Servisy Peugeotu

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Sedan 10. 4. 2005 20:19

Kamarád byl v autorizovaném servisu Peugeotu, v 307 mu měli vyměnit filtr, ale nevyměnili, poznal to podle toho, že si ho poznačil fixou. Ale za výměnu zaplatil. Nechápu, proč jsou servisáci takoví podrazáci.
Život je nuda
Sedan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mirek-607 11. 4. 2005 16:19

Kde to bylo?
Každá práce se udělá sama, jen se jí na to musí nechat dostatek času.

Honda Civic 8G 1.8i-VTEC Sport, Opel Astra G 1.4 16V, Gilera Runner 50DD
Mirek-607
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JP 12. 4. 2005 16:28

Hadam, ze to bylo v Bludove. Tam jsou opravdu prasata. Nauctuji si sumy, za veci, ktere vubec neudelali, nebo v lepsim pripade nejsou potreba udelat.
JP
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod unknown 27. 5. 2005 17:51

Táta i děda maj už nekolikátýho Pažouta a když jedou do servisu, tak jedině do Federal Cars v Liberci. Oba sou nadmíru spokojený. Prej sou tam ohromně ochotný, "nic neni problém", prostě ukázková péče o zákazníka a zatim nevim o žádnym problému co by tam měli :wink:

btw nemyslete si že tam dělám, nedělám :D
7,46 kg/hp
unknown
Mod-veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wolff 27. 5. 2005 18:37

Jen aby...
Energetické audity, posudky a termovize (viz. Avatar)
wolff
Fanatik roku 06 + 07
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod unknown 27. 5. 2005 19:00

wolff píše:Jen aby...


Ne fakt, ne :wink:
7,46 kg/hp
unknown
Mod-veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Viktor Cabadaj 27. 7. 2005 09:04

Ja mám podobnou zkušenost z Prahy, Auto Domanský. Jdete na garančku a kromě toho, že to daj na komp, tak vám vyměnej všechny možný kapaliny (vč. do ostřikovačů, kterou jsem měl plnou a za 100,-). Taky mi našli závadu a odhad opravy vyhodili na přes 10.000,- a já že je to moc, a pan servisák mi bokem nabízel, že když mu dám do kapsy 4.000 (2.000 pro něj a 2.000 pro mechanika), že mi to o víkendu opravěj. Hnus velebnosti.
Viktor Cabadaj
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 27. 7. 2005 10:26

Viktor Cabadaj: Tak samozrejme, protoze z tech 10000,- je X tisic jen za praci, kterou pak ale nedostane mechanik, ale nejakej velkej pan sefik. Takhle das mechanikovi 2000 a 2000 za zprostredkovani a mas to levnejsi.
Das Auto
Driver
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Viktor Cabadaj 27. 7. 2005 10:45

já to chápu. ale tím se to neomlouvá. dal jsem to do servisu ke známému a ten mi to udělal celé za ty 2.000 kč. tak ať dou do řiti. kvůli razítku v servisní knížce tam akorát už budu chodit.
Viktor Cabadaj
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saco 27. 7. 2005 10:54

A to ešte môžte byť radi, že vám dačo nepokazia tak, aby ste sa za pár dní , týždňov vrátili a nechali tam ďalšie prachy. No ale to nie je iba servis peugeot, no ja by som z autom tam už neišiel.
saco
Nováček

Odeslat příspěvekod MirecBA 28. 7. 2005 09:43

saco píše:A to ešte môžte byť radi, že vám dačo nepokazia tak, aby ste sa za pár dní , týždňov vrátili a nechali tam ďalšie prachy. .l/quote]


Toto nieje hadam ani treba, u frantikov je v servise vecne plno :-) Ale mozno prave preto, a ja ze mam nekvalitne auto :-)
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod JP 28. 7. 2005 20:58

Zrovna se divam na vibrujici volant v P307 na TV Nova a pristup prodejcu/servisu Peugeot je opet alarmujici. To je fakt des. Kdy uz konecne nekdo pochopi, ze "nas zakaznik, nas pan" by opravdu melo platit?
JP
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 28. 7. 2005 21:12

Mam pocit ze automobilky si neuvedomuji, ze vetsinou prodava auta kvalita servisu. Treba nove fiaty nejsou spatne auta, napriklad stillo nebo nove punto bych si i koupil, ale bojim se straslive kvality servisu o ktere jsem slysel uz hodne spatneho a to nejhorsi od velice blizkeho cloveka, ktery si tim, bohuzel, prosel. :?
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod -LK- 28. 7. 2005 21:33

Brácha má docela staré (95?) Punto a ani s autem, ani se servisem nejsou nějaké extra problémy. Řekl bych normálka, vzhledem k pověsti Fiatů možná i super.
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Viktor Cabadaj 29. 7. 2005 10:05

tak právě mám čerstvou zkušenost od autorizovaného servisu peugeot (autospol.cz). byl jsem na garančce s 307 (60.000km), servis volal během opravy, že našel velmi opotřebované brzdové destičky - výměna s prací prý cca 8.000 kč. odmítl jsem. prý, ale je to na moje riziko, bo je to tak maximálně na 1000km. dnes jsem to byl dát do normalního servisu, když to sundali, zjistili, že destičky vydržej minimálně dalších 10.000km. obrázek si udělejte sami. já osobně už tam vážně budu chodit jenom pro razítka do servisní knížky.
Viktor Cabadaj
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků