Mitsubishi colt

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod j.e.n.i.k.82 4. 7. 2007 07:05

zdravim, jestli vse pujde jak ma, tak zanedlouho rozsirim rady majitelu Mitsu Colt.. a sice 3D verzi s 1.3l motorem.. o ruznych problemech (hluk, praskani plastu...) jsem si tu neco precetl, ale verim, ze jinak to bude dobry auticko. zajimalo by me jakou ma tenhle motor dynamiku (jestli se nemusim bat predjizdet kamion :) ) a hlavne co to naklaneni v zatackach? Je opravdu tak vyrazne?
j.e.n.i.k.82
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod davenek 3. 8. 2007 11:43

Zdravim vsechny, od unora jsem majitelem Colta 1,3. Musím potvrdit vsechny vase "stesky" i radosti. Takze postupne. Auticko je to velice zive, s minimalni spotrebou (ve meste kolem 6,2-6,5, mimo jsem jednou jel i za 4,9). Ve vybave mam orig. radio, poloautomat. klimu,nastavit. sedacky atd.) Zadni rada sedacek je opravdu ponekud tvrdsi. Mista je v aute opravdu hodne, jen je treba regulovat zadni lavici...bud hodne mista pro sezeni a maly kufr a naopak. Zvuky v pravem sloupku neslysim, asi uz to opravili ve vyrobe. Problemy se zarazenim zpatecky trvaji, nekdy to jde opravdu divne. Levy vyhled je opravdu zdrcujici .o((( staci malo a priberete chodce nebo auto :o((...co se tyka motoru, je opravdu ponekud hlucnejsi, ale zvyknete si. Nekdo tady pise, ze pocituje naklon v zatacce...nevim, ja to vnimam jako ze Colt je velice stabilni, ale muj pohled muze byt ovlivnen dlouhodobym uzivanim Felicie..nevim. Akcelerace a dynamika vozu je vytecna. Takze pokud to shrnu, Colt je krasavec, morove vyborny a male mouchy, ktere vnimame nejsou na zavadu (az na ten levy vyhled). Zrcatka jsou opravdu chytlava...tak velke snad nema zadne auto :o))) Dnes mam najeto 9000 km a bez zavad. Praskajici palubovka v mem Coltu neni..vse drzi jak ma a nevydava zadne pazvuky. takze Coltu tleskám :tleskani
davenek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod quino 3. 8. 2007 14:14

Já se nějak nemůžu potkat se spotřebou, kterou udává výrobce. Včera jsem projel ČR od Karlových Varů až k Ostravě a PP ukazoval 7 litrů na 100 km. Svedl bych to na následující věci: plné auto z dovolené, ale jen dva lidi a bez zadních sedaček, zapnutá klimatizace, zapnutá autolednička a navigace, na dálnici stále 130-140 a zrychlování ze čtyřky po kamionech, hodinové popojíždění v Praze. Možná si říkáte, že těch sedm litrů je s ohledem na výše uvedené v podstatě dobrá spotřeba, jenž já tu trasu jel již několikrát a při mnohem menší energetické náročnosti, ale nepodařilo se mi dostat pod 6,5 litrů na 100 km. Mimo dálnici je to zhruba o litr méně, ale ve městě jezdím kolem osmi.
quino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TUSEDIM-sk- 3. 8. 2007 15:35

neboj - ja ho mam uz rok... na tvojom mieste by som este chvilocku POCKAL... za chvilu ho zacnu predavat s 5 ROCNOU ZARUKOU AKO STANDARD... A TIEZ NA ROK 2008 pripravuju facelift...

moja 1.1 je skvela.... vsetko co sa mi nepacilo sa odstranilo na garancke. Teraz mam nabehane po 1.roku 25 000 km a slape paradne. ta 1.3 je urcite lepsia moznost ak si pretekar, ale ani ta 1100 ka nieje nejaka pomala hrca. bezne to prehanam 160 po dialnici, a obieha sa s tym dobre, ale musis si sledovat otacky... prakticky ked podradim na 3jku, chyti pri 4000 rpm druhy dych. raz som obiehal, a dostal som sa do uzkych.....slehol som tam trojku a vystrelil dopredu tak, ze som to absolutne nepochopil.... zastavil ho az obmedzovac cca okolo 6500 rpm a na tachometri so mal cca 130.... viem jazdim ako chuj.... ale to auto ta chyti... taky podvozok som este niekde inde nevidel... krasne drzi stopu, a budes ho milovat, lebo sa s nim nebudes nudit... jazdit v nom je radost.

APROPO ... hodnotenie CAR magazine <UK>, co je asi najprestiznejsi casopis, ktory hodnoti hlavne pocity a pozitok z jazdy mu dal 4 hviezdy <5 max>. Corsa, 206 tka, C3 to mali tusim za 2 hviezdy.

TO AUTO JE FAKT SKVELE - NEBOJ - NEOLUTUJES....

a kukni si toto <5 ROCNA ZARUKA>
http://news.auto.cz/tiskovky/mitsubishi ... rukou.html
TUSEDIM-sk-
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod TUSEDIM-sk- 3. 8. 2007 15:40

ja mam 1.1 ... v meste uz od 60kmh davam patku., na krizovatky dobieham na trojke. iba ak chcem prudsie pridat z tej 60...si tam hodim 4.... a zerie mi to v meste od 5.3-6.5 l

ale podla mna tych 6.0 je uplne normalna spotreba... aj s trosku ostrejsou jazdou.
pravdu povediac, vacsinou sa pod tych 6 dostanem, a to sa ani nejak nestrazim.

raz som dokonca dal v meste 4.7 . . . ale to uz nebola jazda ale iba plazenie sa, bola noc, ale semafory fungovali.
TUSEDIM-sk-
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Alex 11. 8. 2007 12:42

---
Naposledy upravil Alex dne 6. 2. 2008 22:55, celkově upraveno 1
Alex
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod TUSEDIM-sk- 15. 8. 2007 14:07

mitsubishi colt 1.1 > 3r. zaruka, 4 airb, abs, cd player, central, el okna, palub. pocitac a central s dialkovym, klima .... stal akciovych 332 tis sk.

toyota yaris 1.0 > 3 r. zaruka, 2 airbagy, abs, cd player, <central , el okna a klima chybaju> . . . . stoji akciovych 354 tis sk

preto som mal yarisku u *****.... ale auto je to pekne a urcite skvele.... len ta cena je nerealna.... vcera mi sused hovoril ze bol na to pozriet, a sa pod 400 tis nevedel dostat, ked tam chcel aspon el. okna.... to je problem yarisu....
TUSEDIM-sk-
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod davenek 27. 8. 2007 13:21

Přátelé....od minulého týdne mi začalo v přední nápravě něco neskutečně vrzat...něco jako pružiny...nevím...Coltík vydává příšerné zvuky :cry: zítra to jdu nechat zkontrolovat..tak pak napíšu co a jak....
davenek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Robert.T 27. 8. 2007 14:33

Zastavil som sa v predajni Mitsubsishi a bol tam vystaveny Colt modelovy rad 2008..... Ide o jemny facelift. Nove je dizajn ALU diskov, predne svetla uz maju cierny podklad (moje ma este strieborny), Spodna cast celeho auta (pod nastupnymi prahmi dveri, od predneho naraznika az po zadny) je robena v kontrastnej ciernej farbe, tusim pribudli aj nove farby lakov karoserie....a asi posledna vec co som si vsimol je ze zadne svetla (aspon opri pohlade zboku) posobia do bordovej az ciernej farby...takze nie su jasnocervene ako u aktualnej verzii Colta. Ozaj, este som si vsimol nove potahy sedadiel a to je asi tak vsetko.
Robert.T
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TUSEDIM-sk- 14. 9. 2007 14:26

nemaj strachh.... robi to velmi vela coltov... ide o nejaku vyrobnu vadu.... v kazdom servise je pripis z fabriky, kde hovoria o premazavani dobehovych gum na tlmicoch.... prakticky to robia kazdemu autu na garanckach automaticky, ani o tom podla mna majitelia nevedia.... takze ak ta nahodou vynechali.... tak ti to spravia teraz....
v podstate to chapem ako fabrikovu after party .... :roll: :roll: :roll:
TUSEDIM-sk-
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod TUSEDIM-sk- 14. 9. 2007 14:34

... prisiel som s firmou do mitsi..... kupili sme tam jedno auto.... pred rokom
.... teraz som si dal spravit ponuku na dalsie auto.... ze by sme mali od nich 2 .... a oni mi ponukli zlavu 15 000,- sk.
no nech idu do *****.... asi sa im nepacia zakaznici co si tak obcas raz za rok kupuju nejake auto.....
.... takze asi dalsie mitsi u nas nebude.... chapes to? to nemohli mysliet vazne .... :twisted: :twisted: :twisted:

.... ale auto je to bohovske.

inac moje mitsi beha bezproblemov.... uz tam mam 30 000,- km /po roku/ , spotreba je super, a taha ako blazon.
jediny problem.... momentalne bol .... robila sa geometria ....ale asi to bude tym spomalovacim prahom co som prebehol 90kmh
TUSEDIM-sk-
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod davenek 17. 9. 2007 13:50

Máš asi pravdu, zkontrolovali řízení, tlumiče, promazali...jak říkali: vazelínová injekce. :P
davenek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TUSEDIM-sk- 17. 9. 2007 14:49

no vidis.... sak my stari mitsubisaci uz vieme... :D :D :D
EX MITSUBISHI:colt sa odstahoval
EX FORD:fiesta sa odstahovala
EX BMW: 520i sa odstahovalo
........................................................................
PEUGEOT 308SW hdi 110k, PEUGEOT 308 hdi 90k
TUSEDIM-sk-
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod davenek 19. 9. 2007 09:07

Přesto mě trápí poněkud hlučnější motor :o( říkali že kolem 7 000 km to přestane, ale už mám 10 000 a pořád nic...ale zase tak katastrofální to není, jen to asi porovnávám s Mondeem od našich :o( jinak spotřeba je zuper, levý sloupek je šílený, jednou někoho přejedu :o(( Ten nový facelift co popisuješ...viděl jsem ho a musím říct, že to není žádná krása :o(
davenek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TUSEDIM-sk- 19. 9. 2007 09:24

hluk od motora neprestane.... ale aspon ze to nehuci ako vysavac....

:D

a ten facelift fakt je nic moc.
EX MITSUBISHI:colt sa odstahoval
EX FORD:fiesta sa odstahovala
EX BMW: 520i sa odstahovalo
........................................................................
PEUGEOT 308SW hdi 110k, PEUGEOT 308 hdi 90k
TUSEDIM-sk-
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka