Honda Jazz - klady a zápory

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod martinV76 30. 7. 2007 08:23

Mr.Semtex píše:Když vidím ty hlášky o velikostech kufru, tak by mě opravdu zajímalo, co v těch HTP převážíte?
:hm

Já teda naplno využiju kufr v kombíku tak jednou za dva roky.. :wink:-/quote]

A kdybys neměl kombíka co bys jednou za ty dva roky dělal? :wink:
martinV76
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 30. 7. 2007 08:27

martinV76 píše:
Mr.Semtex píše:Když vidím ty hlášky o velikostech kufru, tak by mě opravdu zajímalo, co v těch HTP převážíte?
:hm

Já teda naplno využiju kufr v kombíku tak jednou za dva roky.. :wink:-/quote]
A kdybys neměl kombíka co bys jednou za ty dva roky dělal? :wink:-/quote]

Asi bych začal víc trénovat Tetris - do sedanu jsem taky vždycky nacpal všecko co bylo potřeba.. :lol:
Mr.Semtex
Hodnostář

Odeslat příspěvekod martinV76 30. 7. 2007 10:37

Jo tetris je dobrej, taky jsem si s Lantrou užil. :lol: Problém je když potřebuješ odvézt něco co neproleze otvorem do kufru. :?
Sedan už asi nikdy.
martinV76
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod salam01 3. 9. 2007 14:03

Nevím, jestli nejdu s křížkem po funuse, ale všiml jsem si, že český importér začal prodávat Jazz i s motorem 1.4 a dokonce i ve výbavě ES. Za 380 t. tak od Hondy nyní dostanete auto, které je již vybaveno třeba i bočnimi airbagy :).
Doufám, že mi odpustíte jemnou ironii - Jazz je v užším výběru jako nové auto pro manželku, které budeme kupovat pravděpodobně příští jaro.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Inventář

Odeslat příspěvekod NiceOne 3. 9. 2007 17:42

...vynikajici cena, to se urcite bude prodavat jako rohliky :D
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář

Odeslat příspěvekod Black 3. 9. 2007 21:22

Tak si ho nekupuj stejne nema tak pekne TLUSTEj volant ..... a saltrpaku jak palku na baseball.

Po procteni tvych prispevku mi neda nez dekovat nasim polskym spoluobcanum, ze pro takovy jako ses ty, montuji tady u nas v Bolce ty krasny auta s tlustym volantem.

Narozdil o tebe jedim timto autem 3 rok a jsem rad, ze je tak drahy aspon ho nema kazdej vohnout jako fobii HTP, pripadne voktavku vmetle, ftedeicku na hlinach.

BTW... Pred 3 roky byla fobie ve stejne vybave drazsi Jazz. Dneska je to mozna tak nastejno. S tim, ze ji ma kazdej, je v ni mene mista, variabilita interieru stoji za ho..., o trihrnecku ani nemluvim. Aspon ze ma ten tlustej volant to je opravdu padny argument.
Black
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod salam01 4. 9. 2007 06:08

No já to až tak negativně s tím Jazzem nevidím, ale je fak, že za necelých 400 t. se dá sehnat i jiné auto. U nás je v hledáčku kromě Jazze ještě Focus II (asi combi), Mazda 3, anebo kdybychom šli níže tak uvažujeme i o Fusionu, Cordobě nebo Puntu.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Inventář

Odeslat příspěvekod NiceOne 4. 9. 2007 06:42

Black píše:BTW... Pred 3 roky byla fobie ve stejne vybave drazsi Jazz. Dneska je to mozna tak nastejno.

Ne, rozhodne to na stejno neni. ...fabia za stejnou cenu a lepsim motorem ma dost prvku vybavy navic.
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář

Odeslat příspěvekod Zdeněk2 4. 9. 2007 06:44

achjojik: Náhradní gumy do stěračů jsem kupoval v Hondě za cca 500 Kč (oba přední). Soudě podle ceny to asi originál byl. A nevržou.
Zdeněk2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mrazik 4. 9. 2007 09:36

NiceOne o jakem lepsim motoru to tady pises ? At premyslim, jak premyslim, nevidim v nabidce Fabie zadny motor, ktery je lepsi nez ten v Jazzu ? A prosim te nepis HTP, to doufam nemyslis vazne, to by jsi me fakt hodne, ale hodne pobavil, protoze v zadnem parametru nema navrch.
A jake prvky ? Treba loketni operku ? Sakra bez toho si auto ani neumim predtavit, natoz auto do mesta :-)
mrazik
Inventář

Odeslat příspěvekod NiceOne 4. 9. 2007 14:12

Bavili jsme se o 1.4 ne? ....takze 1.4 63kW. ....ma mirne lepsi parametry nez ta 1.4 v Jazzu a je za lepsi cenu.

...vetsi vykon, vetsi tocivy moment, lepsi zrychleni, vetsi maximalku ...pravda pri vetsi spotrebe.
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář

Odeslat příspěvekod mrazik 4. 9. 2007 14:28

Doporucuji se v tech motorech projet a nekoukat jen na cisla.
jedna rejze
jeden henry
jednou uz se strazny andel zapotil
mrazik
Inventář

Odeslat příspěvekod NiceOne 4. 9. 2007 14:28

mrazik píše:Doporucuji se v tech motorech projet a nekoukat jen na cisla.

Presne tohle rikam o HTP ja :)
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář

Odeslat příspěvekod mrazik 4. 9. 2007 14:35

V HTP jsem tu moznost mel a do mesta dobry, mimo utrpeni a zasadne obsazovat pouze jednou osobou.
jedna rejze
jeden henry
jednou uz se strazny andel zapotil
mrazik
Inventář

Odeslat příspěvekod mark 6. 9. 2007 09:42

V novom Jazze už je DSi pochovaný, bude tam 1.3 i-VTec, 100 k (74 kW) při 6000 otáčkach, 127 Nm při 4800, viz:
http://www.hondaclub.cz/default.asp?wha ... 417&s_id=9
grafy viz: http://img.wazamono.jp/car/src/1188112387547.jpg
Takže koncern bude mať zase čo dohánať :D .
Honda Jazz 1,2 LS 2004 Milano Red
mark
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka