Alfa 155 2.5 TD

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod bjukemen 24. 7. 2008 15:31

...ahoj tak ako je vlastne na tom tento motor fakt tam praskajú hlavy ako na bežiacom páse alebo sú to len drísty ostatných...uvažujem o kúpe tak by ma zaujímalo niečo o tomto motore na čo si dať pozor,aky má byť tlak oleja,ako zaberá turbo,kolko má priemernu spotrebu atd.
...dakujem za rady...!
bjukemen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 7. 2008 15:35

2,5 TD je fantasticky drzak. Hlavy praskaji u Opelu 2,5 TD, resp. BMW 2,5 TDS, coz je stejny motor (opel 2,5 = bmw 2,5). Takze ti dali spatne info.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 7. 2008 15:35

a jeste dodam, pokud ta hlavna nepraskla do dnesniho dne, tak uz jen tak nepraskne.
anonymni

Odeslat příspěvekod bjukemen 24. 7. 2008 18:57

...no som rád dík za info lebo čo som čital tak to ma hlavu rozdelenú na 4 časti...ale o to lepšie...takže motor z najazdenými 200000km by mohol byť ešte celkom dobrý??Ako zistím či nieje prasknuté tesnenie pod palicí...
bjukemen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 7. 2008 19:39

zmeris tlaky ve valcich, pokud budou vetsi odchylky, nekde to profukuje. Jiank 200tkm na ten motor nic neni.
anonymni

Odeslat příspěvekod blaster417 25. 7. 2008 00:06

kludne ti to mozem odporucit, kamos ho ma (2,5td VM motor) neake tri roky, jazdi to super, spotreba okolo 6,5l a tusim ze ma najazdene cez 400tisic km, inam tie motory sa davalju do vsetkeho mozneho,treba toyota lc r.v. 89, ale aj do vysokozdviznych vozikov, tak do lodi, a rozvody to ma cez ozibene kolesa, tak da sa povedat neznicitelne, a tesnenie hlavy stoji par drobnych.
blaster417
Kolemjdoucí