Koncern Fiat - novinky, aktuality

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 27. 10. 2020 08:58

no fiat by spíš než furt měnit loga, mohl taky měnit modelovou "řadu"
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod puk123 27. 10. 2020 08:59

Arnie J píše:
puk123 píše:To naštěstí není facelift, ale nějaká cross (česky scout) verze.

Ale ten super usměvavý xicht se dostane potom i na běžnou verzi, ne?

Jo, na dalších fotkách z odkazu to je vidět:
Obrázek
No, změna k lepšímu to moc není, ale zase taková tragédie taky ne. Byly už horší případy.
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 27. 10. 2020 09:03

Pajjoun píše:Ten předek mi přijde hnusnej. Jestli ti přijde stejnej jako TRoc, to je samo možný, Ikdyž to moc nechápu.
Naopak oplastování za mě super.

+1
+1
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod puk123 27. 10. 2020 09:04

maincoonsback píše:No jako já nepíšu že se mi to bůh ví jak líbí. Jen mi to zase nepřijde na nějakou kritiku. Náhodou já na tom oceňuji jednu věc a to tu, že je to teď jendo z mála aut, co se netvářil za každou cenu *****.

Že by to byl kalsicky fiatacky facelift co všechno poděla mi prostě nepřijde. Mne se ta oplastovana verze docela líbí, až na tu barvu. Být to v nějaké pěkné pastelove šedé, tak to bude vypadat i hezky..

+1
Jo, v neděli jsem v lese potkal první RAV4 a včera na mě z reklamy koukla ta poslední. Tu bych v lese fakt potkat nechtěl. :shock:
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod garážmistr 27. 10. 2020 10:48

Pořád je to italská Dacia s jednoduchými a na výrobu levnými tvary. O vzhled moc nejde, spíš o cenu.
rwd
garážmistr
Veterán

Odeslat příspěvekod puk123 27. 10. 2020 10:54

Každý výrobce chce za málo vyrobit a za hodně prodat.
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod tombas 27. 10. 2020 12:05

garážmistr píše:Pořád je to italská Dacia s jednoduchými a na výrobu levnými tvary. O vzhled moc nejde, spíš o cenu.

Dacie se s Tipem nedá srovnávat, pokud jde o provedení a materiály, je na tom dacia podstatně hůř. Věřte mi, olizoval jsem plasty v Tipu i Dacii.
Facelift Tipa je podle mě OK, tomu usedlému designu to dodalo trochu moderního nádechu, přibyly LEDkové světlomety, uvnitř jsou hezčí materiály i displej.
tombas
Inventář

Odeslat příspěvekod Dix_ 27. 10. 2020 12:53

Bez bodů
FI 1.4 44 KW
FIIC 1.2 51 KW Sport
Auto jedině s automatem
Dix_
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod maincoonsback 27. 10. 2020 13:23

No tak vidíš.
Samá pozitiva a jistoty...

Jinak musím se trochu zastat děcka . On nepsal že to je Dácie. Je to ale auto, které u Fiatu vznikalo a podobnou filosofii. A to je pravda.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod puk123 27. 10. 2020 14:11

Zpráva by měla být stručná, tohle je moc keců o hovnu.
Sekce Motory:
Zážehové motory - jeden
Vznětové motory - jeden ve 2 výkonových verzích.
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod tombas 27. 10. 2020 14:25

Je to umění vytvořit ze tří vět celou stránku. Merketéři Fiatu se vytáhli :D.
tombas
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 27. 10. 2020 17:19

Jako zbytečný debaty.

Pokud do toho dají ten 1,3 motor /do nafty se mi s ohledem na najete km už jít nechce/ bude na výběr nějaká pěkná šedá pastelová barva jak.mam na Trackeru a s uvedenou výbavou /ale zase bez nejakych zbytecnych kravín/ nebude prestrelena cena, tak bych do toho možná i šel. Jako doplněk k nějakému většímu rodinnému autu místo Civica např. pro dnešní dobu super. Na ty naše cesty do Beskyd...

Už to teda nebude mít něco jako mám dnes Vtec, tedy úplně blbuvzdorny... ale tak jak se mi Tipo nelíbilo když vyšlo, tomuto bych šanci dal, s ohledem na to co za srance z mého pohledu zaplavují trh.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoonsback 27. 10. 2020 18:25

https://www.sauto.cz/osobni/detail/fiat ... oFrom=list

Mne.by.uz dneska ani toto.nejak neurazilo, na ty naše cesty. A když to bude prizvedle, bude to mít lepší světla... Tak fakt bych proti tomu nic neměl
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod tombas 27. 10. 2020 18:40

Design je věc vkusu, ale po takřka čtyřech letech soužití s Tipem musím říct, že z provozního hlediska a spolehlivosti se tomu prakticky nic nedá vytknout. Jako cokoli jiného i Tipo má nějaké mouchy, třeba slabší odhlučnění podběhů, větší aerodynamický šum kolem B sloupků, občas si něco vrzne nebo zadrnčí, ale jinak to funguje bez závad.
Jak píše wolf, s ohledem na dnešní nabídku na trhu je Tipo jedna z těch lepších nabídek.
tombas
Inventář

Odeslat příspěvekod Tycoon1 27. 10. 2020 20:01

tombas píše:Je to umění vytvořit ze tří vět celou stránku. Merketéři Fiatu se vytáhli :D.

Tak hlavně ...
"Emise CO2 se snížili na 121 g/100 km."
... to je od marketérů majstrštyk. Oživit oxid uhličitý, to potěší každého člena Greenpeace. Určitě už před dealerstvími Fiatu stojí fronty ekologicky smýšlejících zákazníků.
Leon FR 1.4 TSI 92 kW
Ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
Tycoon1
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka