Mitsubishi colt

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod paja07 4. 8. 2008 19:15

Ja to taky tak mám,pod tou původní.Stačilo ji odendat části na jedné straně,podlepit,vrátit a pak to samé na druhé straně.Tím,že tam dáš tu původní,není to celé stříbrné jako polepené alobalem. :D
paja07
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jandaxx 4. 8. 2008 19:31

No ale hlavně to drží ty originál packy, které jsou naražené na těch šroubech. Když se to nevytrhle, ale šikovně vytočí, tak se ty packy ani nepoškodí a drží to jako předtím.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod S.T.O.Dex 10. 8. 2008 16:34

Popravde pokazde co otevru kapotu koukam jak bych to tam nacpal a nevim si moc rady. Prostrkovat tam ruky tim uzkym prostorem. Tez po esteticke strance to asi bude chutovka kdyz se pak otevre kapota 8-S . A prijit o zvuk motoru se mi taky nechce protoze sem odchovany na tom poslouchat motor jestli je vsechno v poradku :-D

Jinak zjistoval jsem ty dojezdy oken. Tak kamarad ze servisu(Kodecar) volal do Prahy a tam mu rekli ze to do Coltu nedoporucujou montovat jelikoz jsou stim spatne zkusenosti. Prej nejsme prvni kdo to chtel, ale byly stim pry problemy a museli to vyndavat. Bohuzel to asi budu muset ozelet....aspon usetrim na neco jineho :-D
S.T.O.Dex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ladiklada 15. 8. 2008 23:12

Chtěl jsem si nechat namontovat v mitsu servise do svého Coltíka centrální zamykání.Sdělili mi,že to nejde,protože by museli vyměnit všechny zámky za nové. Na ten původní mechanismus to nejde napasovat,a tím pádem by byla cena daleko vyšší.Původně to mělo stát do 3 000kč.Nemáte někdo s tím nějakou zkušenost?Bez toho centrálu to je na prd. :hm
ladiklada
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ZID. 16. 8. 2008 12:09

ja chtel takhle domontovat ovladani radia na volant a taky mi rekli ze by mi museli rozmontovat pulku auta a bylo by to neumerne drahe... bohuzel
ZID.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jandaxx 17. 8. 2008 14:51

No co vím, tak verze SPORT MÁ originál ovládání radia na volantu. To ovládání je ale ZE ZADNÍ části volantu!!!
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod ZID. 17. 8. 2008 18:02

ano, verze sport to ma ze serie, ovsem az pofaceliftova verze, ta puvodni to nemela
ZID.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jandaxx 17. 8. 2008 19:11

Aha, tak to jsem nevěděl. Mám model 08 koupený koncem října 07. Nějak mi to nedošlo......
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod codehunter 18. 8. 2008 19:35

A ja ho máááám :-P http://www.mitsubishiclub.cz/graphics/o ... g_1337.jpg .
2 ZID: ahoj hele neparkujes nahodou nekdy v centru u mostu pionyru?
Mitsubishi Colt Sport 2008 / Sparking Black
Nokia E71
codehunter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ZID. 18. 8. 2008 21:12

codehunter: Dneska jsem se potkali, zejo? ;-)
Makam tam, takze se tam obcas vyskytuju.... btw. ty jsi to do te zatacky pekne riznul
ZID.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod codehunter 18. 8. 2008 22:03

tak tos byl ty...ses tak sibalsky usmival :mrgreen: . Ja hnedka koukal jak sem te uvidel v zrdcatku. Myslim ze jsme se videli aji ve ctvrtek....stal jsem s kamosema na moste pionyru v odstavnem pruhu(vinova Fela, modra Veruna, zeleny Hyunday a ja na konci), mimochodem takys tomu daval peknou sadu jak si jel okolo :-D

jinak ktem zatackam no....mam uz vyzkousene ze podvozek vydrzi vic nez ja v sedacce :twisted:
Nokia E71
codehunter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ZID. 18. 8. 2008 22:46

tak ve ctvrtek jsem to ja nebyl, ...po Ostrave jezdi tech Coltu stale vice, dnes jsem v mariankach potkal krasny Colt sport v bile barve 8-) ...a nestavas nahodou v centru za elektrou kousek od toho velkeho parkoviste (ulice podebradova/hollarova), casto tam vidam stejny model jako je tvuj.
ZID.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod codehunter 18. 8. 2008 23:07

ne ne to asi nejsem ja. Ale me poznas bezpecne podle prednich nebo zadnich svetel a kol. Takoveho druheho Colta sem este nevidel jak mam ja.

Kurec ale na to zes to byl ty ve ctvrtek bych vsadil i trenky kdybys mi to nerek....typas jel dolu a pak s nejakou buchtou zase nahoru kolem nas. :-D

Jinak dneska sem potkal asi nevic Coltu za celou dobu co stim jezdim....a vsichni koukali na me :-P
Nokia E71
codehunter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TUSEDIM-sk- 19. 8. 2008 09:49

inaccc colt je asi jedine miniauto, teda asi uz aj f500, co robi majitelom taku radost.... myslim to ze po sebe cumia ked sa stretnu.... V Slovak republic ich je dost malo, a najma zo zaciatku ked sme sa niekde na ceste stretli sme si obccas aj blikli. ... :love:

ZLACNELO CZT , mierne :'(
EX MITSUBISHI:colt sa odstahoval
EX FORD:fiesta sa odstahovala
EX BMW: 520i sa odstahovalo
........................................................................
PEUGEOT 308SW hdi 110k, PEUGEOT 308 hdi 90k
TUSEDIM-sk-
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod jandaxx 19. 8. 2008 19:03

CZT už nelze objednat ani zadat do výroby. Max koupit skladovku venku. Sice to mají na stránkách, ale už nelze. Nástupce s novou maskou se bude jmenovat COLT RALLIART. Motor stejný, tj. 150 ps.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Předchozí stránkaDalší stránka