Peugeot 5008

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod goes 21. 7. 2019 19:30

Dnes nemam naladu tak ok
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod maincoonsback 21. 7. 2019 19:53

No nevím.

My měli ted v hotelu opravdu domácí kuchyní a s tím co sem dosud jedl /v tom množství i ve srovnání s jinými italskými hotely/ to byla stravovací nirvana. Není domácí jako domácí.

Pizzy od buchtové po klasickou, nespočetné druhů těstovin /ani to nevyjmenuju/... A bylo to parádní. V podstatě sem byl max. Spokojeny.

Ten zbytek bez komentáře...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 21. 7. 2019 20:54

Mikey89 píše:
Arnie J píše:Je to zaostalý hnus plný nadržených cigánů, nechápu, co na tom tak miluje :D

Tak mají tam lepší moře jak my, ale zase třeba pizza mi víc chutná tady, ta "pravá italská pizza" je dost přeceňovaná

Co se tyce pizzy jsi zaujatej.
S morem se da asi souhlasit.
maXX_CZ
Inventář

Odeslat příspěvekod DoubleSix 28. 7. 2019 20:17

maincoonsback píše:A ještě poznámka. Novinářům se nedá věřit, každopádně na rakouské dálnici je nafta dražší než v Itálii a to o dost. Co sem viděl ceny v Rakousku, tak se to motalo kolem 1,5 Euro, v Itálii se dalo i za 1,35, v San Marinu ještě levněji...
Já bral teď v Itálii benzín za 1,9€, a nebylo to na dálnici :-( Ještě že to nemusím platit ze svého.
DoubleSix
Inventář

Odeslat příspěvekod garážmistr 28. 7. 2019 20:27

Manželka se vrátila z Itálie a když koukám na tankování, tak v Rakousku 1,6€/l, v Itálii 1,7€/l.
rwd
garážmistr
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 28. 7. 2019 20:39

No to je katastroficky rozdil....deset centů... A pokud brala v Rakousku ve směru tam a v Itálii ve směru zpět tak to presne potvrzuje co sem psal... Deset centů je strašně velkej důvod to řešit...., Hlavně když se všude píše, jak jsou paliva v Itálii drahy...
:-)

-- 28. 7. 2019 21:40 --

DoubleSix píše:
maincoonsback píše:A ještě poznámka. Novinářům se nedá věřit, každopádně na rakouské dálnici je nafta dražší než v Itálii a to o dost. Co sem viděl ceny v Rakousku, tak se to motalo kolem 1,5 Euro, v Itálii se dalo i za 1,35, v San Marinu ještě levněji...
Já bral teď v Itálii benzín za 1,9€, a nebylo to na dálnici :-( Ještě že to nemusím platit ze svého.

Tak to už chce talent nají široko daleko nejdražší benzinku...
:-)

Ale někdy to tak je.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod garážmistr 28. 7. 2019 20:46

maincoonsback píše:No to je katastroficky rozdil....

Vidíš tam někde jakejkoli komentář nebo jen prosté konstatování?
rwd
garážmistr
Inventář

Odeslat příspěvekod DoubleSix 28. 7. 2019 20:47

Wolfe, Q8 naopak patří k těm levnějším. Agip, Eni, .. byly ještě dražší (lokace - LagoDiGarda).
DoubleSix
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 28. 7. 2019 20:47

Palivo v IT je drahe.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod DoubleSix 28. 7. 2019 20:49

Tak beru zpět, šel jsem se podívat na tu účtenku, cena sedí, 1,909€ za litr, ale benzín je HighPerformance (takže asi 100 oktanů) :mrgreen:
DoubleSix
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 29. 7. 2019 06:24

garážmistr píše:
maincoonsback píše:No to je katastroficky rozdil....

Vidíš tam někde jakejkoli komentář nebo jen prosté konstatování?

No jen konstatování. Slovak se tady se mnou hádal, jak jsou tam paliva dráhy atd... A tady si jen potvrdil, že sem měl pravdu, když sem psal, že na dálnici je cena it a a prakticky totožná, záleží jen na směru jízdy, a že vnitrozemí IT jsou paliva za ceny jako u nás na dražších pumpách, když třeba já naftu bral za 1,4.
Mimoto sem teď u nás musel brát benzín do skútru u Brna na dalnici u omv a obyč benzín 36,5.

A jasné může se to podle lokality lišit, třeba v San Marinu byla nafta ještě levnější..., Tak věřím že třeba přímo na lagu bude třeba o pár centů dražší.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 29. 7. 2019 07:53

jsem si naprosto jisty, ze bychom dokazali najit pumpu v CR co proda litr draz jak nejaka pumpa v Italii... jedna cena prece neresi stav v nejakem regionu ci nejake zemi. U nas taky kupis N95 za 30 a za 38
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Předchozí stránka