Brzdové destičky pro Honda S2000

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod H1984 22. 8. 2007 14:30

Ahoj
prosím Vás, budu měnit na S2000 přední brzdové destičky.Jaké jiné krom standartních ?díky
H1984
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Spectral 22. 8. 2007 14:35

Záleží, co od toho chceš. Proč nechceš originál? Chceš levnější? Chceš účinnější? S větší odolností proti vadnutí? Musíš říct.
Spectral
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Twinsen-Speedster 22. 8. 2007 14:52

Mam dobre zkusenosti s Ferodo DS Performance. Otazkou je kolik stoji original desticky a jestli jsi s nimi spokojen. Me napr. stoji na Speedstera originaly cca 16.000 Kc a neprisly me ani moc dobre, tak jsem koupil tyhle polozavodni Feroda za mene nez polovicni cenu a jsem s nimi spokojeny daleko vic. Pokud ale stoji original Honda dejme tomu do 5-7 tis. a jsi s nimi spokojeny, tak bych to vubec neresil a koupil je. Takove auto celkem svadi ke sviznejsi jizde, tak desticky jsou to posledni na cem bych setril :).
Twinsen-Speedster
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod H1984 22. 8. 2007 15:05

spíš jsem htěl zkusit něco jiného :wink:
u kterého dealera v Praze bych je sehnal ?je někde katalog s dílly od origo hondy ?koukal jsem na elit a autokelly ale nějak nemám důvěru 1800 se mi zdá malo, ale prý to je originální díl.....
H1984
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Twinsen-Speedster 22. 8. 2007 15:14

Muzes zkusit nejake polske za 500 Kc, to bude teprve adrenalin :)
Jinak si normalne zavolej do Hondy a zjisti cenu a uvidis. Feroda jsem kupoval pres Autokelly. Zalezi taky jestli menis vsechny nebo jen predni ci zadni. U me jsou kupodivu celkem levne predni - 2x levnejsi nez zadni. Cekal bych to spis obracene :).
Twinsen-Speedster
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod H1984 22. 8. 2007 16:39

ježíš to ne Mr. Green
ještě jsem je nekupoval a když jsem kouknul na stránky elitu nebo kelly tak mě zarazila ta nízká cena čekal jsem více díky zkusím to
H1984
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků