v citroene vyslo. to auto je fakt tiche.
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirek-607 18. 4. 2005 22:09

matuS: My nemame Citroen ;)
Každá práce se udělá sama, jen se jí na to musí nechat dostatek času.

Honda Civic 8G 1.8i-VTEC Sport, Opel Astra G 1.4 16V, Gilera Runner 50DD
Mirek-607
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matuS 18. 4. 2005 22:26

ak som pochopil z tvojho mena, tak mas pazouta.
no tak to je koncern, cize v zasade to iste auto v inom kabate
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirek-607 18. 4. 2005 22:35

matuS: Neni muj ale otce, jinak ruzne upravenou platformu sdileji C5 a 407. 607 ma svoji, motor je samo tentyz. Jinak casem budu moct pridat nejake postrehy k C6. Jeden tatuv znamy z Nemecka ho ma obednany...
Každá práce se udělá sama, jen se jí na to musí nechat dostatek času.

Honda Civic 8G 1.8i-VTEC Sport, Opel Astra G 1.4 16V, Gilera Runner 50DD
Mirek-607
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saco 5. 5. 2005 13:33

Spotreba:Kolko Vám to žere, aj Vám tolko jak mne ??? Mám 1,6 16V 5000 km priemer 9,7l/100 km z tohoasi polovica mimo mesta
saco
Nováček

Odeslat příspěvekod OKI 5. 5. 2005 14:22

tu spotrebu ams podla PP ? ja mam tiez 1.6 s okolo 5t km , podla PP mam asi 8,3 l/100km ale ked som si skusal merat dotankovanim doplna tak mi vyslo 7,5 l/100km mix. :hm
OKI
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod saco 6. 5. 2005 10:40

No mam to podla počitača, skusim to odmerat aj dotankovaním. A ty ako jazdiš ?? /mesto, dialnica, rychlost.. apod/ Ď
saco
Nováček

Odeslat příspěvekod OKI 8. 5. 2005 12:37

jazdim asi 60% mimo mesto, 30% dialnica a zvysok v meste ... v obci jazdim taq do 70km/h (teda snazim sa ) mimo asi taq 110 cca. +/- po dialnici tych 130-140. jazdim dost svyzne si myslim ale systemom brzda-plyn. ten palubny pocitac sa mi nejako nepozdava ukazuje spotrebu aj dole kopcom bez stlaceneho plynu :hm
OKI
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rebelmajkl 8. 5. 2005 12:57

Nevím jací všichni mají problémy s C3,ale já jsem asi výjimka ? Mám ji asi 20 měsíců (najeto 27000Km) a kromě gumiček na stěrače,vody do ostrikovačů a paliva jsem do berušky nic jiného nenacpal !!!! A musím podotknout,že mám 1,1i 44Kw akční model SAFE v kompletní výbavě!!! :tleskani
Mně osobně se C3+C4 moc a moc líbí a po leasingu beru okamžitě jestli bude se mnou vše O.K. C4. Byl jsem na zkušební jízde s C4 1,4 SX a je to pro mně SUPER auto a ten vnitřek to je jen síla zvyku !!!! :tleskani pozor2 :hm
rebelmajkl
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 8. 5. 2005 16:50

tak to vypada ze budem v brzske dobe menit auto a v hledacku je i C4 a focus, na jedno by to melo padnout, me se ta C4 libi vic z pohledu uzivatele ale zas focus ma dokola omilane perfektni jizdni vlastnosti, ma nekdo zkusenosti s razenim citroen? Ja mam pouze s renaultem a to je priserny, nepresne, jde ztuha. ford je v tomhle nekde jinde...A pak pro C4 mluvi cena, ta je paradni 510000 za 1,6 HDI... no radcove, tak kde jste??? :)
Anonymni

Odeslat příspěvekod MisoJ 8. 5. 2005 17:35

to maty : neviem ako C4, ale v berlingu 1,4i su s radenim neni problemy, jedine tak zaradit tam niekedy jednotku, lebo sa to trosku kusne (chce to trosku viac sily). Drahy su trosku dlhsie a paka je pomerne vysoka. Inak odporucim zajst si do showroomu a posediet si v tom aute. A este nieco, skus sa pozriet na C4 zpredu, ma strasne nizko umiestnenu tabulku na SPZ. Osobne by som sa s tym bal vyliezt na co i len trosku vyssi obrubnik (nabehovy kopcek, ...).
Moj osobny dojem z C4, ked som vnej sedel na autosalone v Nitre : pekne auto, nezvykly volant, ale to si clovek zvykne, tusim ze je tam strasne dlha palubovka, takze vyhlad dopredu silne obmedzeny. Inak fajn auticko (hlavne C4 coupe VTS).
Olympus E-1
ZD 14-54, ZD 11-22, Zuiko 50/1.4 OM, Tamron SP 90/2.5 Adaptall2 OM, Soligor C/D 135/2 M42
MisoJ
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 8. 5. 2005 17:48

MisoJ- no zkus nekdy jet v skode, ford nebo vw, pak bys rekl ze francouz ma opravdu hruzostrasnou radicku, poprvy kdyz jsem jel s renaultem tak se mi tam z dvojky podarilo hodit petku, je to silene nepresny, ale da se na to zvyknout, o tech autech toho vim celkem dost jen me zajimaly osobni zkusenosti s tim razenim a mozna i ten volant, pak treba co nepoznam v showroomu je jaka jsou sedadla na delsich cestach, najezdime celkem streky tak je dulezity abych z auta nevylezl skrceny a preunaveny..
Anonymni

Odeslat příspěvekod MisoJ 8. 5. 2005 18:14

maty - najazdil som na fabke asi 800 km (50:50 mesto:mimo mesta) a ano, radicka bola lepsia, ale rozhodne nemozem povedat, ze ta v berlingu je hrozostrasna. Jak hovorim, az na tu jednotku je to uplna pohoda, celkom som si zvykol a viem, co mam ako robit. Nejazdil som v starych francuzoch, ale chcelo by to, aby sa vyjadril este MirecBA, ten ma Megana II Grandtour, tak vie, aka je tam radicka.
BTW : ked uz spominas, ze si hodil z dvojky rovno petku, tak mne sa to podarilo na fabke hned na prvej jazde v autoskole (Fabka junior 1,4 44 kW, zvlastne bolo, ze to celkom "tahalo", mal som pri tom iba 40 kmh).
Olympus E-1
ZD 14-54, ZD 11-22, Zuiko 50/1.4 OM, Tamron SP 90/2.5 Adaptall2 OM, Soligor C/D 135/2 M42
MisoJ
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MisoJ 8. 5. 2005 18:19

maty - sedadla myslis ako v berlingu? Celkom pohodlne, take priemerne bocne vedenie, chrbat taky primerane siroky, len si trochu treba najst polohu, lebo jak som si raz trosku zle sadol, tak ma bolel chrbat, jak som sa napravil, tak pohoda. Pravdou tiez je, ze berlingo je dost na makko nastavene, takze sa moc neprenasaju diery do auta, o kamienkoch ani nehovorim, tie necitim vobec. Co sa tyka strku, tak to uz trosku hej.
Olympus E-1
ZD 14-54, ZD 11-22, Zuiko 50/1.4 OM, Tamron SP 90/2.5 Adaptall2 OM, Soligor C/D 135/2 M42
MisoJ
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků