Fiat Aegea (alias Tipo)

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Nekenieh 14. 1. 2022 22:02

Konektory, zásuvky, počítače, software...co všechno potřebuje dnešní pseudoauto, aby se alespoň trochu přiblížilo klasickému spalováku + 3 diferáky. Složitý je to jak hasičský žebřík, a pak nutně přijde v testu 21 minuta.
Já chci auto na roky a ne na minuty.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod maincoonsback 14. 1. 2022 22:06

Zajímavý. Před chvílí dojde štáva, teď zase že to má i Toyota stejně..

Jako já přiznávám že neznám každé auto, ale třeba RX Peugeot to skutečně mel tak, že došla štáva došla čtyřkolka a ostatní (neříkám všichni) to taky tak mají, ale to je jedno... Něco má Jeep horší, něco lepší.

Na terénních schopnostech si celkem zakládá... A někdy to ma i své výsledky. Ale to je fuk, tady jde o něco jiného. O vysirani místo reality.

Tak si musíš najít někoho jiného.
Ahoj.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 14. 1. 2022 22:06

Jinak v tom snehu by to projela i fwd fabka
goes
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 14. 1. 2022 22:08

Houby Fabia. Ty na Forze a v plavkách...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 1. 2022 22:08

:hm
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod maincoonsback 14. 1. 2022 22:09

Nekenieh píše:Konektory, zásuvky, počítače, software...co všechno potřebuje dnešní pseudoauto, aby se alespoň trochu přiblížilo klasickému spalováku + 3 diferáky. Složitý je to jak hasičský žebřík, a pak nutně přijde v testu 21 minuta.

No... Proto je.mym favoritem ten Renegade. Vypadá blbuvzdorneji. Compass je prostě Karoq...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 14. 1. 2022 22:09

maincoonsback píše:Zajímavý. Před chvílí dojde štáva, teď zase že to má i Toyota stejně..

Jako já přiznávám že neznám každé auto, ale třeba RX Peugeot to skutečně mel tak, že došla štáva došla čtyřkolka a ostatní (neříkám všichni) to taky tak mají, ale to je jedno... Něco má Jeep horší, něco lepší.

Na terénních schopnostech si celkem zakládá... A někdy to ma i své výsledky. Ale to je fuk, tady jde o něco jiného. O vysirani místo reality.

Tak si musíš najít někoho jiného.
Ahoj.

Dojde stava proto ze motor nedodava tolik stavy aby to utahl v realnem case na plny vykon. Opravdu benzinak motor nedokaze krmit 80kw elektromotor. A to ani v to jeepu. Jen dokaze prodlouzit dobu.
goes
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 1. 2022 22:09

Vzdej to.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Nekenieh 14. 1. 2022 22:22

maincoonsback píše:
Nekenieh píše:Konektory, zásuvky, počítače, software...co všechno potřebuje dnešní pseudoauto, aby se alespoň trochu přiblížilo klasickému spalováku + 3 diferáky. Složitý je to jak hasičský žebřík, a pak nutně přijde v testu 21 minuta.

No... Proto je.mym favoritem ten Renegade. Vypadá blbuvzdorneji. Compass je prostě Karoq...

Vždyť to jsou úplně stejné zmršeniny. Ať s tím jdou do perdele, říkám já.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod maincoonsback 14. 1. 2022 22:28

Už není nic jiného nového. Není...
:-(

A kupovat teď cokoli jiného než hybrid a nebo elektro asi není úplně nejlepší řešení... Sám nevím.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 14. 1. 2022 22:29

Pisu si
goes
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 14. 1. 2022 22:35

maincoonsback píše:A kupovat teď cokoli jiného než hybrid a nebo elektro asi není úplně nejlepší řešení... Sám nevím.

úplně klidně spalovák... ještě za 10 let ti za něj lidi urvou ruce
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod MV_cz 14. 1. 2022 22:36

jsem optimista, když si myslím, že politici (a následně i výrobci automobilů) vytáhnou hlavy z ***** a přestanou tlačit ty elektronepodarky?
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 14. 1. 2022 22:36

Tomu neverim. Dle meho nastavi takove podminky ze spalovaky budou zadarmo drahe. A vsechny ty investicni kary budou v riti
goes
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 14. 1. 2022 22:38

uvidíme
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Předchozí stránkaDalší stránka