Suzuki vitara 2019 1.4boosterjet 4x4 allgrip.

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod powerball 11. 11. 2019 11:17

hopa26 píše:Kdyz slysim Frey a vibrace, vzpomenu si na tohle povidani. http://www.reklamace-subaru.cz/pribeh

Hmm nic moc a to mu ještě chudákovi brzo zaklepe ten naftovej boxer.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Holepat 11. 11. 2019 11:56

Když jsem pročital tu stránku emilfrey subaru, tak jsem se v tom viděl :-) auto na origo 17 dělá víc vibrace, než když tam teďka mám 16 plechy. Origo 17 už vyzkoušeli 3 sady gum, kdy se to na letních chovalo dost na *****, na celoročních taky na ***** a na zimních o trochu lépe. Vyvažovano v xx pneuservisech a jednou i na přitlakové vyvažovačce.
Holepat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 970ka 11. 11. 2019 12:05

Nejlépe je to s právníkem hodit prodejci na hlavu. A pak nezbývá jít postupně a logicky vylučovat různé možnosti.A třese to i na zvedáku ? Běží kola rovně ? atd.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Holepat 11. 11. 2019 12:17

970ka píše:Nejlépe je to s právníkem hodit prodejci na hlavu. A pak nezbývá jít postupně a logicky vylučovat různé možnosti.A třese to i na zvedáku ? Běží kola rovně ? atd.


Zatim to bylo jen na testu na STK, kdy tam byl i můj kamarád a s autem se tam třepalo dobrých 10 minut a prý tam žádná vůle nikde neni.
Holepat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 970ka 11. 11. 2019 12:18

Na zvedáku roztočit kola,zda to také třepe.. Proč to nedáš ,kde jsi ti koupil,ať si to vyřeší,ne ? Nebo vrátí love.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Holepat 11. 11. 2019 12:25

970ka píše:Na zvedáku roztočit kola,zda to také třepe.. Proč to nedáš ,kde jsi ti koupil,ať si to vyřeší,ne ? Nebo vrátí love.


Protože jsem to koupil u emilfrey a už první zkušenost s reklamací byla na *****. Ty brzdy vyrezlé jsem si musel koupit nové sám :-D
Holepat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 970ka 11. 11. 2019 12:41

Tak jsi blázen,sorry,
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Holepat 11. 11. 2019 12:43

970ka píše:Tak jsi blázen,sorry,


Já se na celé auto asi vyseru a slavnému emilfrey ho tam prodám do bazaru, ať si tam s ním pak užijou. Já jsem narval do toho auta už dost peněz a přestal jsem mít chuť.
Holepat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TypeL 11. 11. 2019 12:52

a mas ho od leta teprve jo? vzdyt to neni ani poradne projete jeste
1.0
TypeL
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 11. 11. 2019 13:11

970ka píše:Tak jsi blázen,sorry,

internet kec zas

si pamatuji jak jsem jel jednou k plzni zkusit vyresit ty vibrace
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Holepat 11. 11. 2019 14:26

evlo píše:
970ka píše:Tak jsi blázen,sorry,

internet kec zas

si pamatuji jak jsem jel jednou k plzni zkusit vyresit ty vibrace


Aby jste neřekli že se to nesnažim řešit. Volal jsem do Suzuki V-group kladno. Řekl jsem jim podrobně můj problém a byl jsem poslán do pneuservisu, že to nějak nemá moc smysl přijet. Tak jsem zkusil Ters suzuki, tak mě přímo do ***** neposlali, ale dostal jsem taky doporučení to nechat znova vyvážit. Dobrá rada nad zlato :-) Nějak mi nebyli schopný říct, proč teda na 17 kolech nepomohla 2x výměna pneu a několikrát vyvážení.
Takže jebat na celé suzuki!!!
Holepat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 11. 11. 2019 14:34

na hyundai byla nejlepsi hadka o vibracich cislo asi 15, kdy teda jsme dosli tak daleko, ze rikali, ze je to fakt normalni, ze kdyz vemou novou tuscon nebo co to bylo a daj tam zimni, tak to vibrovat, tak jsem jim rekl, ze jsou kokoti jestli jim to bude vibrovat, slusneji, ne o moc, tak teda jo, ze to tam daj, tak jsme to projeli, dobry, dali zimni, spatny, tak rikam, dejte letni a bude vam to taky vibrovat, bo proste nechapete co vam rikam, typek sel kolem na dilne, rekl jo to jsou dementi, dali letni, vibrovalo, znicili si dalsi novy auto, nechal jsem tam to moje na bazaru, tak tolik zaver meho pribehu s reklamaci vibraci
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 11. 2019 14:34

A není to třeba jako Mazda, že má moc citlivé řízení a je problém to vyvážit tak, aby tam nebyly cítit vůbec žádné vibrace? Samozřejmě takhle na dálku těžko zhodnotím míru těch vibrací.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 11. 11. 2019 14:39

hmm jsem to tady jednou vysvetloval a myslim, ze v tom servisu kde jsou jen dementni a ne totalni idioti ti to udelali akceptovatelne, ne?

-- 11. 11. 2019 14:39 --

lol prej jednou :D
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 11. 2019 14:45

Arnie J píše:A není to třeba jako Mazda, že má moc citlivé řízení a je problém to vyvážit tak, aby tam nebyly cítit vůbec žádné vibrace? Samozřejmě takhle na dálku těžko zhodnotím míru těch vibrací.


to ti rekl prodejce, ze nemas vibrace rizeni, ale ze mas citlive rizeni? dobre on...
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků