Alfisti - pro místní majitele a skoro majitele

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I..nove 21. 6. 2013 15:22

orgasmic píše:..H.A.Z.I..nove
Shodou okolnosti kamarad 530d ma a za 6l jezdit pri takove rychlosti je dobra utopie ;)

kamos kamose co ma kamose? U e39 neni problem mit rozdil 150kg ve vybave a taky ve stavech motoru vzhledem k tomu ze vetsina jich jezdi uz pres 500tkm a jsou neudrzovany. Ale nemam potrebu neco dokazovat nejakymu joudovi takze Howg :lol:

No a neco k tematu, vcera jsem se mel moznost svyzt v ty 147gta a fakt to jezdi paradne ale hlavne ten zvuk je pecka!
NAFTA PATŘÍ DO KAMEN!!!!!
2003 BMW 330i
2007 Dvě kola, 14trpm, 0-100kmh 3,4s
..H.A.Z.I..nove
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 6. 2013 15:47

jj ten mě donutil to koupit :D
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Pajjoun 22. 6. 2013 16:58

Vcera sem absolvoval cestu na chatu pres centrum prahy ve favoritu. Peklostroj. To rizeni, to se neda, zrychleni je taky vtipny... Uz dole na evropsky mi zacala ***** spojka z ychlejsich rozjezdu, motor protestoval prroti mymu toceni a kousek od cile mi zacali piskat bzdy (leva predni permanentne lehce pribrzdovala) a to sem se jenom snazil nebejt brzda provozu. :D Az se vratim do Alfy, vynikne zase o neco vic, jak pefektni auto to je. :love:
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Moucha 22. 6. 2013 17:12

Arnie J píše:jj ten mě donutil to koupit :D

Ferrrarriiioj :love:

-- 22. 6. 2013 18:14 --

pajjoun: občas jezdím formanemC v plynu a kdyby si viděl jak se to auto dá cvičit :D kruháky bokem atd, ale jeto 50% na 50% dokud se to nerozpůlí, pak budu jak jeptiška v četníkoj :D
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod PeTr7650 22. 6. 2013 17:27

nahodou ja fazolem v plynu jezdim do hokny a hrkacku po okoli. A je s tim kopec srandy navic za minimalni naklady :-D
Keď auto tak žiguli, keď kopnuť tak do gulííí.
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 22. 6. 2013 18:25

jj mam to ako vikendove vozidlo, za par korun sa vozim, ani netreba ist rychlo a clovek sa vie pobavit, ked sa toho neboji :-))

Pajjoun píše:Vcera sem absolvoval cestu na chatu pres centrum prahy ve favoritu. Peklostroj. To rizeni, to se neda, zrychleni je taky vtipny... Uz dole na evropsky mi zacala ***** spojka z ychlejsich rozjezdu, motor protestoval prroti mymu toceni a kousek od cile mi zacali piskat bzdy (leva predni permanentne lehce pribrzdovala) a to sem se jenom snazil nebejt brzda provozu. :D Az se vratim do Alfy, vynikne zase o neco vic, jak pefektni auto to je. :love:

hmm, spojka mi nesmr.dela ani pri tahani dalsieho auta, pri rozbehu uz vobec nie, nejak extra to tocit nema zmysel a ani to nejde od 3ky hore :-)) a atd. tazko sudit podla jedneho kusu zjavne v zlom stave ;-)
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Pajjoun 22. 6. 2013 21:48

Tohle auto je opecovavany anvenek, ale je znat, ze to vozi duchodce, no. Zlenively... Jinak jsme meli feldu. ***** s tim byla, ale jinym zpsobem, nez s alfou.
Bylo fajn jezdit na limitu a priom celkem pomalu, i pres plny obsazeni sem s tim predjizdel a tak. Ale sem fakt rad, ze tim jezdit nemusim. Jeste zejtra tomu dam za usi a pak zpatky do auta, co je na to staveny.
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Pajjoun 22. 6. 2013 21:50

PeTr7650 píše:nahodou ja fazolem v plynu jezdim do hokny a hrkacku po okoli. A je s tim kopec srandy navic za minimalni naklady :-D

Nemas problemy s rizenim, jak musis toci dvakrat tolik? :D
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod PeTr7650 22. 6. 2013 21:58

horsi je, kdy s tim potrebuju nekde vyparkovat a servo chybi, navic ten rejd, to je *****. Kazdopadne nakladove levnejsi nez verejna doprava, diry na silnici me absolutne nezajimaji a kdyz si chci zajet na hribky nebo pro drevo, proste sednu a jedu :-)
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 22. 6. 2013 22:25

velky prevod riadenia vadi najviac v zime, ked treba kontrovat a rajd fakt slabota

a drevo som tiez viezol, ale bol potom bordel, tak nabuduce radsej vozik :-))
.bad.decision.matters.

glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod tom420 22. 6. 2013 23:17

sa to tu premenuje zachvilku z alfistov na fanclub skody favorit :lol:
tom420
Nováček

Odeslat příspěvekod glider 22. 6. 2013 23:49

alfy su v servise, tak sa riesia jazdiace auta :D
.bad.decision.matters.

glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 6. 2013 07:32

Já si tedy favorita s radostí odpustím ;-)
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 23. 6. 2013 13:09

Heh taky sem mel s fackem v patek tu cest...po par zatackach sem pochopil ze jak s alfou to fakt nepujde :)
TomeekHoleek
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod Pajjoun 23. 6. 2013 21:33

Tak zpátky sem to s Fáčkem taky doklepal. Potom sem vyvez Alfu z garáže a to byla radost. Ten zvuk, posaz, volant a točení... :love:
Ale jako jo, jízda fáčkem má něco do sebe, na dírách sem nenadával, neměl sem strach, ze škrábanců, z ničeho. :D
Akorát uvíznout za nějakou krávou ve Feldě na klikatejch trojkách bylo peklo. Vidina, že prostě nikde nepředjedu, byla dost deprimující. Bylo dost míst, kde bych do toho se silnějším autem praštil.
TS
Pajjoun
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka