Alfa Romeo GT 3.2 V6

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Marc159 2. 10. 2008 22:29

Beaumont píše:Jo, mít 3 mega na auto, taky bych si na denní ježdění koupit něco v rozmezí tak 500 tis. až 1 mil. Kč, podle toho, kolik a kde bych musel najezdit. A za zbytek bych si dopřál jednoho dva (možná tři) veterány.

Vy mi fakt připadáte jak z jiné planety. Víš kolik stojí garáž v Praze na tři veterány? :D
Marc159
Inventář

Odeslat příspěvekod Pe012tr 2. 10. 2008 22:38

karma.police píše:ta Brera se tam trápila, to GTA tam mezi alfami vyhrálo. celkový vítěz jede ovšem zde: http://pl.youtube.com/watch?v=vGaJvCW5UzI

co mě překvapilo,že 3.2 JTS má v Breře výraznější zvuk než u 159. ne že by to byl koncert ála Busso V6, ale nebylo to špatný :-)

Jo, to už je pěkný rozdíl :):):)
Pe012tr
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod bob ash 9. 10. 2008 03:07

Marc159 píše:Vy mi fakt připadáte jak z jiné planety. Víš kolik stojí garáž v Praze na tři veterány? :D

Mě jako z jiný planety přijdeš ty - pořád tady žvatláš o tom, jaký jsou ostatní socky, protože nemaj na nový auto (nebo ho nechtěj), ale pořád mluvíš o spotřebě, nákladech na garáže a podobnejch nesmyslech, který většinu lidí, který si kupujou auta z nadšení, prostě nezajímaj.

Ano, jsem pro tebe patrně socka, protože moje každodenní auto má asi tak desetinovou hodnotu oproti tvýmu italsko-australskýmu vejmyslu. Nicméně pořád neřeším spotřebu a garáž a tohleto a támhleto, protože prostě mám auto který mě baví a náklady jsou vedlejší... A radši proleju peníze nádrží něčeho, co mi dělá radost (byť to s Alfama nemá nic společnýho - ale možná si koupím do města třiatřicítku :)), než je vyhodit za nějakou nudnou novou plečku.
Speed can kill you. Drive Ford and live for ever.
bob ash
Štamgast

Odeslat příspěvekod Beaumont 9. 10. 2008 06:38

Marc159: Já snad někdy někde napsal, že jsem z Prahy nebo že v Praze žiju? :pozor Já so dycinke z Morave! :tleskani

A mimochodem ze 3 mega už bych si na ty dvě tři garáže i ušetřil...
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor

Odeslat příspěvekod Marc159 9. 10. 2008 22:03

bob ash píše:
Marc159 píše:Vy mi fakt připadáte jak z jiné planety. Víš kolik stojí garáž v Praze na tři veterány? :D

Mě jako z jiný planety přijdeš ty - pořád tady žvatláš o tom, jaký jsou ostatní socky, protože nemaj na nový auto (nebo ho nechtěj), ale pořád mluvíš o spotřebě, nákladech na garáže a podobnejch nesmyslech, který většinu lidí, který si kupujou auta z nadšení, prostě nezajímaj.

Ano, jsem pro tebe patrně socka, protože moje každodenní auto má asi tak desetinovou hodnotu oproti tvýmu italsko-australskýmu vejmyslu. Nicméně pořád neřeším spotřebu a garáž a tohleto a támhleto, protože prostě mám auto který mě baví a náklady jsou vedlejší... A radši proleju peníze nádrží něčeho, co mi dělá radost (byť to s Alfama nemá nic společnýho - ale možná si koupím do města třiatřicítku :)), než je vyhodit za nějakou nudnou novou plečku.

Nemusíš být zrovna génius, abys zjistil, že i na tomto fóru se řeší spíše spotřeba než výkon. Stačí se naučit používat vyhledávání. A možná to ještě netušíš, ale v životě se zpravidla musí platit penězi. A to, co by sis býval byl koupil, kdybys byl býval vyhrát druhou ve sportce nikoho nezajímá. A proto mě ty vaše kecy o tom, že kdybyste bývali byli vyhráli a ty prachy měli, tak si určitě nekoupíte to co mají ti, kteří již vyhráli, ale spíše byste si koupili to co máte, ale stejně jako Beaumont prostě třikrát. :oboze Takže už chybí jen Speleo, který by napsal, že kdyby měl pět mega, tak si koupí raději tisíc stodvacítek než nějaké rozežrané Ferrari... Jenže ten má narozdíl od vás rozum, tak takovou blbost nenapíše 8-P
Marc159
Inventář

Odeslat příspěvekod dabel 10. 10. 2008 12:34

Chuapi uz sa na to vykaslite, nakoniec som skoncil zase u Japonca ;)
dabel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bob ash 18. 10. 2008 02:09

Marc159 píše:Nemusíš být zrovna génius, abys zjistil, že i na tomto fóru se řeší spíše spotřeba než výkon. Stačí se naučit používat vyhledávání. A možná to ještě netušíš, ale v životě se zpravidla musí platit penězi. A to, co by sis býval byl koupil, kdybys byl býval vyhrát druhou ve sportce nikoho nezajímá. A proto mě ty vaše kecy o tom, že kdybyste bývali byli vyhráli a ty prachy měli, tak si určitě nekoupíte to co mají ti, kteří již vyhráli, ale spíše byste si koupili to co máte, ale stejně jako Beaumont prostě třikrát. :oboze Takže už chybí jen Speleo, který by napsal, že kdyby měl pět mega, tak si koupí raději tisíc stodvacítek než nějaké rozežrané Ferrari... Jenže ten má narozdíl od vás rozum, tak takovou blbost nenapíše 8-P

A ty zase nemusíš být nijak oslnivý génius, abys pochopil význam slova "spíše" ve své první větě. Tímto slovem se obvykle říká, že něco neplatí absolutně, a tedy že z tohoto pravidla mohou existovat výjimky. Jako třeba jedinci, pro které není spotřeba absolutní modlou a i když jí věnují alespoň okrajovou pozornost (používat k dennímu provozu auto, které není schopné dosáhnout při klidné jízdě mimo město spotřeby pod 15l/100km mi přijde jako poněkud nepraktické), dávají přednost jiným vlastnostem auta, jako je výkon, pohodlí, styl, zvuk nebo vzhled, a jezdí prostě starou, žravou paštikou proto, že se jim líbí. A navíc jsou schopní utratit za další staré paštiky ekvivalent hodnoty nového auta, případně několika nových aut...

P.S.:
Cosi o nutnosti platit penězi už se ke mě doneslo. Když jsem naposledy zkoušel zaplatit za plnou nádrž benzínu ovcí, koukali se na mě dost divně...
bob ash
Štamgast

Odeslat příspěvekod Marc159 18. 10. 2008 02:16

Ses nám rozkecal...;)
Marc159
Inventář

Odeslat příspěvekod bob ash 18. 10. 2008 02:34

Zato ty nějak nemáš co říct.
bob ash
Štamgast

Odeslat příspěvekod Marc159 18. 10. 2008 02:41

bob ash píše:Zato ty nějak nemáš co říct.

Asi bys měl napsat: "spíše" nemáš co co říct ne? Páč jak píšeš, tak to znamená, že nic říci ani nechceš a hlavně nemusíš. :D
Marc159
Inventář

Odeslat příspěvekod bob ash 18. 10. 2008 03:22

Marc159 píše:

Asi bys měl napsat: "spíše" nemáš co co říct ne? Páč jak píšeš, tak to znamená, že nic říci ani nechceš a hlavně nemusíš. :D

WTF??
bob ash
Štamgast

Odeslat příspěvekod Marc159 18. 10. 2008 03:29

bob ash píše:
Marc159 píše:

WTF??

ne MTW.
Marc159
Inventář

Odeslat příspěvekod bob ash 18. 10. 2008 03:46

Jak oduševnělé...
bob ash
Štamgast

Odeslat příspěvekod Marc159 18. 10. 2008 03:50

A cos čekal? Já strávil dva roky v armádě a zkratek a hlavně pitomců, kteří se bez nich nedokázali vyjádřit jsem si užil dost a dost. Ale to není nic proti tobě. Ovšem SMSky si tady snad posílat nemusíme ne? :mrgreen:
Marc159
Inventář

Odeslat příspěvekod bob ash 18. 10. 2008 03:54

Dobře, tak bez zkratky a česky.

Cos tím doprdele myslel?
bob ash
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka