Suzuki vitara 2019 1.4boosterjet 4x4 allgrip.

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Holepat 10. 11. 2019 02:21

Ahoj,

Bohužel jsem si koupil v létě novou vitaru. Problém začal defakto hned :-D brzdy v háji. Jak to dlouho někde stálo, tak desky vyžrali kotouče - záruka se na brzdové obložení nevztahuje, tak jsem koupil komplet brzdy od ATE a doufal v klid. Bohužel volant a všechny pedáli vybrovali dál, tak jsem si řekl, že jsou kola nevyvážený - nepomohlo. Jiné pneu - nepomohlo. Teďka jsem tam dal 16 plechy a je to lepší, ale furt mám chuť radši jezdit 15 let starým peugeotem 307, co má moje žena. Prostě mi furt něco vibruje do volantu a plynového pedálu a už nevim jak dál. Ve středu to chci dát do autorizáku do kladna, ale nevěřím, že tam něco vyřeší. Už jsem načatej se auta zbavit, alr vedeme doma velké dohady, protože by to bylo za 2 roky už třetí auto :-D Jednoho hyundai mi zrušili na totálku a druhej šel po roce pryč, protože mi drásal nervovou soustavu, jako vitara. Vibruje to hlavně v rychlosti 50-90km/h a na dálnici jen občas- stejně to je i na 17 kolech. Když je chladno, tak to pár km je v pohodě a pak se to rozjede, jak se tam něco zahřeje.. Pokavaď jste měl už někdo podobný problém, tak děkuji za radu :-)
Holepat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 970ka 10. 11. 2019 04:54

Určitě bych to reklamoval jako vibrace nového vozu a vůbec by mi nezajímalo,co to dělá a už vůbec bych tam nedával nové brzdy od ATE. Takže ,hoď jim to na hlavu a nejlépe s právníkem a když tak odstoupit od smlouvy. U starýho vozu bych se s tím zabýval,takhle je to na nich. Sral jsem se s tím mockrát.Pokud to dělá jen při brzdění,je to v brzdách,je třeba dát nové,ale origo,ale to je na servisu ,ať si s tím poradí..
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 10. 11. 2019 07:03

goesi neboj, 1 ks není repre vzorek :D :D , navíc to není s cross :D , dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 11. 2019 07:54

Ty jsi bracha evla?

Jinak kdes prisel na to ze se na oblozeni nevztahuje zaruka? Vztahuje 2 roky jako na temer vse.

-- 10. 11. 2019 08:48 --

metyn píše:goesi neboj, 1 ks není repre vzorek :D :D , navíc to není s cross :D , dědek

Tak hlavne neotevirej evlovo vlakno o jeho hjundaji :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Holepat 10. 11. 2019 10:22

970ka píše:Určitě bych to reklamoval jako vibrace nového vozu a vůbec by mi nezajímalo,co to dělá a už vůbec bych tam nedával nové brzdy od ATE. Takže ,hoď jim to na hlavu a nejlépe s právníkem a když tak odstoupit od smlouvy. U starýho vozu bych se s tím zabýval,takhle je to na nich. Sral jsem se s tím mockrát.Pokud to dělá jen při brzdění,je to v brzdách,je třeba dát nové,ale origo,ale to je na servisu ,ať si s tím poradí..


Nejhorší je, že ty blbové tenkrát chtěli 10 tisíc za předek. To jsem to auto měl 14 dní. To jsek fakt dát nechtěl, tak jsem si nechal jinde dát novej předek. Bohužel to nepomohlo, tak jsem nechal zkontrolovat i zadei a tam byl ten kotouč úplně vyžranej. Tak jsem dal i zadek novej. Budu to dávat do jiného autorizáku než jsem koupil, protože v emilfrey nemají mojí důvěru, když ani nezkontrolujou celé brzdy.

-- 10. 11. 2019 11:24 --

goes píše:Ty jsi bracha evla?

Jinak kdes prisel na to ze se na oblozeni nevztahuje zaruka? Vztahuje 2 roky jako na temer vse.

-- 10. 11. 2019 08:48 --

metyn píše:goesi neboj, 1 ks není repre vzorek :D :D , navíc to není s cross :D , dědek

Tak hlavne neotevirej evlovo vlakno o jeho hjundaji :)


HYUNDAI už nikdy :-D měl jsem 3 a jen s prvnim jsem byl spokojený.

-- 10. 11. 2019 11:27 --

Nevim jestli je to normální, ale když stojim, tak vibruje celé auto od motoru. Občas mi to rozvibruje i autosedačku a plechovky v držáku :-D asi už mám na to auto alergii.

-- 10. 11. 2019 11:28 --

goes píše:Ty jsi bracha evla?

Jinak kdes prisel na to ze se na oblozeni nevztahuje zaruka? Vztahuje 2 roky jako na temer vse.

-- 10. 11. 2019 08:48 --

metyn píše:goesi neboj, 1 ks není repre vzorek :D :D , navíc to není s cross :D , dědek

Tak hlavne neotevirej evlovo vlakno o jeho hjundaji :)


Nevztahuje :-D autorizák řekl 200km max a import suzuki řekl 0km :-D

-- 10. 11. 2019 11:29 --

Takže pak jsem byl nucen si to udělat jinak. Protože jsem zrovna vyplázl 515 tisíc za nové auto a byl jsem trochu na suchu.
Holepat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nekenieh 10. 11. 2019 10:55

To je ale nerozum tahat 4x4 allgrip na silnici, nedej bože na dálnici.
Jezdi po polňačkách a lesem... a uvidíš, že si žádných vibrací ani nevšimneš. :-D
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod evlo 10. 11. 2019 10:56

:D

radit bohuzel nebudu
Naposledy upravil evlo dne 10. 11. 2019 11:18, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 11. 2019 11:14

Holeokat: takze kdyz ti prodejce a importer tekne ze se na neco zaruka nevzdahije tak poslusne odejdes? To mas pak tezko.

Jinak pokud to vibruje i pri stani tak bych sel cestou silenbloku apod ktere muzou byt volne. Za jizdy muzěou vuˇibrivat kola. Brzdy. Poloosy..
anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 10. 11. 2019 11:20

Tak ja to tak taky mam a uz si nikdy od takove firmy nic nekoupim, ale chapu, ze vetsi borci to maji jinak :D :D
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 10. 11. 2019 11:49

Holepat píše:
970ka píše:Určitě bych to reklamoval jako vibrace nového vozu a vůbec by mi nezajímalo,co to dělá a už vůbec bych tam nedával nové brzdy od ATE. Takže ,hoď jim to na hlavu a nejlépe s právníkem a když tak odstoupit od smlouvy. U starýho vozu bych se s tím zabýval,takhle je to na nich. Sral jsem se s tím mockrát.Pokud to dělá jen při brzdění,je to v brzdách,je třeba dát nové,ale origo,ale to je na servisu ,ať si s tím poradí..


Nejhorší je, že ty blbové tenkrát chtěli 10 tisíc za předek. To jsem to auto měl 14 dní. To jsek fakt dát nechtěl, tak jsem si nechal jinde dát novej předek. Bohužel to nepomohlo, tak jsem nechal zkontrolovat i zadei a tam byl ten kotouč úplně vyžranej. Tak jsem dal i zadek novej. Budu to dávat do jiného autorizáku než jsem koupil, protože v emilfrey nemají mojí důvěru, když ani nezkontrolujou celé brzdy.


Nic bych nikomu nedal,udělali by to na své náklady a rádi. V životě jsem neslyšel,že by si někdo u nového vozu musel kupovat nové brzdy,to jste se lidi snad zbláznili ?
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 10. 11. 2019 12:16

Duševní pohnutí v šestinedělí po koupi auta asi..
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 11. 2019 12:21

Tak zase uznejme ze je to majststik prodejce a importera. Zkusili. Vyslo
anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 10. 11. 2019 12:34

jj priste si suzuki koupit nedovoli, ideal
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 10. 11. 2019 13:00

ale zase koupil hyundaje a byl spokojený, to už něco naznačuje :D , dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod Holepat 10. 11. 2019 13:17

Nekenieh píše:To je ale nerozum tahat 4x4 allgrip na silnici, nedej bože na dálnici.
Jezdi po polňačkách a lesem... a uvidíš, že si žádných vibrací ani nevšimneš. :-D


Neni to permanentní 4x4. Normálně to jezdí jen na předek. Druhej pár kol musíš pustit kolečkem :-D
Holepat
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků