Alfa Romeo 156 2.5 V6

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 5. 2005 13:42

mupet: no vidis, aj ted kupuji 156, ktera ma drevo - volant, daltr paka, stredovy panel a nevim jak se toho zbavit :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Sator 8. 10. 2005 19:14

Nový videoweb s testy auťáků na http://www.prima-autosalon.tv Dnes Masserati Quatroporte, H2 a Honda Civic osmé generace - testováno první auto dodané do střední Evropy! Stream v nejlepší kvalitě na českém internetu! Fotky, diskuze.
Sator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pribina 17. 2. 2006 13:22

mupet píše:Aby to všichni pochopili: jsem z té 166 naprosto uchvácen...každá jíza mě bavila jak malého kluka, naprosto famózní z venku i zevnitř...motor-lahůdka...zvuková kulisa jedna báseň-uvnitř jen tichounké brumlání(neplést s dieselovým traktoristickým klepáním)zvenku z dvojitého orig. laufu vyzývavý "sound". A to jsem byl obrovský zastánce japonských vozů-stále se mi líbí, ale alfa je prostě "šílená". Tímto zdravím všechny "tdi závodníky" které jsem měl čest potkat. Všichni vědí, jak vypadá 166 ze zadu. /quote]


A o to vetsi sranda je, kdyz takovy TDI zavodnik vidi jak vypada 146 zezadu :D
Cuore Sportivo
Pribina
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gogan 20. 2. 2006 18:33

PRIBINA : ... aby sis nepřisadil :D
gogan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pribina 22. 2. 2006 10:51

gogan píše:PRIBINA : ... aby sis nepřisadil :D>/quote]


Ahoj pane, no to jsem cely ja :D
Cuore Sportivo
Pribina
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JiVi 22. 2. 2006 12:00

goes: no . taky mam drevenej volant, paku a stredovej panel ... koho to v ty Alfe napadlo :-/
JiVi
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod gogan 22. 2. 2006 21:49

JiVi píše:goes: no . taky mam drevenej volant, paku a stredovej panel ... koho to v ty Alfe napadlo :-/



No to je tak trochu tradice, hlavně ten volant, z dob kdy ještě rostlo málo kevlaru :wink:
gogan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků