Bazarové Punto

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod m_tsch 16. 6. 2022 18:28

Nejlepší na to je LIAZka, kolotočáři za tím tahají maringotky jako kráva a ten auťák o tom neví.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 16. 6. 2022 18:43

Arnie J píše:Tak to vypadá v rámci GP na naprosto snový exemplář

Jojo já měl nakoupené s 33 tkm po 8 letech provozu. Tady s tím paní moc nejezdila. Tak kilopade stačit asi nebude dneska
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 6. 2022 19:22

m_tsch píše:Nejlepší na to je LIAZka, kolotočáři za tím tahají maringotky jako kráva a ten auťák o tom neví.

:D :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 16. 6. 2022 19:47

m_tsch píše:Nejlepší na to je LIAZka, kolotočáři za tím tahají maringotky jako kráva a ten auťák o tom neví.

poctivej dříč
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 6. 2022 19:56

Úplně vidím wolfího v Liazce :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 17. 6. 2022 00:04

Punto fajnove.

Ad. tahanie sice nerad, ale scasti suhlasim s wolfom.
Auto dostava **** a este duplom, ked je tazne bez upravy chladenia a taha sa karavan.
Mne hentak sediet auto, tak sa nikam nejde, ale tak to som ja a mne take veci vadia proste. Brr.

Na druhu stranu, par krat do roka tahat 1t. neznamena, ze treba ist do offroadu na rame. Je to prijemnejsie, ale nemame 10 aut na kazdu prilezitost.

Passat to zvladne, chladenie a tieto veci zamrzia, teplotu oleja to ukazuje a ostatne veci ako zadne tlmice/pruziny, spojka...s tym asi clovek pocita.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 17. 6. 2022 00:16

maincoonsback píše:Ten karavan měl kolem tuny, což není nic extra, ale i tak bylo vidět, že se to auto pod tou ojí i s ohledem na naklad v kufru trápilo.

Jako, když s tím jedeš jednou, tak asi pohoda, ale při pravidelném používání by to nedělalo tomu autu dobře, nehledě na to že jet s tím, nebude nic příjemného.

Ale to je jen můj názor.

mě tvůj názor zajímá.
Směl bych k tahání karavanu případně použít A6 45 TDI? :hm
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 6. 2022 06:13

:D :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 17. 6. 2022 07:10

:D
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 17. 6. 2022 07:13

pozpatku_fijA píše:
maincoonsback píše:Ten karavan měl kolem tuny, což není nic extra, ale i tak bylo vidět, že se to auto pod tou ojí i s ohledem na naklad v kufru trápilo.

Jako, když s tím jedeš jednou, tak asi pohoda, ale při pravidelném používání by to nedělalo tomu autu dobře, nehledě na to že jet s tím, nebude nic příjemného.

Ale to je jen můj názor.

mě tvůj názor zajímá.
Směl bych k tahání karavanu případně použít A6 45 TDI? :hm

Jestli máš tenhle...
Obrázek
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NoSwearek 17. 6. 2022 07:26

Jen bych chtěl říct, že jsem občas na akce vezl menší kontajner za autem (a přes tunu to mělo fest) a i GLE s tím bylo v pohodě. To jen pro ty, co to taky pochopili tak, že bez Jeepu se nedá nic tahat.
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 6. 2022 07:39

To my víme, to řekni jemu :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků