Novy samochod pro Slawalla - Laguna III

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jean ViC 21. 11. 2017 15:19

ajj, noo nocni mura v praxi, servis dojebe beznou opravu...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod Lukas063 21. 11. 2017 15:21

A kotouče když se mění, tak komplet s ložiskem, páč to nejde normálně přelisovat...
ty wle, 10 dnů se v tom hrabou...kura, fakt ta úroveň padá hodně dolů.
Já už bych to asi nervově nevydržel, všechny je tam seřval na jednu hromadu, nechal si povolat někoho z vyšších míst a řešil to přímo s ním....tohle normální není.
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod glider 21. 11. 2017 15:24

Haha si myslis, ze si pomozes?
Len viac problemov by si sposobil...dojdes so starou vranou, si zober, ze neco take zazijes kludne aj s BMW za 100k eur.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod kembuaa 21. 11. 2017 15:39

Mít to doma na špalku, tak ti asi řeknu během chvíle. Začal bych tím nejpravděpodbnějším, že ***** nastavení ručky.
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod Lukas063 21. 11. 2017 15:43

glider : těžko říct, já tohle nikdy nezažil a doufám, že ani nezažiju. Když už bych musel někam dávat na opravu auto, hodně bych si rozmýšlel, kam ho dám...asi mám trošku štěstí v tom, že jsem v oboru a mám tak nějak vybudované konexe v různých sférách.
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod addiction 21. 11. 2017 15:48

Jo
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk

Odeslat příspěvekod Slawall 21. 11. 2017 15:51

kembuaa píše:Mít to doma na špalku, tak ti asi řeknu během chvíle. Začal bych tím nejpravděpodbnějším, že ***** nastavení ručky.

Taky si myslim, ze je to nejpravdepodobnejsi, ale na prvni zubu treba vubec nebrzdi, takze to nevypada, jako moc napnuty lanovod.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod glider 21. 11. 2017 16:04

Som zvedav co ti povedia dalsie.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Slawall 21. 11. 2017 16:07

No to ja taky. :D
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Lukas063 21. 11. 2017 16:07

a já jsem zvědav, kdy ztratíš nervy :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Slawall 21. 11. 2017 16:11

No dneska po tom telefonatu jsem uz byl na hrane, ale pomalu se uz vyklidnuju...po praci tam jeste skocim.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Devil007cz 21. 11. 2017 17:12

Tak snad to dobre dopadne.

Jen tak pro odlehceni, ze to nikdo nema lehke i kdyz je to banalni vec.
Znamy si koupil pred mesicem novou Toyota Auris kombi a po 3 tydnech mu vytekla klima uplne. A protoze neni nejaky naradni dil, ze se musi privest, tak ceka a jezdi nahradnim Yarisem. To ma zenu a male dite, tak si asi dovedes predstavit, jak je *****. Takze asi tak.
Devil007cz
Nováček

Odeslat příspěvekod EfineSS 21. 11. 2017 17:58

Chtělo by to znát "detaily". Repase třmenu - proč? Co jim bylo?
EfineSS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 21. 11. 2017 18:09

No, tak zitra zkontrolujou vse to, co tam menili, jestli je to udelane dobre a zaroven to daji na diag, jestli to nedela ABS. Kdyz auto stoji, tak brzdy chodi OK. Zahrejete se to az naslednou jizdou. Takze je teoreticky mozne, ze to treba delaji ABS krouzky...

Ad pristup toho servisniho technika..je videt, ze je znaly, co rika ma hlavu i patu..pristup takhle OK no. Sam rikal, ze to chce mit co nejdrive hotove, protoze je to zavada, kterou zpusobili oni...
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod tombas 21. 11. 2017 18:16

Jedním z důvodů, proč bych si nekoupil nového Renaulta je to, že v Ostravě a okolí není jediný značkový servis, který by to uměl opravit na první pokus. Mám sice starší, ale osobní zkušenost.
Bohužel u ostatních značek je to prakticky to samé.
V Auto Bondu kámošovi dodrbali Subaru, o servisech Opel se už povídají legendy a na Kodecar totéž. Možná ještě na škodovky RT-Torax nebo ADO.
Velice slušný přístup měli v Auto Laros u Hyundaje, pár drobností mi udělali zdarma na počkání, dokonce darovali nějaké příchytky, které mi poztrácel borec, co montoval odskok na zámek kufru.
tombas
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka