SUBARU - FORESTER

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod L.K. 27. 5. 2005 06:45

Ahoj...
chci se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti právě se Subaru Forester 2.0 X. Jak po stránce jízdních vlastností nebo spolehlivosti. Jak se např. začíná chovat po najetí 150tis km. No prostě veškerý postřehy... Ale prosím jen ty co s ním mají zkušenost. Děkuji
L.K.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Viktor 27. 5. 2005 07:07

Ahoj zkušenost mam jen se Subaru Impreza wrx STI rv 2005. Můžu ti říct že jízdí vlasnosti jsou super ale nejkrásnější co sem v tom autě zažil je to ukrutný zrychlení když sepne turbo. Bohužel jsem nevyzkoušel jízdu bokem atd protože sem jezdil ve městě a okolí. Svezl jsem se na předváděčce v Plzni a mít na něj něco málo přes milion jdu do něj. Jestli uvažuješ o Subaru radím pořid si ho. Spolehlivostí jsou pověstní a překvapilo mě že i náhradní díly nejsou tak drahý jak každej tvrdí. Zajed si do prodejny Subaru a vyzkoušej si to auto a budeš mít jasno, zdary :wink:
Viktor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod giuseppe 30. 5. 2005 10:32

mel jsem pucene tyden a musim rict ze celkem pohoda auto melo najeto 160 tis. coz ale nebylo temer znat az na spojku ktera brala az strasne dole a musel clovek poradne zabrat jinak pohoda nikde zadne vrzani spotreba byla taky ok Zkousel sem trosku teren a prislo mi to celkem v klidu. Doporucuju
giuseppe
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 30. 5. 2005 11:44

Tak spojka nevydrzi 160kkm v poradku, to se musi vymenit na kazdym auto. Subaru jsou jedny z nejkvalitnejsich aut a co se tyce jizdnich vlastnosti, tak taky. Forester je krasny auto, ale nevim, jestli na nej ten dvoulitr nebude málo. Vím, že to turbo zase hodne zere a je to drahy, ale dvoulitr na tak velky auto - s tim si pak moc neuzijes, kdyby ses chtel vyblbnout.
Das Auto
Driver
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blazin 30. 5. 2005 12:17

to vsem:Mate nekdo Imprezu Kombi 2,0GX?Na strankach http://www.autoscout.de jsem videl velmi zajimave ceny!!!Uplne nova 3/2005 v metalize od dealera v Augsburgu stala 16900eur s dani!!!Puvodni cena 21350eur!!!Asi nejaka akce nebo co.Chtel bych se zeptat s jakou prumernou spotrebou tenhle model jezdi.Diky
blazin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stařík 30. 5. 2005 13:19

1850 ccm, r.v.1995, 2 litry, r.v.1998, 2 litry, r.v.2004 - pod 8l/100 km to nejde ani lehkou nohou, do 9,0 l/100 km při jízdě podle předpisů, do 12 l/100 km po D dálnicích při jizdě co dá, (průměr na 300 ujetých kilometrů okolo 160 km/h).
Starší berou při jízdě přes 140 km/h asi o púl litru víc, než ročník 2004.
Běžně a bez stressu Praha - Dedemsvaart, cca 1000 km za 8 hod a průměru 10l/100 km.
stařík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Driver 30. 5. 2005 13:57

blazin píše:to vsem:Mate nekdo Imprezu Kombi 2,0GX?Na strankach http://www.autoscout.de jsem videl velmi zajimave ceny!!!Uplne nova 3/2005 v metalize od dealera v Augsburgu stala 16900eur s dani!!!Puvodni cena 21350eur!!!Asi nejaka akce nebo co.Chtel bych se zeptat s jakou prumernou spotrebou tenhle model jezdi.Diky


Sleva cca 150000 je u aut tyhle kategorie zcela normální
Naposledy upravil Driver dne 30. 5. 2005 14:25, celkově upraveno 1
Das Auto
Driver
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blazin 30. 5. 2005 14:04

15000 ceho?Ja vidim slevu 4450eur a to si myslim, ze je slusne.
blazin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Driver 30. 5. 2005 14:25

blazin píše:15000 ceho?Ja vidim slevu 4450eur a to si myslim, ze je slusne.

Omlouvám se, mělo to být 150000,- Kč. Už jsem to opravil :wink:
Das Auto
Driver
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blazin 30. 5. 2005 14:41

Musim priznat, ze konkretne tenhle model se mi moc libi.Srdce by ho bralo hned ale penezenka je proti.Pokud to auto bere na 100km o ctyri litry vic nez to moje soucasne, tak pri kupeckych poctech bych dal pri mem rocnim najezdu 25000-30000km o cca.33000kc za palivo vic.A to se mi i za pozitek, jakym svezeni v tomto aute urcite je, zda prilis vysoka dan :( .Zustanu u sveho C-maxe 1,6TDCI, ktery je preci jen hospodarnejsi :)
blazin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JP 30. 5. 2005 15:09

FOrester 2.0 je dostatecne zivy, ale me na to aute dost vadi velky naklon v zatackach - pro me velmi neprijemny, protoze takhle se snad nenaklani ani Discovery II. A taky fakt hodne zere.... Zbytek je vic nez fajn, ale ten naklon fakt nesnesu.
JP
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 30. 5. 2005 17:22

JP píše:FOrester 2.0 je dostatecne zivy, ale me na to aute dost vadi velky naklon v zatackach - pro me velmi neprijemny, protoze takhle se snad nenaklani ani Discovery II. A taky fakt hodne zere.... Zbytek je vic nez fajn, ale ten naklon fakt nesnesu.


Ja videl video myslim z http://www.auto.cz a tam se ani moc nenaklanel, teda aspon se to nezdalo. Rek bych, ze se naklani jako skoro kazdy jiny SUV. Do foresteru by meli davat nejakej turbodiesel..
Das Auto
Driver
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blazin 30. 5. 2005 17:29

to Driver:Jo, to kdyby Subaru zacalo davat svuj diesel tak to by byla jina!!!Ale ja osobne neverim, ze se nekdy dockame ve voze zn.Subaru diesla :( .I kdyz Honda taky dlouho odolavala a pak po natlaku "Evropy" povolila a zacala auta osazovat diesly :hm
blazin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Driver 30. 5. 2005 17:40

to blazin: Treba do CR-Véčka to byl dobrej tah, dát tam 2.2 TDi. Ale subaru jsou i tak auta pro "vyvolený". Ne každej si ho může dovolit, a když už někdo může, tak ho ta spotřeba asi už moc nezruinuje. Třeba do imprezy by byl diesel kravina, ale ve forestru by to zase bylo na místě. Takovej 2.5 TDi 110kw by s tím slušně zahejbal a ani to tolik nežere.
Das Auto
Driver
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blazin 30. 5. 2005 18:35

to Driver:Plne souhlasim!Honde s tim dieslem 2,2i-CDTI v CRV hodne stouply prodeje.Nechci tady machrovat, ale na tu Imprezu bych mel, kdyz uvazim, ze meho C-maxe jsem kupoval noveho v Bruselu za 21 570eur a diky manzelcinym diplomatickym slevam ta cena na konec byla uplne nekde jinde(slevy diplomatum davaji vsechny automobilky v Bruselu vc.Subaru), ale i tak jsem hospodar a i kdyz srdce rika neco tak selsky rozum to potlaci.Opravdu se neradim mezi "vyvoleny" a jsem obycejny chlap co ma jen to stesti, ze ma chytrou zenu, ktera to dotahla az sem.Bez toho bych na tak draha auta nemohl ani pomyslet.
blazin
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků