Renault Grand Scenic již za 384 900Kč

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod DoubleSix 24. 4. 2009 14:07

Co na to říkáte? Motor 1.6, šestikvalt, klimatizace, .. dobrý. A vypadá celkem dobře.
Těžká konkurence i pro korejce.
DoubleSix
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 4. 2009 14:10

Renault vůbec nějak v podlední době silně útočí cenama. Když jsem minulý týden s kolegou projel pár prodejců různých značek, tak jedině u rencka jsem viděl prodejce opravdu zapřažené, jinde se dloubali v nose, takže na trom asi něco bude...
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod DoubleSix 24. 4. 2009 14:15

Ještě jsem nového Megana netestoval, ale člověk co dělá dlouhou dobu v prodejní branži, tak ho zkouknul a tvrdil, že moc dobrý. Sice méně místa, ale kvalitní materiály a velice dobré zpracování. Tak nevím. Možná opravdu ta reklama s tím "....vzpoměňte si, jak jste říkali, že si nikdy nekoupíte..." má něco do sebe :-)
DoubleSix
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 4. 2009 14:18

Nejel jsem v něm, ale prolezl jsem si ho důkladně zevnitř. ( výbava Dynamique ) Měl jsem přímé srovnání s vedle stojící předchozí generací a musím konstatovat obrovský skok. Předchozí generaci bych si troufám říct nikdy nekoupil, ale na toto už bych si dal říct. Jediné co mě překvapilo, bylo opravdu hodně málo místa na zadních sedačkách.

Co je by mě dokonale odrazovalo od koupě je ten digitální tachometr...
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod .Big Smoke. 24. 4. 2009 15:09

Taky se mi líbí. A na digitální palubku se dá rychle zvyknout.
Opel Astra Caravan 1.7 CDTI
.Big Smoke.
Nováček

Odeslat příspěvekod michaljeronym 24. 4. 2009 16:10

Máš někde ten ceník, na renault.cz nic není. Dík
michaljeronym
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michaljeronym 24. 4. 2009 16:14

michaljeronym
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Beaumont 24. 4. 2009 17:04

Scenic: dobrá cena a pěkné auto.
Zvláště když srovnám s tím, co jsem teď viděl u dealera Hyundai: Matrix v "akci" za 299.000 Kč BEZ DPH, čili skoro 356 tis. Kč vč. DPH!!! :shock: :oboze
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor

Odeslat příspěvekod Slawall 24. 4. 2009 18:23

MELLO píše: Jediné co mě překvapilo, bylo opravdu hodně málo místa na zadních sedačkách.

Český národ je odchován na Octavii a tam je místa málo, takže si myslím, že to není tak hrozné...:)
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Honza42 24. 4. 2009 18:43

Auta s takto zmršeným prostorem vzadu klasifikuji jako dvojmístná. A na to je to docela velká obluda. Osobně si myslím, že auta této třídy by měla mít už dávno posuvná zadní sedadla. Mnohem důležitější věc, než pičičinky, které výrobci furt dokola nabízejí (tu zrcátko, tu lampička,......)
Honza42
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 4. 2009 19:41

Bohužel je to tak. Octa neOcta, je tam vzadu skoro stejně místa jako ve Fabce a to je opravdu ostuda...
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod HondaMan 24. 4. 2009 20:06

Dej si bacha na spotřebu. Kamarád mel Scenika v 1.6i a žralo mu to permanentně přes 10 občas k 12 :-/
Slušný řidič se určitě dostane pod 10, ale obávám se, že ne moc. :-(
Když jsme jeli spolu, tak já jel s 2.0i v Cliu pod 8 a a on přes 10 :)
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 4. 2009 20:19

Nebude to tím, že ta 1.6 je na to auto už holt poměrně slabá?
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod HondaMan 24. 4. 2009 20:25

Proto to píšu.
Určitě bych to pořádně projel, protože tenhle motor určitě není optimální pro auto s takhle velkou čelní plochou.
Raději bych v tom viděl nějakou rozumnou naftu :nenapadne
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže

Další stránka