Renault Megane III

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod BigFoot007 3. 5. 2009 08:58

joi. ale to je ten obrovsky problem- v momente ked nuiekto chysta rodinu, megane pada vdaka malemu priestoru vzadu...
mobil:Galaxy Note 9
AR: Kia Ceed JD 1.4 Exclusive
AV:Hisense 49CM3000
BigFoot007
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MirecBA 3. 5. 2009 12:14

vse zmeni az verzia GT, ktora ako naschval prichadza neskoro :-(
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod Ondras85 3. 5. 2009 12:44

MirecBA píše:vse zmeni az verzia GT, ktora ako naschval prichadza neskoro :-(

Voni ju snad prodlouží nebo to bude MPV že to změní?? :lol:
Nesnáším zimu,sníh,břečky,sračky...
Ondras85
Inventář

Odeslat příspěvekod vanos 3. 5. 2009 15:20

Mégy píše:Když jsem se díval na technické specifikace a porovnával VW IV s jeho pětkovou řadou, která se začala vyrábět cca ve stejnou dobu, žádnou výraznou změnu jsem nezaregistroval.

Co třeba úplně nová platforma s větším rozvorem, nově vyvinutou zadní víceprvkovou nápravou, díky laserovému svařovaní o více jak polovinu tužší karosérií... ;-)
vanos
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MirecBA 3. 5. 2009 18:04

Ondras85 píše:
MirecBA píše:vse zmeni az verzia GT, ktora ako naschval prichadza neskoro :-(

Voni ju snad prodlouží nebo to bude MPV že to změní?? :lol:

no ak to bude ako u MII, tak GT ma o 4cm dlhsi razvor a 4cm naviac v kabine budu citit, nebude to podla mna tak priestorne ako u MII, ale uz to bude citit a hadam stacit.
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod Ondras85 3. 5. 2009 18:06

Rozhodně to stačit nebude...a bude to 3dv.Ti francouzi sou snad asi pidilidi
Ondras85
Inventář

Odeslat příspěvekod MirecBA 3. 5. 2009 20:37

Ondras85 píše:Rozhodně to stačit nebude...a bude to 3dv.Ti francouzi sou snad asi pidilidi

ake 3dv, ja som 3dv. kombik este nevidel. GT-grandtour :-)
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod Duri13 3. 5. 2009 21:22

Mégy píše:... Na takových těch testovacích jízdách to není šance vyzkoušet. Možnost si MIII vyzkoušet na víkend mi renckové dali a byl jsem, jak jsem dříve psal, velice překvapený....

Prosim ta, to tam mas nejakeho kamosa v tom renaulte, ze si dostal auto na cely vikend? Ja som to v poslednej dobe skusal na skodu, ford a hyundai a ked som im spomenul, ze by som si chcel zobrat auto na 1h vyskusat (ze benzin im mozem preplatit), tak ma vysmiali, ze to ani nahodou. Ja som teraz kupoval auto realne prvykrat, tak ani neviem, ze co je standard a kam je az mozne predajcu dotlacit. Tak porad :hm
Duri13
Inventář

Odeslat příspěvekod BigFoot007 3. 5. 2009 21:46

v zahranici je to normalne ze auto dostanes na vikend, ale je tu ocividne, ze mravy na vychod su trosku insie. nedovera a aj arogancia predajcu robi svoje. Koniec koncov sa necudujem, je vela ludi takych co by si pozicalo auto na vikend a bud by ho znicilo, alebo minimalne pekne rozbilo. Nemame nejak uctu k pozicanym veciam
BigFoot007
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Duri13 3. 5. 2009 23:26

BigFoot007: no, so zahranicim mam iba jednu skusenost, aj to iba prerozpravanu od Filomeny. On zvazoval kupu Volva C30 v Luxembourgu a z testovacej jazdy bol dost sklamany. Predajcovia sa tam nemusia snazit - nekupis ty, kupi niekto iny, bohatych a kupychtivych ludi je tam vela. A celkom by som veril, ze to nebude iba pripad Luxembourgu.
Na druhej strane by som cakal, ze u nas (CR alebo SR) musia predajcovia bojovat o kazdeho zakaznika a ze poskytnu aj nadstandard v podobe dlhej skusobnej jazdy. Hlavne v dnesnej dobe, ked sa predaje znizuju. Ale zjavne tu ziadna logika neplati :-|
Duri13
Inventář

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 4. 5. 2009 07:07

Nikdy jsem neměl problém se zkušební jízdou u jakéhokoliv auta, ale taky je pravda, že zapujčení auta na víkend je docela nestandardní situace a zažil jsem to jen u dražších modelů, kdy opravdu prodejce chce prodat něco dražšího - u Megana III bych to moc nečekal - Renault to prodává jak housky na krámě.. :D
Mr.Semtex
Hodnostář

Odeslat příspěvekod BigFoot007 4. 5. 2009 07:25

duri - zabudni, zazil som tak nevrlu predavacku u forda na zlatych pieskoch ze by si neveril, bolas cela rada ked uz bolo vsetko podpisane a vyplatene
BigFoot007
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MELLO 4. 5. 2009 07:36

MirecBA píše:s tym musim len suhlasit, je to dan za vacsi kufor a bezpecnost.

Papírově možná, v reálu nic moc..
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Ondras85 5. 5. 2009 18:23

Mě nabídli zapůjčení Fiatu Bravo na celý víkend v BS-auto Brno...samozřejmě zadarmo :-)
Ondras85
Inventář

Odeslat příspěvekod MirecBA 5. 5. 2009 18:30

MELLO píše:
MirecBA píše:s tym musim len suhlasit, je to dan za vacsi kufor a bezpecnost.

Papírově možná, v reálu nic moc..

bezpecnost ci kufor ? Myslim ze oboje su slusne, len to miesto na sedadlach je biedne.
MirecBA
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka