Honda Accord -model 06 po faceliftu je konečně pozinkovaný?

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ivulino 22. 2. 2006 19:56

Rád bych se od Vás dověděl zda novy model Accorda je již pozinkovaný.(Dealeri v tom maji docela chaos).Osobne se domnivam ,ze neni.Starsi Accordy mely docela problem s korozi.Diky.
ivulino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod germi123 27. 2. 2006 09:10

To by snad měla být samozřejmost. když už předchozí generace měla oboustranně pozinkovanou karoserie a ,aby nový model 06 neměl se mi zdá jako nesmysl. :-)
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod Skyline 9. 3. 2006 09:05

Problem koroze byl jen v letech 1993-1996, rezly zadni blatniky jak u Civiku, tak u Accordu. Civic 6G (od roku 1996) a facelift Accordu (taky 1996) uz tento problem nemaji.

Kazdopadne to krasne ukazuje, jak jedna chyba zustane v povedomi verejnosti a i kdyz od te doby uz ubehlo 10 a vic let, porad nekdo povazuje Accord za "auto s problemy s korozi". Kazdopadne muzes byt klidny, reznout ti nebude ani minula generace, jak uz napsal germi123.
Skyline
Štamgast

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 9. 3. 2006 09:35

Já jsem problém nikdy neměl, ale:

http://motozurnal.centrum.cz/clanek.phtml?id=3773
Mr.Semtex
Hodnostář

Odeslat příspěvekod Marek71 9. 3. 2006 10:02

Mr.Semtex píše:Já jsem problém nikdy neměl, ale:

http://motozurnal.centrum.cz/clanek.pht ... 7737/quote]

Zaujímavé čítanie. Ale podľa mňa sa Honda zachovala férovo, aj keď až po určitom naliehaní.
Lexus GS 450h Premium 2013
Sony KD-55XE9005 + TV Box X96 (S905X) + LibreELEC
Onkyo TX-L20D + repro Elac FS 78
Marek71
Inventář

Odeslat příspěvekod Dusan 9. 3. 2006 11:39

Vypada to, ze soudruzi z Japonska nekde udelali chybu. Nemecka auta at jsou jaka jsou tak na tech jejich dalncicih nalezaji pul milionu kilometru, predek vypada jak kdyz ho nekdo prejel piskovaci pistoli, ale rez pod tim neni nebo jenom ciste lokalni nerozsirujici se flicek. A to se tyka i treba E32jek z pocatku let devadesatych. Pokud auto neni pripraveno na zasahy odletujicich kaminku tak neni prilis pripravene na dalnicni provoz.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář