Koncern Fiat - novinky, aktuality

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tomas B 25. 5. 2022 12:59

Naštěstí se to zvládlo beze mě.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 25. 5. 2022 14:37

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 25. 5. 2022 18:00

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 26. 5. 2022 06:35

Kluci mě to stačí :-) ale vážně - já bych se v tom autě na 21" cítil jak blondýna, budu s tím jezdit do Dolomit v létě na hory, odmítám řešit že ty ráfky někde na rozmlácené silničce v horách odřu, odmítám řešit opatrnost při parkování k obrubníku atd.... prostě nebudu si kupovat SUV abych se pak krokem vyhýbal každé díře jak v nějakém kupátku.... A i s ohledem na dynamiku (která není nic extra s ohledem na těch 210 naftových koní) jsou menší kola jasná volba. Mě se to na těch 19" líbí, podběhy jsou vyplněné, ale ne ráfkem, ale prostě gumou, což k tomuhle typu auta podle mě tak nějak patří.... jo a ta barva je Rosso Competizione....
Přílohy
Alfice.jpg
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 26. 5. 2022 06:37

Je to pěkný :tleskani barva super a panoráma? :love:
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 26. 5. 2022 06:44

Za mě super, jak bylo zmíněno, jd o vyplnění blatníků.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 26. 5. 2022 06:44

MV: střecha je obyč....
garáž: ono ani na těch 19" to není nijak měkké a houpavé, na větších nerovnostech už to je cítit celkem natvrdo takže větší a širší kola fakt ne....
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 26. 5. 2022 06:50

A brzdy se tam taky necítí nepatřičně, takže celkově za mě cajk. Takhle z profilu pěkný autí, škoda že je to tak velké v reálu. Když jsem v práci puntem zaparkoval vedle stelvia, tak manželka jasně řekla, že je to na ní moc velký (ale to teda 500X taky :-S)

-- 26. 5. 2022 07:56 --

btw vím že ho nemáte rádi, taky tam mele blbosti obzvlášť o motorech, ale zajimavé srovnání 500X a Renegade
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 26. 5. 2022 06:56

Mr. Murphy píše:garáž: ono ani na těch 19" to není nijak měkké a houpavé, na větších nerovnostech už to je cítit celkem natvrdo takže větší a širší kola fakt ne....


Na každým autě mají být kola na kterých auto funguje. A na druhou stranu se mi velký kola líbí, ale technickou stránku nadřazuju estetický. Takže jestli jsou 19" největší na kterých to ještě jezdí dobře, udělal jsi nejlíp jak jsi mohl. Ostatně tvoje argumentace s horama, horšíma cestama a tak, je neprůstřelně racionální.

Ještě teda počkáme co Tomáš.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 26. 5. 2022 07:05

MV: jako jo, je to velký auto.... navíc jak má takové nakynuté tvary tak zevnitř působí snad ještě větší než je v reálu.... Podle mě to není širší než Superb ale na úzké cestě se v tom bojím vyhýbat podstatně víc než v Supovi....

Ale taková dnes prostě střední třída je, ať už kombík nebo SUV....
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fangio_77 26. 5. 2022 07:07

Barva i kola :tleskani :tleskani Stelvio je tak akorát, loni jsme s ním dali dovolenou v Dolomitech i Passo dello Stelvio

-- 26. 5. 2022 08:12 --

fangio_77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod glider 26. 5. 2022 07:33

Paradna kombinacia, pacisa mi to.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redlajn 26. 5. 2022 07:41

Vypadá supr.
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 5. 2022 07:41

garážmistr píše:
Mr. Murphy píše:garáž: ono ani na těch 19" to není nijak měkké a houpavé, na větších nerovnostech už to je cítit celkem natvrdo takže větší a širší kola fakt ne....


Na každým autě mají být kola na kterých auto funguje. A na druhou stranu se mi velký kola líbí, ale technickou stránku nadřazuju estetický. Takže jestli jsou 19" největší na kterých to ještě jezdí dobře, udělal jsi nejlíp jak jsi mohl. Ostatně tvoje argumentace s horama, horšíma cestama a tak, je neprůstřelně racionální.

Ještě teda počkáme co Tomáš.


"co to je funguje" ? to je takový super pojem o ničem. žehlička to není nikdy, takže to bude vždy o balanci X-faktorů. A opravdu to není tak že "na 19 je to komfortní a na 21 ne" ono toto auto není komfortní ani na 19. Jen o něco více, než na 21. Takže i tak je to kompromis

A u mnohých je to o principu. Velké kolo špatné a nemusí v tom sedět. Asi jako tovární design kol je vždy super a cokoli netovárního se tam nikdy nehodí.

Proč ne...

-- 26. 5. 2022 08:41 --

Mr. Murphy píše:Kluci mě to stačí :-) ale vážně - já bych se v tom autě na 21" cítil jak blondýna, budu s tím jezdit do Dolomit v létě na hory, odmítám řešit že ty ráfky někde na rozmlácené silničce v horách odřu, odmítám řešit opatrnost při parkování k obrubníku atd.... prostě nebudu si kupovat SUV abych se pak krokem vyhýbal každé díře jak v nějakém kupátku.... A i s ohledem na dynamiku (která není nic extra s ohledem na těch 210 naftových koní) jsou menší kola jasná volba. Mě se to na těch 19" líbí, podběhy jsou vyplněné, ale ne ráfkem, ale prostě gumou, což k tomuhle typu auta podle mě tak nějak patří.... jo a ta barva je Rosso Competizione....


takto vyfocení asi ok.. na zimu :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 5. 2022 08:01

Mr. Murphy píše:jo a ta barva je Rosso Competizione....

Paráda, i ty kola :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků