Peugeot 308

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 3. 2021 19:36

Modrá je dobrá!
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zacatek156123 22. 3. 2021 20:34

Všechny barvy super, ale zrovna na tomhle se mi nejvíce líbila ta bílá :oboze
zacatek156123
Nováček

Odeslat příspěvekod puk123 23. 3. 2021 08:44

Jo, taky bílá, i když obecně ji nemám moc rád. Ale tím výčet přijatalných barev na tom autě u mě končí. Ta zelená je běs! :-!
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod glider 23. 3. 2021 08:47

Paci sa mi to, ale je to Pezot, takze sa to rychlo okuka a 3r. to bude stat polovicu co nove :D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 23. 3. 2021 11:46

takže ideál 8-)
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 23. 3. 2021 14:14

jo :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 23. 3. 2021 15:31

tož mám půjčenou 308, funglovku, 1,5D 8AT. Na první pohled nic moc, zpracování je takový, noooo, kulantně řečeno, poplatno době, prostě ojebaný
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 23. 3. 2021 16:22

takže škrtáme
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ingos 23. 3. 2021 19:05

PeTr7650 píše:tož mám půjčenou 308, funglovku, 1,5D 8AT. Na první pohled nic moc, zpracování je takový, noooo, kulantně řečeno, poplatno době, prostě ojebaný


Má to taky ten šílený plechový zvuk dveří při zavírání, jako to auto co jsem v něm jel já?
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod PeTr7650 23. 3. 2021 21:00

Nn, dveře dělají krásný žuch.

Par km sem ujel, toz postrehy:
+ motor super, krasne pruznej, 1.5 BlueHdi 96 kW
+ automat taky cajk, necuka, obcas to vyřadí na rovine nebo z kopce po povoleni plynu EAT8
+ i-cockpit uplne bozi, stejne jako volant, to je proste pecka!
+ sedi se prijemne vysoko, z auta je perfektni vyhled
+ je to trochu tvrdsi, ale super, podvozek krasne odhlucnenej, jizdni vlastnosti zupr
+ vepredu je spousta mista
- ale nejsou tam skoro zadne odkladaci prostory, schranka ve dverich je obří, ale to je tak všechno. Před šaltrpákou misto tak na mobil, v loketce taky nic moc, pred ni misto na kelimek s jendou kavou, vsjo. Nema to prihradku u leveho kolena, jako jini.
- vzadu je mene mista nez v ovci, mozna i mene nez ve focusu. S Hyundaiem si muzou podat ruce
- vzadu neni SB ani zapalovac, vubec nic
+ kufr super, rovna hrana, sedacky se sklápí do roviny, fakt zupr, krasne rovnej kufr, misto na rezervu, fakt ok
- co me zklamalo, tak je zpracovani. Spasovani plastu nic moc, plast kryjící nástupní hranu je měkký, staci prejet nehtem a zustane tam stopa
+ sedi se docela vysoko, i kdyz si clovek da sedacku co nejnize. Ale diky tomu je fakt peknej vyhled ven
+-vybava, noooo, mam pujcenej Allure pack plus
+ tempomat adpative, stop and go, budiž. Ale pri pojizdeni v kolone a povoleni brzdy se tp rozjede plynule, dobraaa. Ale pak chci pribrzdit nebo zastavit a brzda ma neprijemne nelinearni krok. Nic nic, trochu brzdim moc brzdim . . prechod z trochu do moc je nevychytatelnej. Za jizdy bez problemu, to je cajk
++ startstop a lane assist na čudlík, ok
- radio tragedie, signal chyta celkem ok, ale huhlá, duní a nemá velkou rezervu hlasitosti
- nastavení radia a vubec celeho infosystemu je hodne na efekt, furt to cinká, animace, ale neni moc co nastavit. Individualizace nic moc
- klima na matlacím displeji, na čudlik je pouze zamknuti auta, max topeni na predni okno, vyhrivani zadniho a vnitrni okruh
+- i-cockpit zupr, to sme uz psal, ale neni to moc prehledny. Ale to je o zvyku, ja sem staromilec, takze ocenim dve rucicky :-)))
+ spotreba. Mam uplne nove auto, na tacho svitilo pri predani 200 km, i tak sem dojel dom po okreskach za 4.1
- svetla, v Allure packu jsou heligony, sviti to ok, ale cekal sem vic. Ale mozna to sviti vic proti LEDkam, musim porovnat s jinymi auty

To je asi tak vsechno, ujel sem zatim prd

-- 23. 3. 2021 21:04 --

Jinak podvozkově je 308 proti kundaji o sto svetelnejch roku dal, nedrnca, neni slyset odvalovani kol, todle je proste frantikq, jak má být

A uz sem to psal, koncepce i-cockpitu a toho malyho volantiku v kline je proste bomba, todle se mi fakt libi! A strasne prijemne se to ovlada.
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 22. 4. 2021 09:30

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 4. 2021 09:34

ty vado
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 22. 4. 2021 09:39

Tak to půjde stočit vrtačkou.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 22. 4. 2021 13:36

hmm to by mohl fiat s alfou letos zvýšit prodeje, když ostatní pomřou na nedostatek chipů a displejů :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 4. 2021 14:38

V ***** se to obrací
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků