Fiat Brava 1.6 16V - Problém s motorem

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod dushanski 25. 8. 2006 11:57

2 petr: tak nevím, co ti mám na to napsat, protože nic z toho jsem nikdy na motoru nepozoroval. Nevím, odkud jsi, ale můžu ti napsat do sz 3 fiat servisy, s kterýma mám dobrou zkušenost...k tvé poznámce o dálničních 150, není problém je tachometrově přes 200..:-)
nekřič hop, ať ti nepřeskočí...
dushanski
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod dushanski 25. 8. 2006 11:59

2 wolff: nepochopil jsem z toho, jestli reaguješ na to s tím pomlouváním 1.4, nebo píšeš o 1.6...
dushanski
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod wolff 25. 8. 2006 12:14

Na to o 1,4 nemělo cenu reagovat... To byla pitomost od počátku, neb všichni víme, že to není žádnej zázrak,ale úplná tragédie taky ne... Řekl bych tak srovnatelná s HTP.
O 1,6.
Energetické audity, posudky a termovize (viz. Avatar)
wolff
Fanatik roku 06 + 07

Odeslat příspěvekod dushanski 25. 8. 2006 13:12

wolff píše:Na to o 1,4 nemělo cenu reagovat... To byla pitomost od počátku, neb všichni víme, že to není žádnej zázrak,ale úplná tragédie taky ne... Řekl bych tak srovnatelná s HTP.
O 1,6.
dushanski
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod wolff 25. 8. 2006 14:09

Nebuť stahovačnej.
Ty máš 1,6 Bravu?
Já myslel, že máš 1,6 Stilo. a tam je trochu jinej ten motor... A pak už je tam Opel...
Ale to je fuk..., ne?
Jde o to poradit...
wolff
Fanatik roku 06 + 07

Odeslat příspěvekod dushanski 25. 8. 2006 15:52

dobrá, ukecal jsi mne.Stilo ještě nemám, možná až doplatím bravu. Abych se přiznal, nikdy jsem o podobných potížích s 1.6 neslyšel; já osobně musel jednou měnit jeden vstřikovač do válce...
dushanski
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod wolff 25. 8. 2006 19:05

No já nemusel měnit nikdy nic, ale na neutrál mi to potom co mi měnili rozvody prostě vrní...
Teď už míň,a le vrní to... Ale dá se na to zvyknout... Taky nikdo neví čím by to mohlö být, prej to vrní občas tak normálně, tak se tím nevzrušuju...
wolff
Fanatik roku 06 + 07

Odeslat příspěvekod dushanski 25. 8. 2006 21:35

mně to vrní na neutrál při zaplé klimě a dělá to ta sahara, co chladí tu klimu...
dushanski
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod ajif 25. 8. 2006 21:55

mfilip píše:
enri píše:Proboha tohle auto nekupovat, měl jsem rok 1,4 12V a hrůza a děs, spotřeba kolem 9 litrů, dynamika jízdy skoro jako u škoda 120l, přední světla mizerně svítí, v zimě nelze ofouknou pořádně přední sklo a už vůbec ne dohromady s bočními skly předních dveří, zpracování mizerné, použité plasty na interier snad horší jak u favorita, celkově dosti "hrůza auto" nekupovat,nekupovat nekupovat....., chudák kdo to ode mě přes bazar koupil dodnes ho lituju. Jedině z venku to vypadá celkem dobře, ale to je asi tak jediný klad toho auta.,/quote]a proto ted jezdis ve felicii

hele, proč že jsi přešel z Bravy na Octávii? :hm :D
ajif
Guru

Odeslat příspěvekod ajif 25. 8. 2006 21:58

dushanski píše:mně to vrní na neutrál při zaplé klimě a dělá to ta sahara, co chladí tu klimu... /quote]

mně to chlapci, a věřte mi, že nejen na volnoběh, přímo chrochtá. A taky se tím nechlubím :) Holt Schade, no :D
ajif
Guru

Odeslat příspěvekod payus 25. 8. 2006 21:58

me neco hodne podobneho delali u Fordiho ZETECa 1.6 16v kabely ke svickam....zvlast to chcipnuti po chvilce jizdy bylo uplne stejny
payus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ota 25. 8. 2006 22:13

wolff píše:No já nemusel měnit nikdy nic, ale na neutrál mi to potom co mi měnili rozvody prostě vrní...
Teď už míň,a le vrní to... Ale dá se na to zvyknout... Taky nikdo neví čím by to mohlö být, prej to vrní občas tak normálně, tak se tím nevzrušuju... /quote]

Tohle byl u me malo napnutej rozvodak po vymene. Po napnuti je to OK uz 23t.km.
Ota
Štamgast

Odeslat příspěvekod wolff 25. 8. 2006 23:29

No ono asi není auto na kterým by se něco nenašlo, ale hold mi chlapi sme strašně jšitní... Mě to dřív strašně vadilo,a le pak to vrnění zesláblo a já si zvykl... A vrní to jen na neutrál, tak de oprd... jinak úplně bezproblémů... No fakt je ten, že sem viděl poláky spát v toyotě corrola verso, se zapnutým motorem a topením, což ybch jáa si v autě nemoh, ale jinak si nestěžuju... Vrbí i nový auta a vrní i drahý auta... A na některých storjích jsou vibrace žádané... Fakt to auto teď má takovej sportovní šmrnc. nevadí to, neobtežuje... ono yb to taky šlo srovnat seštelováním silentbloků uchycení motorua podobné hovadiny... Ale kdo by to an autě 10 let a více starém dělal, že? :D
wolff
Fanatik roku 06 + 07

Odeslat příspěvekod dushanski 26. 8. 2006 12:24

tak,tak, každý auto má drobnosti, jako každý stroj či organismus, důležitý je, aby bylo jinak spolehlivý a zůstalo u těch drobností..
dushanski
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Bonnie5 10. 11. 2019 12:08

The problem can be caused by a worn out electric fuel pump and a faulty lambda probe, and these two important, and not overly expensive, assemblies in old gasoline are recommended to be changed and prevented.
Bonnie5
Kolemjdoucí

Předchozí stránka