Peugeot 508

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tomas B 1. 10. 2019 09:30

Mě to počáteční designový nadšení už dávno přeslo, už teď mi přijde to auto okoukaný. Tím nemyslím, že je najednou pro mě ošklivý....sám nevím, jak je to možný.
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod SerifJohn 1. 10. 2019 09:35

Me prave uz taky prijde to auto takovy nic moc. Ale to uz i Arteon. Jenze pak uz resis jen ty uzitny vlastnosti a tam 508 proste nema co nabidnout. Nema motor, nema ctyrkolku, nema vnitrni prostor. Asi to bude ta pricina.
Jinak nevim.
Zase na druhou stranu kdo chce ted 508 koupit. Ma opravdu na vyber. Vsechny barvy, motory, vybavy. Fakt se tam da najit uplne vsechno.
To za 2008 jim lidi trhaj ruce. Tam prej prodej jede jako blazen.
Lidovy vuz. Aneb Mercedes pro chude. 2.0TSi.
SerifJohn
Štamgast

Odeslat příspěvekod Ingos 1. 10. 2019 09:36

SerifJohn píše:Zajimalo by me, jak se to prodava.
Na sauto je neskutecne mnozstvi kusu na prodej.Kdyz dam kusy na prodej vyroba 2019, tak jich tam je 2x tolik co Passatu, a dokonce vic, nez Superbu. :hm
Asi se to kazdymu libi, ale ve finale si jde pro koncern.

http://portal.sda-cia.cz/stat.php?n#rok ... Z&str=nova

Zatím do srpna 340ks, 5. místo ve třídě.
Ingos
Nováček

Odeslat příspěvekod Tomas B 1. 10. 2019 09:40

SerifJohn píše:Me prave uz taky prijde to auto takovy nic moc. Ale to uz i Arteon. Jenze pak uz resis jen ty uzitny vlastnosti a tam 508 proste nema co nabidnout. Nema motor, nema ctyrkolku, nema vnitrni prostor. Asi to bude ta pricina.
Jinak nevim.
Zase na druhou stranu kdo chce ted 508 koupit. Ma opravdu na vyber. Vsechny barvy, motory, vybavy. Fakt se tam da najit uplne vsechno.

arteon se mi pořád líbí
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod SerifJohn 1. 10. 2019 09:43

Ingos píše:
Na sauto je neskutecne mnozstvi kusu na prodej.Kdyz dam kusy na prodej vyroba 2019, tak jich tam je 2x tolik co Passatu, a dokonce vic, nez Superbu. :hm

No jo, ale koukni se na prodej v srpnu - 26ks. Nejsilnejsi byl teda cerven. Ale strasna spousta jich je naprodej. Je divne, ze se jich ve 2019 prodalo 340 a na prodej na Sautu jich je 113 s rokem vyroby 2019. :hm
Passatu se prodalo 1216ks a na prodej jich je 60ks na sautu. :hm
Nektere jsou na salonu [ty asi taky berou jako prodane] a odpovida to tomu prvotnimu nadseni a nyni to odpada.

-- 1. 10. 2019 10:44 --

Tomas B píše:
SerifJohn píše:Me prave uz taky prijde to auto takovy nic moc. Ale to uz i Arteon. Jenze pak uz resis jen ty uzitny vlastnosti a tam 508 proste nema co nabidnout. Nema motor, nema ctyrkolku, nema vnitrni prostor. Asi to bude ta pricina.
Jinak nevim.

arteon se mi pořád líbí

Me uz ne tolik. Cumim na nej kazdej den a uz to neni ono. Navic uz jich hodne jezdi. :hm
SerifJohn
Štamgast

Odeslat příspěvekod Tomas B 1. 10. 2019 09:48

mně se pořád líbí i superb ve kterým jezdím a těch jezdí sakra víc než arteonů :-))

-- 1. 10. 2019 10:48 --

co vlastně chip?
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod SerifJohn 1. 10. 2019 09:51

Zatim to jezdi a jezdi to dobre. Ale ta spotreba - fakt je vyssi. O cca pul litru na 100. Cekal jsem to spis opacne - teda oni to tak rikali. :hm
No a M5ka si se mnou porad vytre zadek :mrgreen: :mrgreen:
No mozna az vydelam, pujdu jeste do vetsiho extremu, nebo to strelim a koupim neco jako RS7. :hm
SerifJohn
Štamgast

Odeslat příspěvekod Ingos 1. 10. 2019 10:00

SerifJohn píše:
Ingos píše:

No jo, ale koukni se na prodej v srpnu - 26ks. Nejsilnejsi byl teda cerven. Ale strasna spousta jich je naprodej. Je divne, ze se jich ve 2019 prodalo 340 a na prodej na Sautu jich je 113 s rokem vyroby 2019. :hm
Passatu se prodalo 1216ks a na prodej jich je 60ks na sautu. :hm
Nektere jsou na salonu [ty asi taky berou jako prodane] a odpovida to tomu prvotnimu nadseni a nyni to odpada.

-- 1. 10. 2019 10:44 --

Tomas B píše:
Jinak nevim.

arteon se mi pořád líbí

Me uz ne tolik. Cumim na nej kazdej den a uz to neni ono. Navic uz jich hodne jezdi. :hm

Jasně, tys jen chtěl vědět, kolik se toho prodá :D, tak jsem ti tu hodil tabulku.

Je jasné, že to asi moc nejde, za ty jejich ceny, s technikou, která neodpovídá střední třídě.

BTW. co Arteon po chipu, už si sedla spotřeba? 8-D
Ingos
Nováček

Odeslat příspěvekod Tomas B 1. 10. 2019 10:07

SerifJohn píše:Zatim to jezdi a jezdi to dobre. Ale ta spotreba - fakt je vyssi. O cca pul litru na 100. Cekal jsem to spis opacne - teda oni to tak rikali. :hm
No a M5ka si se mnou porad vytre zadek :mrgreen: :mrgreen:
No mozna az vydelam, pujdu jeste do vetsiho extremu, nebo to strelim a koupim neco jako RS7. :hm

a jezdíš s tím už opravdu stejně jako před chipem?

RS7 :love: ale to je opravdu jiná cenová kategorie
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 1. 10. 2019 10:23

Uz byla garazdisciplina chipteonu?
maXX_CZ
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomas B 1. 10. 2019 10:25

nevim o tom
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod Arnie J 1. 10. 2019 11:38

SerifJohn: Psal jsem to tady už někdy na jaře. 508 se ve srovnání s SUV zřejmě vůbec neprodává, protože na Sauto je mrtě kusů za velmi zajímavé ceny. SUV jsou na Sauto taky, ale sleva prakticky 0.
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Arnie J 1. 10. 2019 11:38

Ingos: Co konkrétně neodpovídá střední třídě?
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Ingos 1. 10. 2019 11:49

Arnie J píše:Ingos: Co konkrétně neodpovídá střední třídě?

Prostor, motory, nabídka pohonů???
Ingos
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 10. 2019 12:13

Proč to?
MELLO
MELLO

Předchozí stránkaDalší stránka