ACCORD 8G PŘEDSTAVEN

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Skyline 21. 2. 2008 13:31

Me se libi, jak se vzdycky snazis srdceryvne ukazovat "NEJSEM JAKO TY", ale tva fanaticka plamenna rec dokazuje, ze je to sice pravda - ale "jiny" jsi uplne opacne, nez si myslis :-D

Mimochodem, ani ja nejsem v zadnem klubu a i ja mam spoustu oblibenych aut ruznych znacek. To, ze ty rad svuj fanatismus skryvas pod hystericke prispevky "podivejte na hondare, jaci jsou to fanatici" pripomina povestne volani zlodeje, ktery krici "chytte zlodeje". Je to proste usmevne a cim delsi dobu se takto chovas, tim vic me to utvrzuje v presvedceni, ze je vic nez dobre, ze jsme kazdy jiny, protoze ja bych byt stejny, jako ty, v zadnem pripade nechtel.
Skyline
Štamgast

Odeslat příspěvekod King of Potato People 21. 2. 2008 13:33

skyline ale za fanatika jses tady ty :) jen tak mimochodem :)
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 21. 2. 2008 13:36

Skyline ja se ti to snazil vysvetlit. Pamatujes na to srovnani Focus vs. Accord? To nevzniklo proto, ze jsem fanousek Fordu a chtel jsem porazit Hondu, ale proto, ze jsem vedel, jak se zvedne zluc Hondarum. A ty plamene reci jsou presne o tom samem. V diskusi vedle svadim naopak boj Laguny proti Octavii, taky Alfy proti Honde a takto muzu pokracovat dal. Ja se tim bavim a bavi se tim i jini lidi, kteri nejsou zarytimi fanousky.

Jinak nerikam, ze fanatici jsou jenom Hondari, fanatici jsou u kazde znacky a ja se temi fanatiky bavim a je mi jedno, zda je to Skyline u Hondy, Wolff u Fiatu, Vlastik Voboril u TDI apod.

Ostatne kdyz se bavim s Kingem, tak takove provokujici reci nepotrebuji, protoze ten to bere s rozumem.
Radek Ondrášík
Veterán

Odeslat příspěvekod Skyline 21. 2. 2008 13:59

Radek: me nic vysvetlovat nemusis, diskuse jsem se nezucastnil. Muzes 100x rikat, ze fanatik nejsi, ale kazdym druhym prispevkem to vyvracis, tim se zase bavim ja, je sranda videt, jak se v tech svych litaniich utapis a placas pate pres devate :-D
Skyline
Štamgast

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 21. 2. 2008 14:02

no presvedcovat te nebudu, prijd nekdy osobne, jak mame v Brne posezeni a pochopis o cem to je.
Radek Ondrášík
Veterán

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 21. 2. 2008 14:03

skyline: http://www.autorevue.cz/Peugeot-308-GT- ... aspx?forum

navstiv tu diskusi, opet se bavim :)
Radek Ondrášík
Veterán

Odeslat příspěvekod Deli 21. 2. 2008 14:06

[quote="Radek Ondrášík"onavstiv tu diskusi, opet se bavim :)[/quote]
tak to stojí za to :D
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 21. 2. 2008 14:07

Deli: ted nevim, zda tam mam prijit s Lagunou nebo Alfou :) ze je lepsi :) nebo obojim?
Radek Ondrášík
Veterán

Odeslat příspěvekod Deli 21. 2. 2008 14:07

Laguna ;)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Skyline 21. 2. 2008 14:21

Radek: napsals par hlouposti, nekdo, kdo to tady nezna, si myslel, ze to beres vazne, co ma byt? Narazky na Focus vs. Accord jsou proste jak od maleho ditete a prijde mi, ze tim porad zijes a tak mas dojem, ze tim ziji i ostatni. Kdyz narazku nepochopi, nebo jen proste neznaji garaz, pripadne ji nesleduji, delas z nich blbce.

Proti tomu stoji tvoje prispevky v tomto threadu, kde vyskakujes a fnukas kvuli grafum z RRI. Pak se mi div, ze te povazuju za zamindrakovaneho fanatika. Provokujes ostatni, aby sis dokazal, jakej ses frajer, ale kdyz dojde na skutecne argumenty, ktere nemas pod kontrolou a nemuzes je tedy "objektivne" zmerit, ukaze se hola pravda.
Skyline
Štamgast

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 21. 2. 2008 14:28

Skyline: uz jednou jsem ti rekl, ze ok, ze grafy z RRI beru. Pridal jsem tu jine udaje ze zivota, ale ty nejsou pro tebe OK. Ja te nechapu. Na jedne strane nechces resit tovarni udaje, coz respektuji a prechazim na tuto hru, ale kdyz udelam to same, co ty, tak to nejsou objektivni informace.

Takze kopej za jednu stranu. Bud davej neoficialni informace, ale pak ucelove neber vazne jen ty, co ti hrajou do karet, nebo pujdeme cestou oficialnich udaju. Nemuze si vzit neco z toho, neco z toho, protoze to ti hraje do karet a ostatni, co neni tak pozitivni ignorovat.

Tedy muzes, jsi svobodny clovek, ale pak takove srovnani je opravdu ciste ucelove.
Radek Ondrášík
Veterán

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 21. 2. 2008 14:38

[quote="Radek Ondrášík"oDeli: ted nevim, zda tam mam prijit s Lagunou nebo Alfou :) ze je lepsi :) nebo obojim?[/quote]

Nejlepší je Laguna. Proto jsem si ji místo Acco 2.4 koupil.. :D
Mr.Semtex
Hodnostář

Odeslat příspěvekod Skyline 21. 2. 2008 14:39

Radek: je jedno, jake sem dam udaje, ty je nebudes respektovat a budes se vzdy misto diskuse snazit zesmesnit toho, kdo je nameril, nebo me, dle toho, co se zrovna hodi. Mas proste problem a kopes, typicky fanatismus, at kricis opak, jak chces.

Podivej se o stranku zpet na tu spotrebu. Absolutne neuvazujes v ramci reality, ale zacnes blabolit o tom, jaky jsem typ ridice, prestoze ten tvuj popsany typ zcela odporuje popsane jizde (2.4 ve 140 proste opravdu netoci 1200 otacek). Pak zacnes o zrychlovani z 90, kdyz ja psal ze 100. A pritom blabolis neco o chlubeni se spotrebou, kdyz muj styl zcela popiral jakoukoliv snahu o dosazeni nizke spotreby a muj prispevek samotny byl zcela prost jakychkoliv naznaku chlubeni se, byl proste ciste informativni. Ja za to nemuzu, ze s tim mas problem, musis si to vyresit sam.

A jestli ti pomaha, ze placas kraviny o Hondach v mirneni tech problemu, me je to srdecne jedno a naopak to podporuju, protoze je treba jednou vyresis a bude se s tebou dat normalne bavit.
Skyline
Štamgast

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 21. 2. 2008 14:43

Skyline: jak nerespektoval? Ja rekl, ze tovarni udaje jsou jine a protoze jsi se nechtel pohybovat v tovarnich udajich, prisel jsem s ferove namerenymi. Ale ty jsi ten, ktery je nebere-.
Radek Ondrášík
Veterán

Odeslat příspěvekod Skyline 21. 2. 2008 15:00

Radek: zase reagujes jen na to, co se ti hodi, navic na neco, na co jsem ti uz dvakrat odpovedel.
Skyline
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka