FIAT PANDA

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod lezgy 19. 3. 2009 17:57

nazory skusenosti
pls
ma niekto?
Dik
lezgy
Nováček

Odeslat příspěvekod kkosarj 19. 3. 2009 19:47

Mám ji 2,5 roku, motor 1.2, najeto lehce přes 50 tis., zatím šlape jako hodinky, každodenní používání bez problémů, teď je cenově dost výhodná, kdybych se měl opět rozhodovat, tak bych si ji koupil zase. Jediná věc, která mi vadí je, že do kurfu se člověk dostane jenom klíčkem, což není zrovna praktické, ale dá se to skousnout.
kkosarj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod arnost 19. 3. 2009 20:18

Po 5 letech a 75 tis. km muzu rict OK. Dobre auto. Pro 2 lidi bez problemu i na delsi cesty. Ale samozrejme s omezenim, ze to je male auto. Auto bez problemu, pouze olej, filtry, bezna udrzba, az na jednu vyjimku. Skoro je mi lito ze pujde do sveta ;-) Pandu urcite doporucuju. S 1.2 motorem je OK. Jestli chces vedet neco konkretniho ...
arnost
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lezgy 19. 3. 2009 20:53

diki zatim
na poruchy som zvedavy
pripadne cim trpia tieto auta, na co dvat pozor ked ho pojdem obzriet...paci sa mi cim dalej tym viac
z pocutia viem ze elektrika ale neviem ci to bolo len v obdobi tej bravy a pod...1991+

btw idem kupit novu,
lezgy
Nováček

Odeslat příspěvekod wolff 19. 3. 2009 21:08

Co bys rad vedel. Panda je velice povedene auto... Jedina nevyhoda v soucasne dobe toho auta tkvi v tom, ze uz se nemusi kazdemu libit..
Jinak jednoducha, s bezpecnosti na to jaky je prcek taky na tom neni upúlne nejhur, je spolehliva a dobre jede. Dobre se ovlada, udrzba je levna... No problemo.. Nema zadne fatalni nedostatky..., ktere by te mohli odstavit... Vse je an to auto levne... takze pohoda... ;-)
Energetické audity, posudky a termovize (viz. Avatar)
wolff
Fanatik roku 06 + 07

Odeslat příspěvekod headshot69 19. 3. 2009 21:21

...mam pandu 2004...1.2 8V...poctive a spolahlive auto...ziadne problemy len bezny servis - olej,filtre...velmi schopne aj pre rodinu a na cestovanie...sme 2 dospeli a 1 dieta + maly pes...so stresnym boxom dovolenkujeme vsade...spotreba na dlhe trate a 100-110km/h cca 4,5 l/100km...mesto 6,5...vysoke sedenie a pohodlie...co mi vadi?...hmmm...zateka mi do svetiel/problem konkretneho kusa/ a ked je vlhko a prsi neustale musis smerovat a prepinat vzduch na ofukovanie bocnych okien...bezna poloha ofuk celneho+bocnych tu nefiguruje...a pri 80% kusoch piska ventilator na 1.stupni... :-) ....ale to su detaily podla mna a odstranitelne...pandu vyslovene doporucujem...
headshot69
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod headshot69 19. 3. 2009 21:22

...mimochodom pandu som kupoval ako druhe auto do rodiny...a hlavne vozidlo som vymenil uz 2x, pricom panda vzdy zostala... :-)
headshot69
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pera2008 19. 3. 2009 22:33

Lancia Lybra SW
Pera2008
Štamgast

Odeslat příspěvekod Ondras85 20. 3. 2009 07:30

Hustokára...
Nesnáším zimu,sníh,břečky,sračky...
Ondras85
Inventář

Odeslat příspěvekod lrotrekl 20. 3. 2009 08:19

Má ji matka jako jako nákupní kabelu. Kupovali jsme ji z druhé ruky ale pře originál fiat prodejce, bohužel jim i nám uteklo, že ji postihl "BitPower". Cože se dost negativně podepsalo na motoru. Nerovnoměrný chod, vysoká spotřeba, bohužel tam, cosi podrbali a bylo to už asi 3x v různejch servisech a bez úspěchu.
Zavazadlový prostor se dá otevírat třetím tlačítkem na klíčku, ale náš kus trpí podle servisu je to typová závada na lištu zámku, který sám otvírá za jízdy.

Jinak je to auto bez problémů, jizdní vlastnosti perfektní, byl jsem mile překvapen při první jízdě s ním...S rodinným výletem bych asi měl problém..Mám 193 cm a za mě už si nikdo nesedne, měl jsem ji půjčenou místo svýho Dobla a vyrazit s oběma dětima a kočárkem byl docela problém.
Co určitě doporučuji, tak posuvné zadní sedadlo. Nevím jestli je to standard nebo za příplatek....
<---- Panorama zůstává dál ve Firmě/Rodině
<---- Přikůpili jsme jednoho maxíka.....
<---- Doblo Malibu 1,9 JTD (5let, 222 000Km) -> 22.10.2010 -> Doblo Panorama Emotion 1,6MJT (237 000km) -> 18.12.2015 -> Doblo Combi SX 2,0MJT
lrotrekl
Štamgast

Odeslat příspěvekod HondaMan 20. 3. 2009 08:50

Pera2008 píše:kup tu 100k, vyzera dobre.
http://www.autocult.com.au/img/gallery/RevNews178.jpg
Jj krásné auto. škoda že příliš nefunguje.
To auto má tak neuvěřitelně tvrdý podvozek, že se s ním ve mestě nedá skoro jezdit a mimo mesto zase nemá výkon. Ve výsledku je použitelné jen na semaforový sprint 0 --> 70 a konec.
Škoda, že se konstrukteři fiatu ještě nenaučili dělat fungující rychlá auta :-)
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 3. 2009 09:54

ja Pandu chtel, ale konci to na tom, ez jakmile chce clovek jakoukoli verzi mimo zakladni, je to pomerne predrazene auto na to, co nabidne. Proste s motorem, aleson trochu vybvou se doplazime na pul mice a to proste i pri tom, ze tomu autu hovim, m ipripada kapku hafo.
anonymni

Odeslat příspěvekod wolff 20. 3. 2009 10:13

Radku... :-S
Dyť je to blbost... U prcka chtít aby ti foukal do zadku...
1,2 Emotion stojí do 300 000 s výbavou o které si může Fabie za půl míče jak říkáš zdát...

Za 400 000 je top verze 100 HP... která už má taky všechno plus minus...
To o čem ty se cenově bavíš jsou čtyřkolky... a i tak jsou to nejlevnější skoro čtyřkolky na trhu...

Není to tak drastické jak píšeš...
:-(
Energetické audity, posudky a termovize (viz. Avatar)
wolff
Fanatik roku 06 + 07

Odeslat příspěvekod -pb- 20. 3. 2009 10:26

Tak bohužel má gous pravdu, Panda je krutě předražená. Například Fábka se silnější haťapkou ve výbavě sport stojí 295 tis. a to má výbavu, o které se Pandě za stejné peníze může jen zdát :D
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod arnost 20. 3. 2009 10:54

Panda je ukrutne predrazena, ale zase zaparkuje tam, kde se Fabka nevejde, ani kdyby byla zadarmo :-D ... jde prece o to, co kdo od auta chce. Ale jinak v podstate souhlasim, ze kdyz do Pandy nacpete vybavu, tak je stejne draha jako jine vetsi auta ... ale to je "problem" v podstate vsech malych aut. Na jezdeni po meste je to 100% vozitko.
arnost
Kolemjdoucí

Další stránka