-plne-zuby-prechazeji-na-obycejne-mobily-oblibene-jsou-tyto/sc-3-a-1357434/default.aspx" style="text-decoration:none!important;">Mladí mají chytrých věcí plné zuby. Přecházejí na obyčejné mobily, oblíbené jsou tyto
Mladí mají chytrých věcí plné zuby. Přecházejí na obyčejné mobily, oblíbené jsou tyto
Výlet, na který jen tak nezapomene. Američanovi při cestě do Evropy vyčíslili roaming za 143 tisíc dolarů
Výlet, na který jen tak nezapomene. Američanovi při cestě do Evropy vyčíslili roaming za 143 tisíc dolarů
Vodafone spustil 90 nových vysílačů. V jeho síti dodnes volají i pěkné mobilní vykopávky
Vodafone spustil 90 nových vysílačů. V jeho síti dodnes volají i pěkné mobilní vykopávky
Sto tisíc iPhonů určených k sešrotování se nakonec prodalo v Číně. Proti vůli ekologicky smýšlejícího Applu
Sto tisíc iPhonů určených k sešrotování se nakonec prodalo v Číně. Proti vůli ekologicky smýšlejícího Applu
Co nového v aplikaci WhatsApp. Díky filtrování chatů najdete rychleji důležité zprávy
Co nového v aplikaci WhatsApp. Díky filtrování chatů najdete rychleji důležité zprávy
', 'reklama19_webu_cz10' => false, 'reklama19_webu_cz5' => false, 'reklama19_webu_cz6' => '
Nejlepší akce na PlayStation 5 Slim. Konzole včetně hry Horizon Forbidden West je teď za 11 977 Kč
Nejlepší akce na PlayStation 5 Slim. Konzole včetně hry Horizon Forbidden West je teď za 11 977 Kč
Vivat Slovakia, městská akce odehrávající se v Bratislavě, vychází v předběžném přístupu
Vivat Slovakia, městská akce odehrávající se v Bratislavě, vychází v předběžném přístupu
Vigor od Bohemia Interactive se chystá na PC. Předběžný přístup na Steamu odstartuje v květnu
Vigor od Bohemia Interactive se chystá na PC. Předběžný přístup na Steamu odstartuje v květnu
Hry zadarmo, nebo se slevou: Festival stříleček a pestrobarevná adventura The Big Con zdarma
Hry zadarmo, nebo se slevou: Festival stříleček a pestrobarevná adventura The Big Con zdarma
Kingdom Come: Deliverance II vyjde už letos. Jindřich se vrátí ve dvakrát větší hře a bude mluvit česky
Kingdom Come: Deliverance II vyjde už letos. Jindřich se vrátí ve dvakrát větší hře a bude mluvit česky
', ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1745101373, 'reklama19_webu_cz4' => 1713569246, 'reklama19_webu_cz8' => 1713568987, 'reklama19_webu_cz7' => 1713569241, 'reklama19_webu_cz3' => 1713568993, 'reklama19_webu_cz10' => 1713569017, 'reklama19_webu_cz5' => 1713569153, 'reklama19_webu_cz6' => 1713569136, ) ?> Emotion days 2016 - AutoRevue.cz

Emotion days 2016

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 5. 2016 21:49

Málo je osvícených... :D
anonymni

Odeslat příspěvekod SerifJohn 25. 5. 2016 10:43

No za mě bych řekl, že interiér 308GT - pozice za volantem, výhled - naprosto ok. měřím 185cm. To ovládaní už mi ok nepřišlo, tam je to buď o zvyku, nebo naprd (to by ukázal čas), ale řízení jako takový mi přijde naprosto ok, zcela srovnatelné s Fokálem, Oktávkou apod. auty nižší střední. Tzn. lze vše nastavit tak, aby se mi řídilo dobře. Ty sedačky v GT by chtěly trošku doladit, ale v nižší střední se asi Astře nikdo nevyrovná a tu beru jako měřítko.
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod D1.8T 12. 6. 2016 22:21

Tak jsem to byl projet. 208 1.2 110k a 308gti. U obou jsem si za jízdy potvrdil statický zkušennosti, neni to díky architektuře kokpitu auto pro mě. Neřešil jsem výhled na palubku, dal jsem sedadlo co nejníž, volant co nejvejš a k sobě. To byla ještě akceptovatelná pozice v obou autech. Výhled na přístroje byl lepší v 208 tam jsem viděl téměř celý budíky a půlku středovýho displeje. U 308 jsem viděl půlku budíků a z disleje skoro nic. Interiery obou aut vypadají solidně, slušný materiály, nadstandard. Víc jsem to nezkoumal.

208 mi jako auto ničim nezaujala ani neurazila. Štvalo mě přílišný naposilování brzd. Jinak už jen drobnej nesouhlas s naladěním podvozku, takovej měkkotvrdej mix s zadní nápravou která občas ztrácí stabilitu na nerovnostech. Jezdit bych s tim nechtěl, ale špatný auto to neni.

Z 308gti jsem zmatenej jako už dlou ne. Líbilo se mi řízení, motor, reakce na plyn, brzdy i jejich naposilování a díky tomu velmi dobrá ovladatelnost. Nelíbil se mi jakýsi náznak nedotáčivosti v nájezdu do zátáčky, byl to mžik než auto zakleklo, ale otupuje to důvěru. Co mi uplně neni jasný je naladění zadní nápravy, která ostře reaguje na všechny podněty a musí se hlídat snad víc než u zadokoly. Nebyl jsem se schopnej rozhodnout jestli se mi to líbí nebo ne. Každopádně jsem z toho vylejzal z myšlenkou, že to neni snadný auto a bude trvat hodně dlouho než si člověk zvykne. Podle diskuse s doprovodem dojdou 308gti občas nějaký úhoně a mluvil o opravě kol na obou nápravách a jedný nápravy. Jestli to byl zrovna kus ve kterým jsem jel a nebyl ve stavu jak bylo původně zamýšleno nebo to auto bylo přesně tak jak má bejt se můžu jen dohadovat.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 13. 6. 2016 12:56

A má ta 308GTi nějaký zajímavý zvuk? Motor plus výfuk
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 13. 6. 2016 13:33

Po prvním větším sešlápnutí plynu jsem říkal pánovi, že je to nějaký moc utlumený. Přepl auto do sportu a okomentoval to, že teď bude víc slyšet, ale je to z repro. Nějak jsem se na to nesoustředil, ale při plný plynu to zvučelo jako ***** čtyřválec ne V8. Takže asi dobrý.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 25. 6. 2016 12:45

Mam to za sebou. K autum toho letos asi moc psát nebudu. Pořád to samý. S 308 sem se nastavil komfortně, ale narychlo a neviděl sem nic, tak sem musel udělat zastávku a pak už dobrý. Posez nízko, volant dobře, neviděl sem jen část displeje. Překážka by to pro mě nebyla. (asi bych ještě trochu získal štelovánim)
GTI jede jako prase. Moc super. Ve sportu to bylo, zvuk dobrej, jestli byl z repro, tak nevadí. Ale měl sem dole i okna, tak asi i zvenku. Trochu chyba, že sem si letos nevzal i GT. Podle mě je to pořád top volba pro mě. Uvidíme, jakej na to třeba časem půjde operák.
Co mi letos potěšilo byly spolujezdci. Všichni tři příjemný, ochotný (2/3 dokonce i hezký. :D ), okruh sem měl delší vždycky.

Dávaji čim dál tim prázdnější dárkovou tašku. :D Ale poprvý mi potěšil obsah.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 25. 6. 2016 12:48

Taky si jezdil v 308 Gti s Markétou ? :-)
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 25. 6. 2016 13:20

Ne. Jmenovala se jinak. Asi ani jedna z těch dvou nebyla Markéta. Já na ty jména moc nejsem. Sice se představovaly a i na jmenovky sem koukal ( :nenapadne :D ), ale nepamatuju se moc.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 25. 6. 2016 13:25

ááááá tak to bude hosip ( houno si pamatuju ) s tým nic neuděláš, su na tem podobně, :-) , Meta
metyn
Veterán

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků