Fiat Aegea (alias Tipo)

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Dix_ 11. 1. 2022 07:52

Bez bodů
Auto jedině s automatem
Dix_
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod goes 11. 1. 2022 08:39

dixi jsi v poradku?
goes
Inventář

Odeslat příspěvekod Dix_ 11. 1. 2022 08:42

Jakým druhem elektrického vozidla je Jeep® Renegade 4xe?

Jeep® Renegade 4xe je plug-in hybridním elektrickým vozidlem 4x4 se zážehovým motorem pohánějícím přední kola a elektromotorem pohánějícím zadní kola, což se projevuje v lepších offroadových schopnostech. Tato dvojice motorů spolupracuje a jejich činnost je řízena automaticky palubním počítačem vozidla. Elektromotor je poháněn baterií o výkonu 11,4 kW, která se dobíjí během jízdy regenerativním brzděním, ovšem je možné ji dobíjet i externě z elektrické sítě. Baterie umožňuje vozidlu pracovat v ryze elektrickém režimu, a to až 50 km (30 mil), ovšem za předpokladu, že je plně nabita. Pokud se úroveň baterie bude blížit nule, zážehový motor ji dobije během jízdy, aby byla zajištěna nepřetržitá dostupnost pohonu 4xe.
Bez bodů
Auto jedině s automatem
Dix_
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod goes 11. 1. 2022 08:48

a z ceho usuzujes, ze toto bude v tom Fiatu? ja to nikde necetl...
goes
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 1. 2022 09:46

wishful thinking :)
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod maincoonsback 14. 1. 2022 21:30

Upřímně.
Nebude to tam.

Ale pokud by bylo, tak mám na letošní rok vybráno. A ani by nevadilo, kdyby ten benzín byl v té slaběji naladěné verzi.

Pokud by se tahle kombinace dostala do Tipa, tak je to přesně ta kombinace co by sedla jako zamýšlená náhrada za 5008.

Mám v merku tuhle kombinaci v Renegade, či Compassu, ještě s ohledem na Pemm koukám na xceed, případně Sportage, ale Tipu bych dal přednost.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 14. 1. 2022 21:33

Naprosto nefunkcni system pohonu. Se to nerozjede ani v lete z kopce
goes
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 14. 1. 2022 21:36

Testy mluví jinak. U Jeepu tohle zrovna celkem dobře funguje. U Fiatu by to byla asi nějaká polevnela verze, ale i tak by to na nouzovku asi stačilo.

Ale třeba u Toyoty na to dost nadávají a možná i jinde.

Hodně se na to zaměřil Rasto a v hodně testech to porovnával a zrovna třeba v tom Renegade to fungovalo dobře. Vyjel s tím i na Pezinsku babu /jestli jsem to napsal dobře/. Samozřejmě má to své limity. Vím.

-- 14. 1. 2022 21:39 --

https://youtu.be/VM3oALqNe1E
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 14. 1. 2022 21:41

Dyt to neni ful tajm. Funguje tonjen obcas kdyz je dost elektriky a kde co. A najednou je to ok? Mno neverim tvym slovum

-- 14. 1. 2022 21:42 --

Hele kup si to. Ja ti to preju. Uz protobze se objevi nove nejlepsi auto na svete.
goes
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 14. 1. 2022 21:43

Tak si ten test aspoň pust. Promiň nemůžu reagovat na každý spam.

A nemusíš přece prudit furt... No tak. Peace. Fakt nemám náladu se hádat. Promiň.

Ale no tak... Fakt nemám náladu. Je to zbytečný. Strávil jsem dneska 3 hodiny na veterine, nemám náladu tady na nějaké zbytečne vysíracky...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 14. 1. 2022 21:52

Peoc by auto nemelo nekam vyjet. Ja verim ze to nejak bude fungovat. Dokud je stava apod. Na rozejzdy apod to staci vice nema smysl resit.
goes
Inventář

Odeslat příspěvekod REYGNUM 14. 1. 2022 21:54

maincoonsback píše:Tak si ten test aspoň pust. Promiň nemůžu reagovat na každý spam.

A nemusíš přece prudit furt... No tak. Peace. Fakt nemám náladu se hádat. Promiň.

Ale no tak... Fakt nemám náladu. Je to zbytečný. Strávil jsem dneska 3 hodiny na veterine, nemám náladu tady na nějaké zbytečne vysíracky...

3 hodiny na veterine?A co ti bylo? :mrgreen:
REYGNUM
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod maincoonsback 14. 1. 2022 21:54

Je to uděláme tak, aby to mělo staví furt. Motor tam může fungovat jako generátor. To je ten hlavní rozdíl proti jiným...
Ale to je jedno...

Ano funguje to dostatečně.

-- 14. 1. 2022 21:55 --

REYGNUM píše:3 hodiny na veterine?A co ti bylo? :mrgreen:

Trochu jsem to čekal... Mě nic.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 14. 1. 2022 21:57

Tak uz sem se bal ze by to jeep ktery chces nemel jinak. I u te toyoty to funguje stejne. Ale je to jedno. Jeep dela nejlepsi auta na svete. Nemam ambice jakekoli auto s nim seovnavat
goes
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 1. 2022 21:59

Tvl. :D
MELLO
MELLO

Předchozí stránkaDalší stránka