ACCORD 8G PŘEDSTAVEN

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 20. 2. 2008 16:05

merkur: mno to bude ten kreten, od ktereho jsem si koupil tu alfu ja, pak umrela a on si ji koupil zpet. Skoda ze se na tom strome nevymlaskl i on. Byl bych stastnejsi.
Radek Ondrášík
Veterán

Odeslat příspěvekod GTI DSG 20. 2. 2008 16:05

:tleskani :)
...tam kde jini brzdi, ja podrazuji...
GTI DSG
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 20. 2. 2008 16:08

Radek Ondrášík
Veterán

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 20. 2. 2008 16:09

jen dodam, ze alfa umrela ne pro vlastni zavadu, ale pro dementnost majitele, ktery misto aby vymenil ve 90tkm vodni pumpu tak to neudelal, neudelal to ani ve 180tkm a on ve 188tkm umrela, takze prezivla vice nez 2x svou zivotnost, ovsem s ujistenim pri koupi, ze vymenena byla.
Radek Ondrášík
Veterán

Odeslat příspěvekod merkur 20. 2. 2008 17:29

[quote="Radek Ondrášík"omerkur: mno to bude ten kreten, od ktereho jsem si koupil tu alfu ja, pak umrela a on si ji koupil zpet. [/quote]
Tak to se mě ptáš moc,to fakt nevím.
147 GTA Q2
Megane II
Felda
ix35

Servis,kde mě dojebali GTA www.jeam.cz
merkur
Nováček

Odeslat příspěvekod Skyline 21. 2. 2008 09:02

vtec2: tak tady tu alfistickou diskusi prerusim navratem k Accordu. Praha-Brno ve 4 lidech na tempomat 140 bez zavahani, v kopci kolem 80 km bylo omezeni a po jeho skonceni jsem zrychloval stale do kopce ze 100 km/h jen tempomatem. Nijak zdrcujici zrychleni se nekonalo, ale bylo plynule a rozhodne jsem nemel pocit, ze by se motor dusil a mel bych podradit. Predstava, ze mi rychlost klesne, protoze ji tempomat neudrzi... nevim, asi ten automat vazne stal za prd.
Skyline
Štamgast

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 21. 2. 2008 12:11

skyline: zajimave, kdyz jsem absolvoval D1 s aktivnim tempomatem a doslo na zbrzdeni za kamionem na 90 kmh, tak nejenom, ze dynamika byla horsi, nez ze mnou poblikavajici Fabie HTP, tak se motor na sestku do nejakych 110-120 vylozene trapil a pokud bylo zbrzdeni do kopce a mela nasledovat dynamika na puvodni rychlost tempomatem, tak auto proste nezrychlovalo vubec.
Radek Ondrášík
Veterán

Odeslat příspěvekod Skyline 21. 2. 2008 12:25

Asi mam vyjimecne auto. Jinak spotreba byla 8.4 (453 km).
Skyline
Štamgast

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 21. 2. 2008 12:47

nerekl bych, ze mas vyjimecne auto, spis jsi z tech ridicu, kteri jsou schopni motor trapit na 1200 rpm a pak se chlubi nizkou spotrebou. Ten 2,4 acco ma pri 90 kmh cca 2250 rpm, coz jsou otacky na ustalenou rychlost, ne an to, aby ten motor jakkoli solidne zrychloval.

On ten acco na 5. stupen rychlsi 80-120 za 11 s a to zrychluje z 2500 do 3500 rpm. Takze pri otackach o 500 nizsich, to bude jeste vyrazne horsi.
Radek Ondrášík
Veterán

Odeslat příspěvekod Skyline 21. 2. 2008 12:57

NIKDY nejdou otacky pod 2000, ani pri ustalene jizde. Na spotrebu bych si nekoupil 2.4 190 hp benzin, ani bych nejel tempomat 140 kopec-nekopec. Zrychloval jsem ze 100, nikoliv z 90, tos psal ty - mel by ses tedy spis zamyslet nad sebou.

Posledni odstavec v tomto kontextu nedava vubec smysl, protoze popisuje zcela jinou situaci nez tu, o ktere pisu ja.
Skyline
Štamgast

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 21. 2. 2008 12:59

to neres, proste pod 3000 je acco totalne mrtvy, pak zacina mirne ozivat.
Radek Ondrášík
Veterán

Odeslat příspěvekod GTI DSG 21. 2. 2008 13:07

[quote="Radek Ondrášík"oto neres, proste pod 3000 je acco totalne mrtvy, pak zacina mirne ozivat.[/quote]

ze te jeste nikdo nezlyncoval... lidi maji moc trpelivosti s tebou
...tam kde jini brzdi, ja podrazuji...
GTI DSG
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 21. 2. 2008 13:10

sou to hondisti. Vcelka huba, anonymita netu a v realu se pokadi, jakmile prijde na vec. Staci zajet na sraz a vyslechnout si ty jejich silacke reci pred zavodem a pak ty vymluvy, proc to nevyslo a proc to VTI zustalo kilometr za Fackem.
Radek Ondrášík
Veterán

Odeslat příspěvekod Skyline 21. 2. 2008 13:19

Radku, neuvazovals nekdy, ze bys svuj klub zamindrakovanych alfistu spojil s klubem zamindrakovanych skodifkaru? Ve svetle diskuse pod novym HownoToPojede byste se s Josem a smankotem skvele doplnovali :-D :-D
Skyline
Štamgast

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 21. 2. 2008 13:22

Skyline: ja nejsem v zadnem Alfa klubu. Hele jednou pro vzdy to pochop a pisu ti to zcela jasne, jednoduse, abys to pochopil. Nejsem fanda zadne konkretni znacky. Jsem fanda vybranych modelu dane znacky. Mi je obecne Alfa uplne ukradena, nemam k ni vztah, mam vztah poukze ke trem vozum teto znacky. Stejna tak mam stejny vztah vuci dvema modelum Opelu, jednomu modelu Hondy apod. Nejsem z lidi, kteri by zaryte fandili nejake znacce jako treba ty, nebo tobe podobni.

To, ze se k tomu "hlasim" je jen a pouze o tom, ze mne to bavi, jak to nekteri zerou a delam si z toho srandu. ostatne v teto dobe jsem z duvodu vlastneni Laguny vsude probiran jako zaryty fanda Renaultu :)
Radek Ondrášík
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka