Povidame si o NOVEM Civicu... pro fandy

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 12. 2005 21:43

No novy Civic se urcite po nejaky cas zapise do podvedomi lidi diky svemu kontroverznimu designu, nekomu se libi, nekomu se nelibi, nekomu pripada divny. Holt alespon neni nuda.
anonymni

Odeslat příspěvekod marepa 8. 12. 2005 21:57

goes: to je prave ono.. je to neco jako u reklamy .. at je spatna nebo dobra.. musi upoutat.. a cim vic se o ni mluvi, tim lip :)

u aut je to neco podobneho :)
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář

Odeslat příspěvekod spartak 9. 12. 2005 10:25

Zdravím hondisty. Nikdy jsem Hondu neměl ani jsem s žádnou nejel, ale tenhle nový Civic mě úplně dostal. :tleskani
Chystám se k dealerovi na zkušební jízdu, ale mám trochu strach, ať mě Civic nezklame. Nejsem žádný závodník (takových je na našich cestách už dost), ale zas nějakou houpavou kačenu s odskakujícím zadkem bych asi nerozdýchal. Může to někdo porovnat např. s O1?
spartak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mirek-607 9. 12. 2005 12:13

spartak: Tak na houpavou kacenku s odskakujicim zadkem budes muset jit jinam ;)
Každá práce se udělá sama, jen se jí na to musí nechat dostatek času.

Honda Civic 8G 1.8i-VTEC Sport, Opel Astra G 1.4 16V, Gilera Runner 50DD
Mirek-607
Štamgast

Odeslat příspěvekod Haldo 9. 12. 2005 13:32

tak som si prave v civicu tiez kratko posedel. V avione je predvadzacka :). Auto je super na prvy pohlad, interier krasa, sedi sa tam super. Palubovka tiez, vsetko je po ruke, tak ako to ma byt :). Zatial som nasiel iba jedinu vadu, meriam 189cm a vystupovanie je troska...no...treba sa troska prikrcit. Ale aspon je strop celkom makky (oproti mazde 3 :) )
Proste super auto, po mazde je dalsie v poradi :tleskani :tleskani :tleskani
- [b]When you do things right, people won't be sure you've done anything at all.[/b]
- [b]Being happy isn't having everything in your life be perfect.[/b]
- [b]Today is the first day of the rest of your life.[/b]
Haldo
Štamgast

Odeslat příspěvekod Dr.S 9. 12. 2005 15:41

Taky nejsem majitel hondy ale novy civic me celkem dostal. Muze nekdo srovnat jizdni vlastnosti s Ford focus II.
Dr.S
Nováček

Odeslat příspěvekod spartak 9. 12. 2005 20:29

Mirek-607: No já jen uvítám, když ten zadek bude O.K. Pak ale nechápu proč ostatní dělají drahé a složité multilinky, když stejné - neli lepší- jízdní vlastnosti má obyčejná levná příčka ala Favorit. :hm
spartak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SkylineGT-R 10. 12. 2005 00:57

Tak teraz moj negativny, a asi zriedkavejsi, nazor na dizajn. Predna kapota priliz kratka, sklo zacina daleko vpredu a je medzi nim a kapotou minimalny uhol. Preto mi pripada auto ako MPV. Zadne dvere priliz kratke a aj ked je klucka skryta vzdy bude vidno ze tam tie dvere su. Kvoli kratkym dveram priliz mohutny zadny stlpik. Vdaka vysokej bocnej linii posobi zadne koleso velmi male. No a zadok je absolutne strasny.
Tak to boli subjektivne dojmy. Sklamalo ma ale, ze uz vzadu nie je multilink. Je to setrenie na nespravnom mieste. Asi minuly vela penazi za dizajn a na techniku im nezvysilo. To mi nesedi. Vzdy som obdivoval stare hondy a mazdy, ze mali viceprvek uz v dobe ked v europe o nom mozno nevedeli...
Focus 1.6 16V + Potenza RE720
SkylineGT-R
Nováček

Odeslat příspěvekod Flavio 10. 12. 2005 13:39

Skyline: Jednoduchou zadní nápravou nemusíš být, tak zklamaný. Teoreticky by sice němela dosahovat kvalit víceprvku, ale uvidíme co na ni budou říkat první pořádné testy. Všiml sis jak díky ní narostl objem kufru? Jaká je variabilita interiéru? A co teprve cena? (Neříkám, že jen náprava stojí za tak příznivou cenou, ale je to jedna z položek ke snížení nákladů).
Flavio
Nováček

Odeslat příspěvekod Dusan 10. 12. 2005 14:18

Haldo píše:tak som si prave v civicu tiez kratko posedel. V avione je predvadzacka :). Auto je super na prvy pohlad, interier krasa, sedi sa tam super. Palubovka tiez, vsetko je po ruke, tak ako to ma byt :).

Toho se prave trosku bojim. Aby diky velikosti nebylo "po ruke" i treba zadni okno nebo kufr. Mr. Green
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod Lubos1 10. 12. 2005 15:24

Flavio píše:Skyline: Jednoduchou zadní nápravou nemusíš být, tak zklamaný. Teoreticky by sice němela dosahovat kvalit víceprvku, ale uvidíme co na ni budou říkat první pořádné testy. Všiml sis jak díky ní narostl objem kufru? Jaká je variabilita interiéru? A co teprve cena? (Neříkám, že jen náprava stojí za tak příznivou cenou, ale je to jedna z položek ke snížení nákladů).p/quote]
Multilinku sa prisudzuje az zbytocne velky podiel na jazdnych vlastnostiach.
Lubos1
Nováček

Odeslat příspěvekod Haldo 11. 12. 2005 00:10

Dusan píše:
Haldo píše:tak som si prave v civicu tiez kratko posedel. V avione je predvadzacka :). Auto je super na prvy pohlad, interier krasa, sedi sa tam super. Palubovka tiez, vsetko je po ruke, tak ako to ma byt :).

Toho se prave trosku bojim. Aby diky velikosti nebylo "po ruke" i treba zadni okno nebo kufr. Mr. Green

toho by som sa nebal, su aj mensie auta :)...pokial to samozrejme nezaparkujes pod kamion, vtedy to je jedno ;) :hm
- [b]When you do things right, people won't be sure you've done anything at all.[/b]
- [b]Being happy isn't having everything in your life be perfect.[/b]
- [b]Today is the first day of the rest of your life.[/b]
Haldo
Štamgast

Odeslat příspěvekod 911T 12. 12. 2005 12:01

Na honda.de som videl aj rôzne pakety za príplatok ako logá na prahoch dverí, spojlere na nárazníkoch, lišty, či modré podsvietenie interiéru. Neviete či je to v ponuke aj u nás?
911T
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Arnie J 12. 12. 2005 13:08

Hmmm, pěkné video na tom Honda Clubu. To auto mě hodně oslovuje, musím se objednat na test drive.
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod M@tezz 14. 12. 2005 02:01

Nedávno jsem nový civic viděl poprvé naživo a jsem nadšený. Na fotkách se mi nezdál nic moc, hlavně ten interiér a skleněný díl mezi předními světly mi připadal dost kýčovitý. Ale na vlastní oči je to úplně o něčem jiném! Takže design, výbava, motory, cena - všechno super. Ježíšku, snaž se, byl jsem letos opravdu hodný :D
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007

Předchozí stránkaDalší stránka