kupuji starší Berlingo, poradíte mi?

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod speleo 11. 2. 2016 15:18

Z koček pro kočky.

Já láduju tu svojí potvoru tímhle, jedny z mál agranulí, které je ochotna poválet na jazýčku:

Obrázek
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 11. 2. 2016 16:08

RC jsou nejlepší.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod JardaB 11. 2. 2016 17:18

Nevyslo by levnejc jim kupovat pravou svickovou?
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 11. 2. 2016 17:53

By mi nezbylo na tatarak. :)
HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 11. 2. 2016 19:29

Ne to moje krmivo pro mainky vychází na cca 150 Kč/kg, což je levnějšín než hovězí. Vydrží to cca 3 měsíce (za 1500).
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Rommii 12. 2. 2016 10:13

Bože, chlapi, vy jste paka...:-D jo, nějaké rady jsem posbírala, ani nevím, jestli to auto ještě chci, pod velikost combi rozhodne nejdu, berlingo se mi zdálo pro mě dost užitkové, závodit nepotřebují...ještě mám možnost octavku combi 09 v dieslu....

-- 12. 2. 2016 11:20 --

Taky jsem si myslela, že být je můj a já jsem hlava rodiny, dokud jsem si neporidila svoje dvě prasivky..myslím tím kočky, .teď jsem v lepším případě tolerované cosi, co stojí za povšimnutí pouze ve vzpřímené poloze u kuchyňské linky, porcujic maso
Rommii
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod spitfireXIV 12. 2. 2016 10:41

Jestli je ta Oktávka ve slušném stavu, chybu neuděláš.
spitfireXIV
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 12. 2. 2016 10:55

Jestli chces MPV/polidstenou dodavku berlingem taky chybu neudelas, stejne tak jak muzes koupit vylitanou skodu, berlingo, muzes koupit vylitane cokoliv.
kupujes ojetinu :(
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 12. 2. 2016 10:56

jj, paka, 3-4 odpovědi a zbytek máčky o hovénku, no co už, zvykaj si, Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod Rommii 12. 2. 2016 11:10

Primárně jsem chtěla vědět jaký motor ne a jaký v klidu, na co dat pozor...trošku vím....a děj se vůle boží. Nebudu kupovat auto z venku, tím jsem si jistá .tak díky za rady. Jo a zrzka nejsem a vdavky ani za nové... Děti mám, kočky taky, auto si koupim. Každá nepotřebuje prstýnek a papír k dosažení......pocitu štěstí:-D
Rommii
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 12. 2. 2016 11:47

Ale o prstýnku tady vůbec nebyla řeč. A ani myšlenka. :-)
Zdeněk Málek
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rommii 12. 2. 2016 11:57

A co slova vydala bys....tam bych to i viděla.....je třeba číst vše

-- 12. 2. 2016 12:59 --

Opravují vyvdala je správná citace
Rommii
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod speleo 12. 2. 2016 12:37

Ještě jsou tu různá MPV, jako třeba Opel Zafira, Ford C-Max, VW Touran, Peugeot 307SW, atd. nebo modifikace Berlinga - Fiat Dobló, Renault Kangoo, VW Caddy, Peugeot Partner, aj. :hm Netřeba se vázat na jednu konkrétní značku a model (i když v tomhle případě to není krok vedle, jen zvolit vhodný motor).
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 2. 2016 12:59

No a mi ti odpověděli, že u Berlinga má-li rozumnou servisní historii a rozumný počet najetých km žádný vyloženě průserový motor není. Ty dvě auta co si tady dávala vypadaly dobře, jen bych se asi vyhl tomu, co mělo evidentně původ v Polsku.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod speleo 12. 2. 2016 13:01

Berlingo 1.6HDi 66/68kW žádnej trhač asfaltu a rychlostních rekordů nebude, ale je to z naft nejméně potenciálně poruchový motor, takže cesta pro Berlingo tu je...
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků