Citroen C4 (2008) ocenění k prodeji

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod polda 27. 1. 2022 09:40

:D
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigFoot007 27. 1. 2022 09:54

Ak tomu nehapruje elektronika (najvacsi problem C4ky prvej generacie), tak v principe to auto vydrzi vela. Ten motor je blbuvzdorny, zial rad si vypije (pod 7l/100 sa s tymi 81kW jazdit nedalo), navyse na dialnici to uz toci nekrestanskych 4000 a sem tam treba trochu doliat olej.

Ako ak predaj nesuri, tak odporucam hodit na net a cakat. Ak suri, tak Acka alebo nejaky iny autobazar bude rychlejsia volba... Aut je sice nedostatok, ale tieto "menej" zname modely sa dlhsie predavaju. Nissan Tiida sme predavali od oktobra, nakoniec to slo cez bazar, a bazar to auto predal az teraz v polke januara (teda cca 3 mesiace). A to vsetci tvrdia jak nie su auta, a dopyt daleko prevysuje ponuku...
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ascaso 27. 1. 2022 11:02

To sedí, něco si vezme, město za 9... Jinak zatím jsem měnil jen žárovku. A předchozí majitel měl v deníčku taky jen žárovku a upadlý tepelný štít nad výfukem. Takže zatím drží.

Na prodej nechvatam, nový auto mám mít někdy v září, takže času moře.
Ascaso
Nováček

Odeslat příspěvekod Lukas063 27. 1. 2022 11:22

Tomas B píše:dobrý je, že můžeš i couvat a nikdo to nepozná

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 27. 1. 2022 11:47

mě se to líbí,. sice divný, ale v reálu to vypadá líp než na fotce
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rom007 27. 1. 2022 12:19

Taky bych potreboval ocenit podobny auto a poradit komu ho prodat:
Renault Megane Grandtour, vybava Dynamics, 1,6 16V 81 kW, LPG, r.v.2009, 155000km, 1. majitel. Zadny turecky holobyt, pekne vybaveny kombik z Valencie. Ma i nejake nevyhody, je mu dvanact let takze by se mely znovu vymenit rozvody a nadrz na LPG by se vlastne mela letos taky vymenit.
_________________
---------,-|--|==\__|-|----------
---_-_,'--|--|--------|--\---------
---|@|---------------|---\--------
----|o--o-------------'.---|-------
----\----------------------/~~~--
-----|-__--======='----------
-----\/--\/----------------
rom007
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 27. 1. 2022 12:24

nebál bych se říct 7 pětek
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 1. 2022 12:26

To by tak zhruba mohlo odpovídat. Já bych začal na 99, dolů můžeš jít vždycky.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 27. 1. 2022 12:49

PeTr7650 píše:mě se to líbí,. sice divný, ale v reálu to vypadá líp než na fotce


jj, je to nádhera :D
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rom007 27. 1. 2022 13:14

MELLO píše:To by tak zhruba mohlo odpovídat. Já bych začal na 99, dolů můžeš jít vždycky.


Na korunu presne tuhle castku jsem chtel nahodit, diky.
V listopadu novy univerzaly od Michelinu za skoro 10 tisic, v lednu vymena reduktoru a ridici jednotky LPG za 9. Ne, za min nez 99 to nedam.
PeTr7650 píše:nebál bych se říct 7 pětek

V autosalonu nabidli ze ho vykoupi za 60 :(
_________________
---------,-|--|==\__|-|----------
---_-_,'--|--|--------|--\---------
---|@|---------------|---\--------
----|o--o-------------'.---|-------
----\----------------------/~~~--
-----|-__--======='----------
-----\/--\/----------------
rom007
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 27. 1. 2022 14:07

Jé u nehezkých malých sedanů jsem zapomněl na Tiidu. Děkuji za připomenutí (ještě teda SEX4 sedan :-) ).
:mrgreen:

Přiznám se, že tu fotku co jsem sem dal je přesně fotka, která je k tomu autu nemilosrdná.

Na druhou stranu, jsem se zase snažil z tohoto pohledu najít auto, které by vypadalo ještě pěkně. Takže v reálu zrovna tento zadopohled bude vypadat... no určitě ne nějak zásadně líp.

Je fakt, že v Číně už mají facelift a ten má normální zadní horizontální svítilny a už to auto nevypadá tak blbě a hodně to pomohlo.

Každopádně Grandtour se dle mého názoru prodá tak za 75 t - 80 t.. (99 nevěřím), ty měněné věci (píšu to tady často) to auto posunují dopředu u potenciálních zájemců, ale vliv na prodejní cenu mají minimální (prostě ta hranice ochoty nákupu za nějaký peníze leží někde a výměnou x dílů se prostě nezmění).

A C4 sedan... To je přesně jak psal kolega. Tam vliv ceny není až takový (pokud bude rozumná). Tam se musí najít ten jeden konkrétní člověk co to koupí a těch je třeba v celé republice 5. To je auto, které ve vyhledávač v zásadě nikoho ani nenapadne (viz. ta Tida). Každopádně tady bych tu cenu nepodsekával. Stačí čekat. A nejspíš dlouho čekat. Protože když se to podsekne (cena), tak si každý bude myslet, že to má nějakou vadu a vypadává to automaticky.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Ruman001 27. 1. 2022 14:52

rom007 píše:
MELLO píše:To by tak zhruba mohlo odpovídat. Já bych začal na 99, dolů můžeš jít vždycky.


Na korunu presne tuhle castku jsem chtel nahodit, diky.
V listopadu novy univerzaly od Michelinu za skoro 10 tisic, v lednu vymena reduktoru a ridici jednotky LPG za 9. Ne, za min nez 99 to nedam.
PeTr7650 píše:nebál bych se říct 7 pětek

V autosalonu nabidli ze ho vykoupi za 60 :(

jestli jsi byl v autosalonu, tak asi přemýšlíš o novém autě..tam desítky tisíc jen lítají, takže bych to tam nechal a máš po starosti...kvůli 30 tisícům - pokud se kupuje něco nového, bych to chtěl mít za sebou..prodej staršího rencka může být na delší dobu..
CLS 500 w218 SB
Ruman001
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 27. 1. 2022 15:20

rom007 píše:
MELLO píše:To by tak zhruba mohlo odpovídat. Já bych začal na 99, dolů můžeš jít vždycky.


Na korunu presne tuhle castku jsem chtel nahodit, diky.
V listopadu novy univerzaly od Michelinu za skoro 10 tisic, v lednu vymena reduktoru a ridici jednotky LPG za 9. Ne, za min nez 99 to nedam.
PeTr7650 píše:nebál bych se říct 7 pětek

V autosalonu nabidli ze ho vykoupi za 60 :(

Copak tam...zkus se zastavit nekde v bazaru, co za to budou schopni vyplaznout, popř pár solidních fotek udělej, slušný popis a šup s tím na net (sauto, bazos...)
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redlajn 27. 1. 2022 17:52

Arnie J píše:
Tomas B píše:dobrý je, že můžeš i couvat a nikdo to nepozná

hej to mě přesně napadlo :D

-- 27.1.2022 09:17:32 --

Ascaso píše:Když jsem tomu chtěl dát tažný, tak ani chlápek nevěděl, že se to v sedanu dělalo :-)

čekal jsem, že napíšes "chlápek nevěděl, na kterou stranu" :D

:D
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod motorol 28. 1. 2022 10:58

Bazary vic nedají, protože nejsou charita. Roste na cene vsechno, ale prodej je práce a za tu si nechají zaplatit stále více. Takze bud prodávat sám a snášet ten opruz a prodat za vic a mít s tim případné starosti nebo vzít 60 a mít klid a prodáno hned…
motorol
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků