Fiat Croma je sunt a Audi je nejlepsi

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 7. 2014 21:46

Tak si tak dnes jedu po dalnici, klidne tempo 160-180 a po chvili mne dojel nejaky Fiat Croma. Nalepil se na mne, tak mu slusne uhnu, bo byla mazera a ... a ... a nic. Najel tak o 3/4 meho auta a zustal tak. Tak mezera koncila, tak jsem zrychlil abych se dostal do leveho. Tak to chvili pokracovalo asi 3x. Tak jsem zpomalil, at mi muze ujet a on furt dementne mne predjel tak, ze byl v podstae bezemne, nevim o co mu slo. Nejaka "T" znacka.

No nic, tak po tom poslednim pokusu v pravo volno, najedu zpet do praveho a pridavam, 160-180-200 a croma se drzela a najednou JEBA jak krava a od motoru Fiatu cerno-bily dym a ... a dal sem ho videl uz jen ve zpetnym zrcatku jak se sune do odstavneho a ja si jedu dal a dal.

Tak to dopada, kdyz se Fiatak chce srovnavat s koncernem... nevydrzi to a chcipne.

Ja vim, ze je to tema k nicemu, ale v sobotu vecer co cekat.
anonymni

Odeslat příspěvekod Jean ViC 19. 7. 2014 21:47

proc te tedy nepredjel predtim kdyz mu se te drzel pri akceleraci na 200kmh asi tedy nejaky provokater myslis
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 7. 2014 21:49

ale nechapu proc provokater, on se napojil na dalnici to jsem videl a pote mne dojel, mezi tim zadny kontakt, ze by se mi mel mstit. Uhnul jsem mu dost dopredu, aby nemusel zpomalit, ale on pak zpomalil +- na mou rychlost a jak rikam, na uroven mojiho auta. Cumak mel tak na B sloupku a tak jel a bud brzdil, nebo zrychloval, dokud mu nepsoukl ten motor :)
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 7. 2014 21:50

Goesi, jdi do hoven
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 7. 2014 21:51

mam v nich nohy

-- 19. 7. 2014 20:51 --

jinak celkove pekny vikend, nevim co se deje, ale za ten den sem potkal 2 defetky v primem prensu a jeden motor... asi mam nejake negativni auru
anonymni

Odeslat příspěvekod Jean ViC 19. 7. 2014 21:57

snad se nepotkame tedy...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod Vagi 19. 7. 2014 22:47

MELLO píše:Goesi, jdi do hoven

+1
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 20. 7. 2014 01:17

Ja mel nedavno taky vtipnou prihodu s panem ve starsim Fiatu. Jedu si tak na nakup do jednoho obchodniho centra, na vjezdu jsou kus od sebe dva retardery, na prvnim zpomaluji (tak nejak normalne jako vsichni), kdyz tu vidim, jak me dojizdi stribrne Stilo a z okna krici cca padesatiletej paprda co brzdis ty vole, jed ty curaku a neco dal ve stejnem duchu, v rozsireni u zavor me ze zahadneho duvodu nepredjel, misto toho radeji u druheho retarderu opakoval scenku z prvniho. Tak jsem si ho dukladne obhledl v zrcatku a pri prvni prilezitosti mu uhnul z cesty. Pak jsem zaparkoval pro jistotu o dve patra dal, jdu na nakup a co nevidim u vychodu z parkoviste, kolem kraci klidnym krokem ten trotl a cte si noviny, pohoda a spousta casu... Po dotazu co to melo znamenat zbledl, cosi zablekotal (ze to urcite nebyl on) a zacal strasne pospichat smerem do supermarketu :D
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 7. 2014 01:20

hrdina :)
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 7. 2014 08:29

goes píše:ale nechapu proc provokater, on se napojil na dalnici to jsem videl a pote mne dojel, mezi tim zadny kontakt, ze by se mi mel mstit. Uhnul jsem mu dost dopredu, aby nemusel zpomalit, ale on pak zpomalil +- na mou rychlost a jak rikam, na uroven mojiho auta.

obdivoval tvůj Gesicht, kterej zná z TV o<:)
anonymni

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 20. 7. 2014 11:11

Možná to čerstvě čipnul a chtěl vyvolat závod, ale asi to čiper přehnal s plnícím tlakem :D
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář

Odeslat příspěvekod dushanski 20. 7. 2014 11:31

hmm...tak si goes udělal dobře; a dál? :)
nekřič hop, ať ti nepřeskočí...
dushanski
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Jean ViC 20. 7. 2014 11:51

kurt: me se obcas stava neco podobneho ale lidi troubi a nadavaji ze si mysli ze to ridi zenska :D
kdyz uvidi ze ne, tak ujedou... sem tam se nekdo najde kdo schvalne provokuje, a evidentne slabsi, protoze po tom co zjisti ze nejsem 40kg blondynka uz nic nechce :D
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod maincoonsback 20. 7. 2014 16:53

:oboze
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Jelass 20. 7. 2014 16:59

se mi rozklepaly nohy jak jsem tady ty horory cetl :)
Jelass
Veterán

Další stránka