Peugeot 5008

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod metyn 13. 12. 2019 05:27

970ka píše:Dětské woe :-)

dybys zkusil ty rohové, jak se ptal goes, ani tak by nevešly? :D dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod DoubleSix 13. 12. 2019 11:57

maincoonsback píše:Prostě je ve vnitr menší... A hádat se s tebou fakt nebudu. Jen třeba to že má zkosenejsi boky... Prostě do crv dáš dvě sedačky a už si tam dospěla ***** nesedne...
Tak nové CRV je na tom s prostorem vzadu lépe jak to původní (hlavně místo pro kolena).
Bohužel dospělého mezi 2 dětské sedačky v IsoFixech neposadíš.To je krom MPV (oblíbený S-Max) možné v Hyundai Santa Fe (ani RAV4 ani Kodiaq to neumějí).
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 12. 2019 11:59

V Turanu usadis a aj v Tiguanu sme jeli v kombinaci sedacky + jedna dospela mezi. Uplne si neumim predstavit, ze se nevejde do kodiaka ci crv. Nerikam, ze to bude ukazka komfortniho zivota, ale ze by to neslo?
anonymni

Odeslat příspěvekod metyn 13. 12. 2019 12:07

to je jak s těma sardinkama, schválně spočítej kolik ti jich do té plechivice vejde :D , dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 12. 2019 12:10

par let zpatky bylby auta o tretinu mensi (obrazne), rodiny mely bezne 5-6 clenu, na dovolenou se jezdilo pet dnu tam, pet dnu zpet. K tomu se vezly zasoby kde ceho a jak se tam vseci vesli..

polaci vozili kontraband z rakouska v maluchach. Bylo jich tam pet a jeste elektroniky za sto tisic komunistickych korun a jak se jim zilo pekne. A tady se resi takove veci
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 12. 2019 12:10

Tak do Kodiaka to jde asi stejně jako do Tiguanu. Tedy hodně blbě :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 12. 2019 12:13

kura ted segra vezla maminu mezi sedadlama a kdyz se to zvladlo s ni, tak to musi jit v klidu i jinde :)
anonymni

Odeslat příspěvekod DoubleSix 13. 12. 2019 12:13

goes: on je rozdíl, pokud máš dětské sedačky, které "ukotvuješ" pomocí bezpečnostních pásů a nebo přes ISOFix. Ten IsoFix totiž ty sedačky posouvá blíž k sobě a tím pádem ti vzadu zbyde méně místa na šířku. Třetí dítě OK, nebo hubená maminka. Ale průměrný Čech se 100kg opravdu ne.
Touran je něco jiného, to je MPV. Tam to jde u všech.
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 12. 2019 12:15

mam sedacku na pasy i isofix, budu ted dokupovat druhou, ale nemam pocit, ze by byly vystredene jinak. i ta pasova se sveze na sedacku a zabira ji dle meho uplne stejne jako isofixova, navic ji stahuji pasy a ono se to ve finale centruje.

hele proste nechce se mi uplne verit, ze se v CRV mezi dve sedacky neposadi clovek. Nerikam, ze nebude obestaven, nebo se nebude dotykat tech sedacek, ale proste neverim dokud neuvidim.
anonymni

Odeslat příspěvekod DoubleSix 13. 12. 2019 12:17

goes: jak se vejde třetí dospělý mezi 2 dětské sedačky v CRV můžeš najít tady:
https://www.youtube.com/watch?v=83vPYRIeW5M
Čas 4:50
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 12. 2019 12:19

tady dali 3 detske sedacky do CRV: https://www.youtube.com/watch?v=vehuwbgrqxY

i ve focusu: https://www.youtube.com/watch?v=RTh06yWql_s

a je dokonce cely jeden youtube kanal, co se tomu venuje, tak jako ... nerikam, ze to je komfortni stav, ale sakra, at mi nekdo nerika, ze to nejde.
anonymni

Odeslat příspěvekod DoubleSix 13. 12. 2019 12:21

Já když ještě potřeboval 2 sedačky a jeden podsedák, tak jsem nemohl použít IsoFix. Vždy jsem ta krajní sedadla musel namáčknout na zadní dveře, abych mezi nimi vytvořil místo pro podsedák (C-Max). V 5008 už to bylo lepší.

-- 13. 12. 2019 12:23 --

Ono hodně záleží na sedačkách, nejsou všechny stejné. Některé jsou dost široké a do běžných aut je vedle sebe nedostaneš.
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 12. 2019 12:26

hele cajk, beru uznavam, proste pro mne nepedstavitelne no...
anonymni

Odeslat příspěvekod Dix_ 12. 1. 2020 09:52

Facelift s 3008 koncem roku 2020.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 12. 1. 2020 09:59

Super, to snad nikdo nevydrzi 8-D
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků