Peugeot 5008 II

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod brasci 12. 5. 2021 15:13

:D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 10. 7. 2021 17:46

Tak dnes jsme byli na PED projet možné náhrady za kugu

- rifter XL 1.5hdi m/t
- traveler nějaký elektro
- 5008 2.0 diesel a/t
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 7. 2021 17:47

Nemuzes to napsat najednou?
anonymni

Odeslat příspěvekod _maty_ 10. 7. 2021 17:47

Já to nebudu psát jinam :-D
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 7. 2021 17:48

Tak asi se emchlubis jen tak a cekas az te poprosime o pocity
anonymni

Odeslat příspěvekod _maty_ 10. 7. 2021 17:49

Spíš jestli k tomu někdo něco chce, já jsem si nějaký úsudek udělal :hm

-- 10. 7. 2021 18:54 --

oukej tak jdeme na to... pocity jo... jdu to sepsat

-- 10. 7. 2021 19:06 --

takže půjdu postupně jak jsme to projížděli..

5008 GT PACK 2.0 BlueHDi 180 S&S EAT8

velmi příjemné auto z pocitu za volantem, člověk na to zkoumání nemá moc času, tak jsem se jen narychlo rozkoukal, všude samé displaye, hejblátka apod.. spíš jsem vnímal prostor apod.. pro řidiče neočekávaně méně než jsem zjistil, že se dá ještě posouvat víc dozadu, nicméně pak už to zas za mnou nebyla žádná hitparáda.. jinak motoricky takový, že v režimu sport to jen řve a moc nejede, v normálním režimu to je aspoň tichý, ale těch 180k tam nějak není moc cítit.. naprostá bejkárna jsou napevno 2 sedadla v kufru, mě by to nejspíš nevadilo, ale manželce se to teda nelíbilo vůbec..

u tohodle auta, mi přijde, že bychom získali proti kugamobilu nejméně něčeho jako navíc, asi to vybírat tehda a rozhodovat se mezi kugou a tímhle, tak tehda vezmu 5008.. nějak jsem nezkoumal ceníky, ale nějak tuším, že tahle konkrétní verze bude někde k milionu...

RIFTER LONG 7 míst GT 1.5 BlueHDi 130 S&S MAN6

pro mě největší překvapení ze všech aut, pocit vzdušnosti z pozice za volantem je ještě vyšší než u traveleru. Místa pro nohy ve předu není na rozdávání, ty moje a širokej středovej tunel si moc nerozuměly, já s tím fakt trpím všude.. za mnou to pak taky nebylo žádný show.. pro děti jako ok, ale dospělej by už nejspíš křičel.. borec co s náma jezdil taky seděl za manželkou..no jinak hrozně mě překvapil motor, vůbec se s tím tak nějak pohodově a příjemně cestovalo, jsem si říkal, že bych to hned vzal, naložil a frčel spokojeně do Hr..

Tady to auto bude si asi jen nastavit v hlavě, že prostě civic 9g a kuga stline si svoje odkroutily a teď je potřeba přemýšlet.. cena za auto 750 tis. mi přišla už dost..

e-Traveller Allure 75 kWh L2

no tak co k tomuto, bylo to nejdražší auto na place, poprvé jsem jel s full elektro autem, takže při zrychlení dost jako úsměv na tváři, ale pozor s tím do zatáček, je to těžký a tlačí se to po tečně ven ze zatáčky.. prostorově tomu nemám co vytknout, to je auto, které bych si měl pořídit když naši kluci budou mít 2 metry na výšku jak já a bude to asi fakt jediný řešení jak se spolehlivě přepravit.. prostorově mě to prostě nadchlo, ale cenově je to i v případě dieslu pro nás nedosažitelný sen.. navíc jako DD pro manžu do práce to není asi taky úplně ok auto..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 7. 2021 18:08

Takze bida s nouzi
anonymni

Odeslat příspěvekod _maty_ 10. 7. 2021 18:11

jestli to dokážu nějak v hlavě rozdýchat, tak pokud něco místo kugy, tak nejspíš rifter nebo berlingo, a zkusit který interér sedne víc, ten i-cokpit co má peugeot poměrně slušně u riftera funguje a pokud někdo měl problém u jiných peugeotů, že nevidí přes volant na budíky, tak si troufám tvrdit, se to u riftera se to nikomu nestane, tam to funguje fajn
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 7. 2021 18:12

Tak pokud to plni co ma tak co by ne.
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 10. 7. 2021 18:15

_maty_ píše: ten i-cokpit co má peugeot poměrně slušně u riftera funguje a pokud někdo měl problém u jiných peugeotů, že nevidí přes volant na budíky, tak si troufám tvrdit, se to u riftera se to nikomu nestane, tam to funguje fajn


To jsem zvědavej. Mě to zatím nesedlo v ničem.
Krátkej Spacetourer bych si dokázal i představit jako rodinný auto.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 10. 7. 2021 18:22

no krátkej spacetourer/traveler nemá i-cokpit..

traveler je fakt pěknej, tam asi bez debaty těžko hledat co je špatně, to auto je fakt dost dobrý...
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 10. 7. 2021 18:26

To byly dvě nezávislý, spolu nesouvisející informace.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 10. 7. 2021 18:33

já jsem to chtěl jen zdůraznit, aby to někoho nezmátlo :D
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 10. 7. 2021 18:37

Pokud by to někoho zmátlo, tak si to zaslouží.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 10. 7. 2021 18:43

Máme střední spacetourer 1.6hdi, mt v širší rodině, občas mě v tom svezou a je to fajn auto. Jen už je těch 5m na motání městem dost. 4,6m krátký verze mi pro rodinu přijde optimum. Naší rodinu.

Jinak jsem tuhle viděl vedle sebe zaparkovaný krátkej traveler a dlouhej rifter a nevypadaly, že by se velikostně nějak moc lišily.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků