Roční Laguna Grandtour vs. nový Grand Scénic?

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod McGyver2 4. 10. 2009 14:31

Bral bych radši taky toho Scénica :-)
objednána Škoda Octavia IV 125let LB TSi 12/2020
Škoda Fabia III Combi StylePlus 11/2019 a Fabia III Combi Ambition 10/2015
McGyver2
Nováček

Odeslat příspěvekod martinsip 4. 10. 2009 18:37

fletíno píše:a vubec me nejak netankuje, ze je mi 22 a jezdim timhle - kdyz se zvoli pekna barva.

No a co, že je ti 22. Aspoň je vidět, že nejsi už žádný poberťák. Snad a nebudeš se na silnici s tímhle autem chovat jak hovado. Snad :-D

Jinak u mě vyřešeno. Jdeme do P 308SW 1,6 HDi. Panor.střecha, metla, hlína, duál klima, 6x airbag, otevírání skla 5. dveří, zámek řadičky,...do výroby za 405k ;-)

Ještě zbývá poslat do světa nějaké naše autíko. Což je dnes při těch cenách docela opruz :-(
martinsip
Štamgast

Odeslat příspěvekod miromen4 4. 10. 2009 18:40

martinsip píše:
fletíno píše:a vubec me nejak netankuje, ze je mi 22 a jezdim timhle - kdyz se zvoli pekna barva.

No a co, že je ti 22. Aspoň je vidět, že nejsi už žádný poberťák. Snad a nebudeš se na silnici s tímhle autem chovat jak hovado. Snad :-D

Jinak u mě vyřešeno. Jdeme do P 308SW 1,6 HDi. Panor.střecha, metla, hlína, duál klima, 6x airbag, otevírání skla 5. dveří, zámek řadičky,...do výroby za 405k ;-)

Ještě zbývá poslat do světa nějaké naše autíko. Což je dnes při těch cenách docela opruz :-(

A projel jsi ji alespoň ? A co slevička byla nějaka.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod martinsip 4. 10. 2009 18:51

Projel. Jsem zvyklý na 1,9JTD 110PS a tohle má jenom 90PS a navíc je to dost těžký auto, ale stačí to a bude s tím jezdit hlavně žena a já zůstanu u Fiatu Marey který je stejně větší a Fabie combi půjde do světa :'( Mazlík vytuněnej Béé
martinsip
Štamgast

Odeslat příspěvekod martinsip 4. 10. 2009 19:02

Oni mají teď akci - 62.000,- na benzín. Já jsem dostal nabídku - 67.000,- na diesel , který žádný prodejce v Praze ani nenabízel v týhle akci. Je to výbava "Premium" + hlavové airbagy + Dvouzonová aut. klima + panoramatická střecha.

No a já dostal od prodejce navíc metalízu, povinnou výbavu, zamykání zpátečky, orig. koberce a plnou nádrž.

Přiobjednal jsem za 5.800,- otevírání skla 5 dveří. Přemýšlím ještě o vyhřívaných sedačkách za 4.800,- a ESP za 14.500,- Tempomat mají za 9.700,- a to asi ne ale prý se dá dodatečně přidělat tak za 3.500,- - 5.000,-.

Celková cena 405.700,-
martinsip
Štamgast

Odeslat příspěvekod Amaru 5. 10. 2009 18:47

Měl jsem šanci vyzkoušet si Grand Scénic během testovací jízdy a musím říct, že se mi hodně líbil. Jakožto majitel roční Laguny :-) bych ale asi neměnil. Přece jenom mi to nepřijde moc porovnatelné z hlediska využitelnosti. Navíc trávím většinu času na dálnici a tam mi přijde Laguna vhodnější. :-) :-) :-) :-)
Amaru
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martinsip 5. 10. 2009 23:12

Na dálnici určo lepší Laguna.

Mě schválili u rencka za 50.000,- zálohu zápůjčku i na víkend. Že by jsme se začali konečně přibližovat západnímu způsobu prodeje aut ? Automobilkám a prodejcům klesají příjmy :D
martinsip
Štamgast

Předchozí stránka