Mitsubishi colt

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod antonio75 15. 11. 2007 17:37

Zdravím:) Chtěl jsem se zeptat majitelů Colta 1,3 70kW, zda nemají problémy s motorem při 3 500 otáčkách. Mám Smarta FourFour, ve kterém je stejný motor a při těchto otáčkách motor trochu zahučí, jakoby zarezonoval. Nevím, jestli to dělají všechny tyto motory nebo jen můj. Díky za info:)))
antonio75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod NiceOne 15. 11. 2007 17:46

Kolikrat se jeste budes ptat? Zaloz si zde aspon 20 stejnych temat, at je tu co nejvetsi binec :(
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář

Odeslat příspěvekod antonio75 15. 11. 2007 18:41

fábkařů se nikdo na nic neptal
antonio75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Robert.T 20. 11. 2007 22:50

Ja osobne mam Colta 1,1 5-dverovy v cervenej farbe. Mne sa praveze dizajnovo velmi paci (trojdverovy je tiez velmi vydareny, taky dynamicky). Dnes ked vsetky auta zacinaju vyzerat rovanko (aspon v tejto triede) tak je Coltik prijemnym spestrenim. Ma priame ostrejsie linie, nie je to "oblina" ako Peugeot 207 ci opel Corsa, nehra sa na fashion auto kde uzitkova hodnota je striktne podriadena "modnosti" karoserie. Proste je to svojske auto na ktore sa mozete spolahnut. Technika je v nom vydarena, este som nemal problem. Mam najazdenych 60000km a jedine co som riesil je dotiahnutie klinovych remenov a rezonancia od vyfuku. Ten piskavy zvuk nepocujem, teda aspon zatial....aj som sa na to sustredil v poslednych dnoch, ale nic sa mi nepodarilo zachytit. Variabilita interieru je vynikajuca...uz som v tom viezol velku chladnicku a aj LCD TV s uhloprieckou 102cm. Ked som pre ten televizor siel a predavajuci videl na com som prisiel, tak vravel ze ci mi to nema poslat kurierom...a mali ste vidiet ten jeho pohlad ked som tu krabicu vtlacil do auta, a na nu by sa zmestil este jeden taky isty televizor:) Jedine co som na Colta dokupil, co sa tyka exterieru je koncovka vyfuku (taka ovalna, orig. Mitsubishi) a 15" disky. Hodili by sa aj 16", cenovo bol rozdiel minimalny, ale na 1,1 motor by to bolo asi prilis....tak som sa rozhodol pre mensie. Co sa tyka interieru, mne osobne sa paci, je jednoduchy a prehladny. Paci sa mi nocne osvetlenie. Inak s autickom ako takym maximalna spokojnost.
Robert.T
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ladiklada 26. 11. 2007 17:49

Ahojky,nemáte někdo zkušenosti z autopotahů na coltíka 1.1 r.v.2005? Nevím jestli se musí koupit přímo na míru,nebo stačí univerzální.Taky by mě zajímala opěrka mezi předními sedadly,je jich více druhů.Jináč autíčko šlape jako ďas.
ladiklada
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Spiridon 26. 11. 2007 21:29

Univerzály bys tam asi dávat neměl. Pokud chceš mermomocí potahy, měly by mít na bocích zeslabené místo kvůli airbagům.
Spiridon
Nováček

Odeslat příspěvekod ladiklada 27. 11. 2007 17:03

Ani jsem si nevšiml jestli ty potahy někteří mají,ale bez nich je to náročnější na hlídání čistoty,kdyby náhodou děcka měli svůj den.A co ta loketní opěrka?
ladiklada
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod quino 30. 11. 2007 05:37

O loketní opěrce taky uvažuji. Našel jsem dvě v německém katalogu příslušenství pro Colta - http://www.mitsubishi-motors.de/modelle/colt/zubehoer . Když jsem se ptal u nás, tak mi tvrdili, že se taky bude dát objednat. Horší je, že za ni budou chtít přes tři tisíce. Pak jsem viděl a zkoušel neoriginál z Gumáren Zubří, ale design interiéru by její instalací dost ztratil.
quino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ladiklada 1. 12. 2007 10:23

Vždyť u nás se to dá taky sehnat,a ceny jsou přijatelné,ale neviděl jsem to na vlastní oči,tak nemůžu k tomu nic říct.Na obrázku to vypadá doře Zkus tyto odkazy: http://www.jatochci.cz/index.php?co=lo& ... shi%20Colt, http://www.cartechgroup.cz/?eshop&kid=l ... operky_628, http://www.vltava2000.cz/pvmobil/goodsd ... GoodsID=43
ladiklada
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jandaxx 1. 12. 2007 11:04

Coltíka mám měsíc. Koupil jsem si pro radost třídvéřovou verzi s motorem 1.3 a výbavou SPORT. Taky mi tam chyběla loketní opěrka. Asi týden jsem hledal všude možně. Našel jsem různé typy od cca 500 kč do 5000 kč. Takové ty levné mají nic moc vzhled a kvalita provedení je ubohá. Tenký plast, šroubky které upadnou. Takové dodo. Pak jsem našel jednu robustnější za 1600 kč. Ta se ale přidělává šroubky do otvoru pro láhev u zadních sedadel. Musí se to vrtnout skrz. To jsem taky nechtěl - prasit díry do nového auta. Nakonec jsem tedy koupil opěrku od firmy KAMEI. Byla sice drahá - cca 3400 kč ale je přesně na míru pro tento typ auta. Robustní provedení, lze ji nastavit jak podélně, tak i výškově. Nikam se nemusí vrtat, upevní se pod kolejnice na kterých se posunují sedačky. Byla sice drahá ale je to kvalita. Má i celkem velký úložný prostor. Nyní už se dá loketka obědnat i jako příslušenství od Mitsubishi. Cena je téměř stejná, montuje se myslím rovnou do sedačky. Ta moje má výhodu, že je mezi sedadly a tím pádem si může odložit ruku i spolujezdec. Ještě mám políčeno na nějaké další doplňky. Zatím jezdím po netu a vybírám. Celkem příjemná zábava. :D
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod jandaxx 1. 12. 2007 11:11

Teď jsem koukal na ty odkazy. To je přesně to, co jsem nechtěl. Vrtat do auta a přijít o otvor na láhev mezi zadními sedadly. A ten materiál taky není nic moc. Časem se to vyvaklá a upadne, nebo se budou muset dávat silnější šrouby.
Tady je odkaz na tu, co jsem koupil.

http://www.kamei.cz/Kamei/Loketni-operk ... _g506.html
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod quino 2. 12. 2007 13:35

to jandaxxx: Ta opěrka Kamei vypadá moc dobře. Díky za tip na vánoční dárek. Až budeš mít nějaké další doplňky, dej vědět, rád se podívám.
quino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jandaxx 2. 12. 2007 18:22

No jestě mám políčeno na nalepovací dekor na palubku. Dělá se ve dřevě, hliníku, titanu a carbonu. Cena za sadu je do 2000. Něco už jsem našel na internetu, akorát se rozhoduji co by se mi líbilo. Pak jsem za 600 koupil ofuky na okna. No a na léto chci 17ctky elektrony. Ty co mám - 16ctky nechám na zimu. Při koupi auta jsem si nechal dodělat vyhřívání sedaček a zamykání zpátečky. Dál se chystám na parkovací senzory. S autíkem jezdí i moje přítelkyně a té se to určitě hodí :D . Dále budu u svého prodejce objednávat boční kapsy vedle sedaček a vysunovací přihrádky pod sedadla. To je v první fázi po koupi auta asi všechno. Až se trochu finančně oklepu, jistě mne napadnou další zbytečnosti :mrgreen:
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod ladiklada 2. 12. 2007 18:23

Ještě by mě zajímalo,máte li osvětlené okolí řadicí páky?Ten panel svítí pěkně,ale kolem páky nic,i když je tam stejně barevný materiál a bylo by to tam efektní.
ladiklada
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jandaxx 2. 12. 2007 18:47

Mám model 2008. Ten má ten panel tmavší a gumu okolo šajtrpáky černou. Takže to podsvícené nemám. Podsvícené jsou pouze ovladače topení. Teď jsem zpětně pročítal celé fórum o Coltíku. Musím potvrdit vyšší hlučnost motoru ve vysokých otáčkách. Při koupi jsem s tím počítal - byl jsem na předváděcí jízdě. U jednoho prodejce v Praze jem za 540 kč zakoupil metr čtvereční odhlučňovacího materiálu. Z jedné strany je stříbrný a z druhé je samolepící. Až bude čas, vyřežu ho přesně dle prolisů na vnitřní straně haubny a nalepím. To samé udělám na příčce mezi motorem a interiérem. Tam už nějaký materiál je, takže tu vrstvu zdvojím.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Předchozí stránkaDalší stránka