Mitsubishi colt

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ZID. 19. 5. 2008 18:41

r_konf: neznam odpoved na tvuj dotaz protoze vlastnim COLTika teprve mesic ale pri prodeji mi tvrdili ze prohlidkla stoji cca do 4000 kc (ostrava)
smim se zeptat ve kterem meste/servise jste s tim vozem byl?
ZID.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod r_konf 20. 5. 2008 07:00

Praha - Auto Palace Spořilov. Nám prodejce tvrdil, že prohlídky budou kolem 5000,- ...
r_konf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jandaxx 20. 5. 2008 07:03

Tak tam teda nepojedu. Auto jsem koupil v Sukoradech u Ml. Boleslavi. Hádám, že tam do bude do 4 tis max. Chtít za první prohlídku 7 000 je trochu zlodějina. Tolik stál servis u Superba, se kterým jsem jezdil.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod quino 20. 5. 2008 16:43

Tak mě vyšla první prohlídka na necelých 5.000,- s DPH. Položky a ceny byly následující (vše bez DPH): vyčištění klimatizace včetně chemických přípravků - 587 (to bylo dobrovolně); servis 1,5 hodiny - 540; olej Helix Ultra 5W-40 4,5 litru - 2016 (na další prohlídku jsem si donesl svůj); filtr pylový - 731; filtr olejový - 239. Taky bez závad, ale i bez geometrie.
quino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hana.ivo 24. 5. 2008 09:01

Chtěl jsem se jen zeptat,nevíte někdo kde se dají koupit různé drobnosti na "Coltíka?"V Olomouci nic nemají ,jedná se třeba o očka do kufru,loketní opěrku atd.Díky za tipy.jinak jsem s "Coltíkem " velmi spokojen.
hana.ivo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jandaxx 24. 5. 2008 09:25

Tak na loketku je tady několik odkazů - i já jsem nějaký psal. Stačí pohledat z5. Já koupil tu od firmy Kamei. Je sice drahá - cca 3000, ale je to kvalita. Je polohovatelná jak na výšku, tak i na délku. Montáž je otázka 5 minut. Akorát je třeba koupit nástavec který se jmenuje TORX, velikost 12. Colt má atypické - japonské šrouby. Přidělává se pod kolejnice posuvu sedadel. Takhle loketka je v německým katalogu uvedena i jako originální příslušenství Mitsubishi. Je to na objednání, takže cca dva týdny. Ostatní je třeba pohledat na netu.
loketka
http://www.kamei.cz/Colt-Loketni-operky_d592.html
Obrázek

levnější - tahle se dá koupit i okolo 1300, musí se ale vrtat do středového plastu okolo ručky
http://www.graficar.cz/01477/loketni-op ... bishi.html

ofuky
http://www.kamei.cz/Colt-Deflektory-ofu ... d1121.html
levnější
http://www.graficar.cz/0732/plexi-ofuky ... ofuky.html
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod S.T.O.Dex 2. 6. 2008 18:04

tady jsem napsal menší recenzi na Coltíka kdyby to nekoho zajimalo ;-)
http://moje.auto.cz/Codehunter/mitsubishi-colt.html
S.T.O.Dex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod NiceOne 2. 6. 2008 18:33

Snaha se cení :tleskani

Chtělo by to ovšem při psaní recenze alespoň trošku zapojit hlavu. Těch nespisovných výrazů, překlepů a chybějící diakritiky... no hrůza. Základní škola dostudována úspěšně?

Neříká se sme ale jsme, de ale jde, eště ale ještě, teprv ale teprve, začli ale začali,......
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář

Odeslat příspěvekod S.T.O.Dex 2. 6. 2008 19:37

no nevim jestli jsi četl i ostatní recenze na moje.auto.cz , ja se aspoň trochu snažil to napsat trochu slušně ;-) ...jo jinak ty asi zřejmě nejsi Ostravak jinak bys ty vyrazy pochopil ;-] ...když se ti to nelíbí běž si HonitTřiPístky :hmm:
Naposledy upravil S.T.O.Dex dne 2. 6. 2008 20:32, celkově upraveno 2
S.T.O.Dex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ladiklada 2. 6. 2008 20:08

Inteligente jestli tě to nezajímá,tak si hledej nedostatky jinde a nepoučuj.Většinou každý mluví tak jak mu zobák narostl,a jestli tomu nerozumíš tak se tu neser.
ladiklada
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod NiceOne 2. 6. 2008 20:43

Ty mi tedy dáváš, ladiklado.

Já tomu možná nerozumím, ale tak trošku tuším, jak má vypadat text, který mě má trošku reprezentovat. Na fóru je to úplně jedno, ale pokud chci vystavit nějakou recenzi, tak ať je to napsané tak aby autor nevypadal jako žák zvláštní školy.

...málem bych zapoměl. Colt asi nebude anglicky "poník". Pokud teda nepovažujete hříbě za poníka. Já si dřív taky myslel, že žížala je malý had.
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář

Odeslat příspěvekod S.T.O.Dex 2. 6. 2008 20:57

NiceOne píše:Ty mi tedy dáváš, ladiklado.

Já tomu možná nerozumím, ale tak trošku tuším, jak má vypadat text, který mě má trošku reprezentovat. Na fóru je to úplně jedno, ale pokud chci vystavit nějakou recenzi, tak ať je to napsané tak aby autor nevypadal jako žák zvláštní školy.

...málem bych zapoměl. Colt asi nebude anglicky "poník". Pokud teda nepovažujete hříbě za poníka. Já si dřív taky myslel, že žížala je malý had.

S tím Coltem máš pravdu, spletl jsem si to a už dlouho to chci opravit jenže na to vždycky zapomenu. :-[
S.T.O.Dex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jandaxx 3. 6. 2008 11:05

ladiklada píše:Inteligente jestli tě to nezajímá,tak si hledej nedostatky jinde a nepoučuj.Většinou každý mluví tak jak mu zobák narostl,a jestli tomu nerozumíš tak se tu neser.

Jestli tedy mohu poprosit, tak slušně. Opravdu je rozdíl, jestli člověk píše do fóra, nebo jestli píše recenzi, kterou má číst poměrně dost lidí. Já se také celkem často "uklepnu", tady je to ale jedno. Díky :-)
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod S.T.O.Dex 3. 6. 2008 13:03

no jo ja vas chapu ale nepsal sem zadnou slohovku....slo tu spis o to abych zviditelnil trochu Coltíky protoze u nás o nich nic moc nenajdete pokud treba clovek chce kupovat nove auto. Cim vic recenzi tim lip ne? ;-) ...jinak bych to tu uz vic nerozebiral je to precijenom diskuze o autu a ne o mem pravopisu 8-P
S.T.O.Dex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TUSEDIM-sk- 3. 6. 2008 14:00

robili to aj mne.... jedna sa o povyrobnu geometriu. ..... co nechapem, ale tvrdia ze to je predpisane vyrobcom. Ja som auto doniesol na garancku, s tym, ze mi derie gumy vpredu, lebo som presiel cez velky spomalovak dost rychlo. Tak mi nauctovali, garancku za 7tis, a ku tomu geometriu. som to bral v pohode. ale ked ma na dalsej garancke presviedcali, ze tie ich prehliadky nie su az take drahe, ved na prvej mam v cene aj geometriu, ma skoro vystrelo. .... Servis na mitsubishi nie je bohvie co, ale na druhej strane ho nejak extra nepotrebujem, autu nic nie je. Mna vlacili po servise 1 cely polrok, nieco crlikalo v motore. Nakoniec po polroku sa prislo na to ze motor je ok, a rezonuje termostit vyfuku. A takymi blbostami si kazia meno.

Inac auto very good, super. V auguste bude mat 2 roky, a nabehane ma 42 tis km. Zatial jedina porucha ten uvolneny plech okolo rury vyfuku....co bola blbost, takze no faults. :tleskani :tleskani :tleskani

ale napr nas novy ford fiesta vcera isiel do servisu na odtahovke ....nabehane ma 2620 km..... :-/ :-/ :-/
EX MITSUBISHI:colt sa odstahoval
EX FORD:fiesta sa odstahovala
EX BMW: 520i sa odstahovalo
........................................................................
PEUGEOT 308SW hdi 110k, PEUGEOT 308 hdi 90k
TUSEDIM-sk-
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka